Gynekologické výtoky neodpovídající na běžnou terapii

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Jednou z diagnóz, při níž se nám daří „léčit neléčitelné“ jsou chronické gynekologické výtoky. Jedná se o klientky opakovaně marně léčené gynekologem, kdy výtok se stále vrací – tyto klientky po nějaké době buď rezignují na další marné návštěvy gynekologických pracovišť nebo hledají pomoc jinde – u přírodní medicíny.

V praxi máme vyzkoušenou kombinaci, která se užívá zevnitř. Jsou to přírodní produkty, které se v různých kombinacích dlouhodobě polykají:

Upozornění pro kuřáky
Kouření – a to platí obecně u většiny přírodních preparátů – v mnoha případech silně omezuje jejich možnosti působení a neblaze zmenšuje výsledky přírodní kúry. Někteří léčitelé (lékařů se to netýká) dokonce odmítají brát kuřáky do své péče – právě z těch důvodů, aby jim nekazili dobrou pověst šířením svého zklamání („byl jsem u pana XY, užíval jsem všechny jeho bylinkové přípravky – a vidíte, ani ten mi nepomohl …“). Samozřejmě, že i jiné závažné chyby proti zdravé životosprávě zhoršují možnosti harmonizačního či dokonce regeneračního působení přírodních látek, ale kouření se jeví ze všech těchto prohřešků jako nejzávažnější.