Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Znáte unikátní, přírodní Alveo? (komerční sdělení)

26.05.2005
Alveo je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organismu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organismu. Alveo je navíc i účinný antioxidant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci.

Dá se říci, že Alveo je tou nejlepší součástí výživy, jakou si jen můžeme přát pro ochranu před negativními důsledky moderní civilizace.

 

Tímto produktem vstupujeme do nového milénia s nejnovějšími poznatky současné vědy a odvěkou moudrostí našich předků. Síla účinku Alvea spočívá ve správném výběru a poměru jednotlivých ingrediencí exkluzivní kvalty, čistoty a potence.


Pro výrobu jsou používány pouze rostliny pěstované tradičními metodami bez použití chemikálií. Kvalita a čistota je navíc neustále kontrolována odbornou laboratoří. Proces extrakce probíhá za přísně definovaných podmínek tak, aby si přírodní látky z extrahovaných bylin zachovaly co nejvyšší hodnotu . Alveo neobsahuje žádné cizorodé látky. Celý proces je standardizován tak, aby bylo zaručeno identické složení každého výrobku. Všechny tyto skutečnosti zaručují Alveu jedinečné postavení na trhu.


Aby Alveo získalo příjemnou chuť i vůni, smíchali jsme rostlinné extrakty se 100% přírodní ovocnou šťávou. Abychom vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků, vyrábíme Alveo ve dvou různých příchutích.

 

A praxe?
Praktické zkušenosti potvrzují předpoklady odborníků, že Alveo má schopnost posilovat imunitní systém a má pozitivní efekt na kardiovaskulární systém, nervovou i trávicí soustavu. Tyto skutečnosti a fakt, že Alveo může působit již na základní buněčné úrovni, vysvětlují jeho širokou použitelnost. Alveo je ideálním doplňkem naší každodenní výživy, protože běžná strava zdaleka neobsahuje všechny látky, které náš organismus potřebuje pro svou správnou funkci. Pravidelné užívání Alvea tyto látky našemu organismu může dodat. Přečtením následujících stránek pochopíte, čím je Alveo tak výjimečné.


Rozhlížet se po lécích, až když už jste nemocní, je stejné, jako hloubit studnu, až když máte žízeň. Čínské staré přísloví cca 2500 před Kristem. ...a nemyslíte si také, že je na to příliš pozdě?ODBORNÍ GARANTI ALVEA:
Dr. SOHRAB KHOSBIN, Ph.D, M., Sc.,D. Acu., C. Ht.

Alveo je nerozlučně spojeno s Dr. Sohrabem Khoshbinem, Ph.D, M., Sc.,D. Acu., C.Ht. Dr. Khoshbin se v posledních 30 let ve své profesi věnoval získávání kvalifikace mj. v oblasti výživy, čínské medicíny, herbologie, homeopatie, organické chemie a chemického inženýrství. Dr. Khoshbin je zakladatelem Kanadské společnosti celostátní léčby /The Canadian College of Holistic Health/ v Torontu v Kanadě. V posledních desetiletích zužitkoval inovační, doplňkovou, bylinnou a výživnou terapii přímo ve své klinické praxi.  Svůj profesní život zasvětil výzkumu a vytvořil tak postupy k výrobě přírodních léčivých produktů, které zaujímají přední postavení na mezinárodním trhu. Působí nejen jako president společnosti Canadian College of Holistic Health, ale zastává i mnohé funkce v příbuzných oblastech zabývajících se přírodním zdravím. Přednášel na York University v Torontu, je autorem právě vycházející knihy "100 zázračných léčivých rostlin" / 100 Magic Herbs/ a je také populárním hostem mnoha rozhlasových programů.  Dr. Sohrab Khoshbin, společně s Akunou, zaručuje špičkovou kvalitu všech výživných výrobků pro Vás a Vaše zákazníky na celém světě!!Dr. JAROMÍR BERTLÍK, MUDr., N. D.

Garantem projektu Alveo je i náš Dr. Jaromír Bertlík, MUDr., N.D. Dr. Jaromír Bertlík se narodil v České republice, kde také začal svou práci v oblasti medicíny.  Dr. Bertlík absolvoval Fakultu medicíny University Palackého v Olomouci v České republice. Před emigrací do Kanady v roce 1985 pracoval jako člen zdravotní záchranné služby Městské nemocnice v Mostě. Pak působil jako stálý lékař gynekologického a porodního oddělení Městské nemocnice v Teplicích.


Od počátku svého pobytu v Kanadě se věnoval Dr. Bertlík různým odvětvím medicíny. Byl výzkumným asistentem na oddělení patologie Sunnybrook Medical Centre. V tomto období spolupracoval s Dr. A. J. Lewisem. Několik let také pracoval v týmu zabývajícím se výzkumem novorozeňat v torontské Sick Childrens Hospital společně s Dr. John D.E. Barksem. Koncem 80. Let ukončil studium v Ústavu přírodní medicíny /College of Naturopathic Medicine v Torontu s titulem Doctor of naturopathy /doktor přírodní medicíny/. V současné době soukromou praxi v oblasti přírodní medicíny na své klinice Family Wellness Clinic poblíž Toronta v Kanadě. Věnuje se výzkumu a studiu rakoviny, bolesti a chronických potíží. Je činný také jako poradce v oblasti výživy a životního stylu. Současně je také expertem v oboru biologické medicíny, homotoxikologie, tradiční čínské a bylinné medicíny. Kromě toho působí jako učitel na kanadské College of Naturopathic Medicine /Ústav přírodní medicíny/. Dr. Jaromír Bertlík se podílí v Akuně na výzkumu, vývoji výrobků, přispívá svými technickými dovednostmi, klinickými výsledky, analýzou a bohatými zkušenostmi.PROČ BYLO VYTVOŘENO ALVEO A CO PRO MĚ MŮŽE UDĚLAT?

Vážení!
Za léta své praxe v přírodní medicíně a homeopatii jsem zjistil, že téměř všichni mí pacienti trpěli nedostatkem důležitých živin, vitamínů, minerálů. Aby má péče byla dokonalá, musel jsem jim předepisovat různé hojivé byliny, minerály a vitamíny. Na co si všichni stěžovali, ať už užívali výše uvedené předepsané syntetické léky, bylo, že užívají příliš mnoho pilulek a zapomínají je brát pravidelně. Přáli si mít jeden produkt, který obsahuje všechny potřebné živiny.Uvědomoval jsem si důležitost vytvoření nápoje, jež by byl vhodný pro všechny a každý by z něj mohl mít každodenní užitek. Bylo mi jasné, že tento nápoj by měl mít příjemnou chuť a měl by obsahovat všechny dostupné přírodní látky,které jsou zdraví prospěšné.


Alveo obsahuje nejoptimálnější úroveň živin a působí jako prevence. Posiluje imunitní systém a pomáhá odstraňovat škodlivé látky, se kterými se každodenně setkáváme. Po létech výzkumů, analýz a testování, bylo Alveo zdokonaleno a nyní je dostupné i Vám, Vaší rodině a přátelům.


Alveo je 100% přírodní léčivý nápoj, vyroben z 26 bylin, které jsou pro své jedinečné vlastnosti používány na celém světě.

Dr. Sohrab KhoshbinBIOKTIVACE

Lidé jsou ve svém prostředí neustále bombardováni ohromným množstvím chemikálií, které jsou jejich tělům cizí. Abychom zůstali zdraví, musíme omezit tuto ohromnou dávku cizích toxinů. Bioaktivace může urychlit tento proces eliminace a zároveň ho i zkvalitnit.


Pojem "bioaktivace" se používá pro označení formování enzymů, které napomáhají biotrasformaci cizích sloučenin. Tyto enzymy, nebo systémy enzymů, které napomáhají biotrasformaci cizích sloučenin, se nacházejí převážně v játrech. Proto jsou játra považována za orgán filtrace a eliminace toxinů. Pokud je vše v pořádku, filtrace těchto toxinů je ještě předtím, než se mohou usadit v těle nebo vniknout do oběhu. Játra dostávají konstantní proud krve z tenkého a střeva. Krev je filtrována filtračním procesem v játrech a enzymy napomáhají při vylučování všech cizích sloučenin, toxinů z těla.


Pro dosažení maximální funkčnosti těchto enzymů je náš výrobek, "bioaktivovaný". Bioaktivace je speciální proces přípravy bylinek a jejich enzymů v našem výrobku. Tento proces je známý jako "jako rozbíjení, inaktivace a denaturace toxinů". Tímto procesem se aktivita enzymů zvyšuje. Enzymy tak mohou podpořit důležité výživné látky - vitamíny a minerály - při jejich snaze dosáhnou rozhodujících tkání těla nebo buněčných struktur.


Enzymatická reakce podporuje mnohem lepší kvalitu zdraví a dokonce zlepšuje imunitní systém tím, že mu umožňuje lépe fungovat. Hlavním cílem biologické aktivace tedy je zlepšit kvalitu imunního systému a zlepšit fungování jater v procesu filtrace. Díky síle těchto enzymů je dosaženo chemické reakce, která napomáhá při procesu eliminace toxinů, které by mohly být jak karcinogenní /rodící zrůdy/.ZEPTEJTE SE LÉKAŘE:

Otázka: Mělo by se Alveo brát denně? Proč?

Odpověď: ALVEO je určeno pro každodenní užívání. Je naprosto bezpečné a bez negativních vedlejších účinků. Pro dospělé, kteří jsou zdraví a váží 165 liber /75kg/ nebo méně, je doporučena dávka 1 unce / cca 30g/ denně. Pokud vážíte více než 165 liber nebo v případě , že máte zdravotní potíže, můžete užívat dvě až čtyři unce během dne. Děti mohou užívat 1/2 unci denně, v závislosti na jejich váze a věku.
ALVEO bylo speciálně vytvořeno tak, aby se mohlo užívat od dětství až do seniorského věku.


Otázka: Je ALVEO bezpečné pro těhotné ženy?

Odpověď: Těhotné ženy a kojící matky mohou ALVEO užívat bez problémů. Užívání dokonce doporučujeme, neboť pomáhá zásobovat tělo potřebnými výživnými látkami, vitamíny a minerály. Může také dopomoci ke zvýšené schopnosti tvorby mléka.


Otázka: Bude ALVEO v konfliktu s léky, které budu případně užívat zároveň?

Odpověď: ALVEO negativně neovlivní jiné léky. ALVEO pomáhá při odstraňování toxinů ze systému, což bude přínosem i v případě, že užíváte nějaké jiné léky. Doporučujeme přesto konzultaci s vaším osobním lékařem - informujte jej o všech potravinových doplňcích, které užíváte.


Otázka: Za jak dlouho si všimnu změny nebo zaznamenám zlepšení?

Odpověď: Tělo každého člověka a to, co se děje uvnitř, se velmi liší. Což znamená, že výsledky se u každého člověka budou rovněž rozcházet. Obecně se dá říci, že jedna třetina lidí zaznamená zlepšené pocity -pocity pohody- během tří týdnů. Druhá třetina tyto pocity zaznamená během čtyř až osmi týdnů a poslední třetina během osmi až dvanácti týdnů. Obecně se doporučuje, abyste ALVEO vyzkoušeli nepřetržitě po zkušební dobu minimálně tří měsíců, než určíte, jestli vám užívání přináší zlepšení.


Otázka: Jakou má ALVEO životnost?

Odpověď: ALVEO je baleno velmi kvalitní, recyklovatelné, skleněné nádobě, aby byla zajištěna životnost od 14-24 měsíců. Pokud není balení otevřeno, může být životnost ještě delší. Po otevření je nutné uchovávat nádobku v ledničce, aby byla zachována příchuť.


Otázka: Proč je ALVEO baleno do skleněného obalu?

Odpověď: Skleněný obal zabraňuje problémům s výměnou plynů, které byly zaznamenány u umělohmotných obalů. Poslední kapka ALVEO bude chutnat stejně čerstvě a čistě jako ta první. Skleněný obal zajišťuje také delší životnost. Hlavním cílem společnosti AKUNA je dát světu vynikající a jedinečný bylinkový potravní doplněk. Podnikli jsme ty nejdetailnější kroky, abychom zajistili a udrželi čistotu výrobku, až po recyklovatelnou skleněnou lahvičku.Alveo je směsí 26 extraktů z hojivých rostlin pocházející z různých částí naší planety a všeobecně známé svými blahodárnými účinky na lidský organismus. Složení Alvea není náhodné, ale je založeno na výhradně odborné bázi. Každá složka byla pečlivě vybrána, aby sehrála v Alveu určitou roli, avšak teprve celý tým skvěle sehraných "herců" znásobuje výsledný kladný efekt pro organismus.Přípravek Alveo naleznete v naší nabídce.


26.05.2005
komerční sdělení
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

484,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS