Karmická medicína 25 – Příběh z Vancouveru

cm bolest zad2

Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře.

Kdo o duchovním životě něco ví, může uvěřit.

Jen na dálku přes Skype jsme spolupracovali se slovenskou krajankou žijící v kanadském Vancouveru. Jejím problémem byly kruté každodenní bolesti bederní páteře pro vrozenou vadu páteře a následné těžké degenerativní změny obratlů a plotének. V průběhu svého pestrého života byla vyšetřována a léčena na lékařských pracovištích Slovenska, Německa, Itálie, USA a Kanady. Závěr vždy ve stejném smyslu: neoperabilní situace směřující ke ztrátě mobility a k doživotnímu pohybu jen na vozíčku.

V době našeho seznámení bylo její tělesné schránce 38 roků a v ní výjimečně duševně a duchovně silná Duše s obrovskou vůlí a ochotou několikrát denně trpělivě pracovat na sobě.  Dostala všechny mé tehdejší zkušenosti, jak sama sebe regenerovat způsobem, o němž jsem se poprvé zmínil zde:

Klientka je začala pravidelně praktikovat a projevila neochvějnou vírou v možnost Božího zázraku. To je po staletí známý základní předpoklad – síla víry. Podstata je jednoduchá. Užitečné zázraky vstoupí do našeho života tehdy, když jim ve své Nesmrtelné Duši vytvoříme „zázračně“ dobré podmínky.

Čas běžel dál a mezitím jsem si už tak trochu zvykl, že napojením se „nahoru“ vzniká příležitost pro nádherná zlepšení nejen ohledně tělesného či duševního zdraví, ale i v jiných oblastech života. Proto mne sice upřímně potěšilo, ale nepřekvapilo, že se pravidelnou aktivací hadí síly a napojováním se na uzdravující energii Boží Lásky postupně zcela zmizely bolesti páteře. Navzdory tomu, že všichni lékaři nezávisle na sobě neustále upozorňovali na nevyléčitelný zdravotní stav.

Neočekávané překvapení přišlo až po roce. To se s uzdravenou páteří a s novým životním partnerem rozhodla otěhotnět, přestože věděla, že v jejich rodu přichází na svět nadprůměrně těžké děti. Chlapečka porodní váhou 4430 gramů donosila bez sebemenších bolestí páteře. I když jsme se nikdy nesešli a stále zůstáváme jen v kontaktu přes Skype, stala se z paní J. postupně má milovaná „duchovní sestřička“.

Dočista největší překvapení přišlo po dalším roce, v červenci 2014. To se při rentgenologické kontrole prokázala neuvěřitelná regenerace a zmizení patologických změn na kostře páteře. Když citovala udiveného neurologa, že bederní část vypadá zcela jinak než dříve, vstoupily mi do očí slzy dojetí.

Aby organismus mohl co nejlépe reagovat na působení této regenerující energie, dostával tuto hmotnou podporu:

  • odkyselování a detoxikace s pomocí ovocné a zeleninové šťávy – domácí příprava na odšťavňovači (což provádí dodnes, dvakrát do roka),
  • místní (zahraniční) ekvivalent našich koloidních minerálů
  • místní ekvivalent českého produktu