Svlékl jsem bílý plášť – Chemické léky a imunita

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Dnešní zamyšlení nad prevencí chorob bude trošku smutné, leč velmi důležité. Nemohu zavírat oči před zbytečným užíváním chemických léků. Každá chemická látka, zatěžuje naší obranyschopnost už jen tím, že její detoxikace a vyloučení nás stojí dosti energie. Otec všech lékařů, moudrý Hippokrates, zdůrazňoval, že nemocného nesmíme oslabovat (nihil nocere)! Svým nemocným nesmíme škoditi! I když každý začínající lékař v tomto smyslu přísahá, praxe západní, chemické medicíny je jiná.

Farmakologický průmysl je jediný, kdo ve zdravotnickém systému má peníze. A to peníze obrovské. Má samozřejmě prioritní zájem prodávat co největší množství léků a vakcín. To je základní motiv při výuce lékařů, kterou financuje a kontroluje. Sám ze své dlouhé praxe vím, že o tom, co lékař předepíše svému pacientovi, nepřímo rozhoduje právě farmakoprůmysl. Dealeři farmakologických firem pravidelně navštěvují lékaře v jejich ordinacích a vysvětlují jim, proč je žádoucí, aby předepisovali jejich výrobky. Není žádným tajemstvím, že to podkládají různými dárečky. Tato praxe samozřejmě funguje i na vyšších zdravotnických úrovních… Spousta lidí chemické léky nutně potřebuje, o tom není pochyb. Tyto léky však nikdy nemocného neuzdraví. Ono to ani není možné.

Uzdravit se můžeme pouze sami, díky dobře fungující imunitě. Jiné uzdravení neexistuje! A tak chronicky nemocní pravidelně docházejí do různých ordinací (alergologické, revmatologické, ortopedické, diabetologické atd.), odnášejí si recepty na léky a nikdy se neuzdraví. Přitom existují léčebné metody, jak dodat tělu potřebnou energii a informaci k uzdravení. Jednou se v mé ordinaci objevila žena, která se pět let léčila pro opakované infekce močového měchýře. Dali jsme si práci a spočítali, kolik spolykala chemoterapeutik a antibiotik. Bylo jich celkem 77! A stále pálení při močení a tlak v podbřišku. A bílkovina v moči. Dokonce jí bylo odborníkem navrženo, aby užívala Biseptol trvale! Bylo otázkou času, kdy jí selžou ledviny. Je jasné, že jediný prospěch z tohoto postupu má farmakoprůmysl. Nemocnou jsem vyšetřil, vyptal jsem se na její život, zjistil její přirozenost, povahu a doporučil jí homeopatika. Po dvou týdnech byla bez potíží, bez nálezu v moči. Od té doby je zdráva. Prostě se uzdravila, což je naprosto přirozený samovolný proces. Nesmí se mu ale bránit, nýbrž jej podpořit.

Jiný pacient trpěl mnoho let na migrénu. Spolykal snad kila chemických léků. Zjistil jsem, mentální původ bolestí, na orgánové úrovni stagnaci jangové energie v játrech – tedy v terminologii čínské tradiční medicíny zvýšené jaterní horko, které stoupalo do hlavy. Tuto přebytečnou energii jsme odvedli osvědčenou bylinou směsí, detoxikovali jsme jaterní buňky (od léků) a pán byl vyléčen. Za každou nemocí je příběh. Ten je nutno objevit. Pak lze najít lék. Chemická medicína na příběhy nevěří, věří na chemii. Velmi smutné je pozorovat takřka dennodenně malé děti, které jsou doslova chemií drceni a jsou čím dál nemocnější. Právě tyto děti bývají obětí Pneumokoka či Meningokoka. Velmi negativní vliv na dětský imunitní systém má přímo zběsilé očkování. O tom příště (rovněž smutné čtení). V souvislosti s nemocnými dětmi bych chtěl ještě upozornit na vliv hormonální antikoncepce, jež je tak bezbřeze psána ženám již od 15 let. Opět k radosti farmaceutických gigantů.

Pokud jsou brány před početím, může mít dítě mnoho zdravotních komplikací. Opakovaně se to prokazuje na energetických vyšetřeních a při homeopatické léčbě. Syntetické hormony jsou po cytostaticích dle mých zkušeností ty neškodlivější chemické léky. Ženy, které je berou delší dobu, se stávají prakticky neléčitelné, neboť byly jejich vlivem zcela odtrženy od přírodních regulačních mechanizmů. Tento článek píši ve službě prvním pomoci. Právě jsem se vrátil z návštěvy starší paní v Klatovech. Volala nás, že jí je špatně od žaludku i psychicky. Na stole měla vyrovnané léky, které užívá. Bylo jich jedenáct. Poslední dva dostala před pár dny – na psychiku. Naprosto typický příklad…

Knihu MUDr. Lebenharta Svlékl jsem bílý plášť naleznete v naší nabídce.