Bio Karité balzám na rty – blahodárný polibek přírody

cm pletovy krem

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Stává se vám často, že vaše rty jsou suché, okoralé, trpíte často na ústní koutky a opary?? Důvěřujte přírodě a sáhněte po čistě přírodní produktu – bio Karité balzámu na rty od Saloos. Balzámek v malém, kulatém a praktickém balení se může stát vaším společníkem doma, v práci, na cestách, při sportu. Můžete ho mít vždy po ruce, kdykoliv budete potřebovat. Vejde se i do té nejmenší kapsy nebo kabelky. I tentokrát se můžete spolehnout na pečlivý výběr použitých surovin ve špičkové bio kvalitě.

Jednotlivé ingredience jsou zkombinovány tak, aby balzám byl účinný a zároveň vám přinesl potěšení. Dopřejte svým vyprahlým rtům blahodárný polibek balzámem i několikrát denně, účinek se dostaví již po krátké době používání. Základem bio Karité balzámu je hojivé přírodní bambucké máslo v bio kvalitě, obohacené o rostlinné bio oleje té nejvyšší kvality, vzácné vosky (včelí vosk, candellina), bylinné extrakty a 100% přírodní esenciální oleje. Spojením těchto přírodních látek vzniká nezaměnitelná a výjimečná receptura s okamžitým účinkem. Obsažené přírodní bambucké máslo má dokonalé hydratační schopnosti, zvyšuje elasticitu pokožky, udržuje ji pružnou a vláčnou a má hojivý efekt.

Obsahuje vysoký podíl vzácných rostlinných sterolů, nenasycených mastných kyselin, dále kyselinu skořicovou, hojivé vosky, karoteny a vitamíny. Bio Karité balzám na rty s hojivými účinky rakytníku řešetlákového spolehlivě ochrání a ošetřuje pokožku rtů. Regeneruje a zvláčňuje ji po celý rok, účinně o ni pečuje za každého počasí. Chrání rty před popraskáním, vznikem oparů a ústních koutků, vzniklá poranění hojí a zklidňuje. Blahodárné účinky spolu s příjemnou vůní růže a vanilky jsou nejen pro vás, ale i  vaše děti opravdovým balzámem. Balení 19 ml.

Produkt Bio karité balzám na rty naleznete v naší nabídce.