Feminol a Intimed – přírodní oleje pro Vaše zdraví

cm wellness1

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Růžový olej je ceněn pro svou nádhernou inspirativní a romantickou vůni, která z parfémů dělá opravdové skvosty. V aroma-terapii nabízí velmi široké spektrum účinků, obzvláště v oblasti psychiky. Aplikace inhalací nebo masáží ovlivňuje především stavy psychického napětí, deprese a nespavosti, celkově uvolňuje a může tak ovlivnit romantické a tvůrčí sklony. To nakonec pozitivně působí při psychické impotenci nebo frigiditě.

Blahodárný účinek růžového oleje pocítíte i při bolestech hlavy a migréně. Tyto a další vlivy se široce uplatní u žen trpících premenstruačním syndromem. Růžový olej je žádoucí i při péči o pleť. Je ideální složkou přípravků na citlivou, stárnoucí pleť se sklonem k ekzémům a vráskám. Celkově harmonizující účinek má viditelný vliv i na pleť bez ohledu na její stáří nebo typ, protože její zklidnění a uvolnění působí vždy k omlazení a osvěžení. Používání přípravků s přírodním růžovým olejem přináší také dlouhodobý užitek z nádherné, jemné a vznešené vůně, která decentně zvýrazní Váš osobitý šarm a jedinečný vkus.

Aroma-terapeutický mycí a pěstící olejový přípravek AROMEDICA – FEMINOL obsahuje pravé růžové otto a je určen především k intimní každodenní hygieně žen. Doporučujeme jej použít také k lokální masáži břicha. Je vhodné ho aplikovat na všechna citlivá místa se sklonem k pocení a s větším výskytem bakterií a plísní. Kromě růžového oleje obsahuje také silici geraniovou, která vhodně podporuje a rozšiřuje spektrum účinků. Další účinné látky jsou silice pačuli, santálové dřevo, ylang-ylang a olej z pšeničných klíčků. Jako nosný olej je použit extrahovaný olej Pupalky dvouleté, a to  pro své vynikající regenerační a omlazující účinky. Tento produkt jednoduchým způsobem nabízí možnost denně využívat všech předností růžového oleje, aniž byste museli investovat několik tisíc korun do jeho nákupu v čisté podobě.

Účinné látky: geraniol, citronellol, nerol, linalool

Účinky:

  • antibakteriální
  • protiinfekční
  • protizánětlivý – záněty pleti, záněty sliznic
  • hojivý – problémy pleti, praskliny, poranění. Sexuální a psychické problémy.

INTIMED

Vysoce aktivní směs silic a rostlinných olejů, která se aplikuje při již probíhající vaginitidě, zánětlivých, plísňových a jiných onemocněních zevního genitálu a vaginy, nebo jako prevence při návštěvě veřejných koupališť, saun, tělocvičen a podobně. Přípravek je účinný již v minimálním množství, a proto jej aplikujte v množství několika kapek na zevní genitál, nebo při probíhajícím onemocnění a jako prevenci na tampón několikrát denně.Účinné látky jsou především silice Heřmánku, Levandule a TTree s Pupalkovým olejem.

Účinné látky: heřmánek německý, Tea Tree, levandule off., pupalkový olej extrahovaný v CO2, nenasycené mastné kyseliny, chamazulen, bisabolen, caryophyllen, bisabolol, cineol, terpeny, terpinolene, terpinen-4-ol, caryophyllene, linalool, lavandulol a další.

Účinky:

  • antibakteriální
  • protiplísňové (candida, tinea pedis) – včetně plísně nehtové
  • protizánětlivé – suchý ekzém, cysty, herpes, antiseptické. Bez vedlejších účinků, neiritující, není fototoxický, tlumí všechny alergické projevy, efektivní proti zlatému stafylokoku, antioxydant, významně pomáhá při nemocech močových cest a vaječníků, zánětů dělohy a děložního hrdla, rozsáhlé preventivní účinky antibakteriální a fungicidní.

Přípravky Feminol – mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejemIntimed – balzám na vaginitidu naleznete v naší nabídce.