Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi (komerční sdělení)

12.04.2017
Země v dlaních Srdečný pozdrav ze zeměkoule! Pamatujete na stejnojmennou kultovní českou komedii Oldřicha Lipského, ve které Milan Lasica a Július Satinský v hlavní roli podávají mimozemským civilizacím zprávu o stavu naší Země? Přestože se jednalo o zjevnou parodii na tehdejší sci-fi filmy, předkládanou divákovi vtipnou, laskavou a humornou formou, ekologický podtext celého snímku byl již tehdy zcela zjevný.

I my jsme se v průběhu roku znovu vydali do všech světových stran, abychom pro vás prozkoumávali ty nejpozoruhodnější kouty naší planety. A přinášíme zprávu veskrze pozitivní!

 

V poslední době je hodně moderní mluvit o špatném stavu životního prostředí. A vše vidět pokud možno co nejvíce šedivě. Naše poselství je jiné! Planeta Země je stále krásná, modrá tam, kde by modrá být měla, a zelená tam, kde byste ji hledali.

 

Existují stále mnohá místa pozoruhodná nejen svou energií a esencemi, jež nabízejí, ale také lidmi, kteří s nimi pracují. Je jich stále dost. Jsou úžasná, podmanivá, inspirativní a navíc se zdá, že vzkvétají. Pojďte společně s námi navštívit svěží a energií protknutá tibetská údolí, prožít zenový rituál na japonských čajových plantážích, vnímat starověkou atmosféru egyptských pyramid, přivonět si k nekonečným březovým hájům Litvy a poznat tajemství Amazonie.

 

Pro letošní duben pro vás máme nejen šest nových kvintesencí, ale poprvé i dva terapeutické, jedné oleje. Jsou výjimečné, rozmanité, opečovávané a zejména absolutně čisté. Jsou srdečným pozdravem ze zeměkoule!

 

Organic Matcha Powder

Organic Matcha Pouze originální Matcha pocházející z vybraných částí Japonska může být právem označován za klenot mezi čaji. Patří mezi nejstarší odrůdy zastiňovaných japonských zelených čajů, které se tradičně, po více než 800 let, používají u zenových buddhistických rituálů. Jeho nesmírně náročné pěstování a téměř alchymistický způsob zpracování z něj činí krásný nápoj s bohatou chutí, vůní a nesmírně pozitivními účinky pro tělo i mysl.

 

Raw Ambrosia pieces

Raw Ambrosia pieces Zdánlivě nekonečné, mírně zvlněné louky a březové háje Litvy představují nejhodnotnější ekosystém Evropy. Místní včelstva, opečovávaná s bohatou tradicí jsou zdrojem nejcennějšího produktu, označovaného jako včelí chléb nebo pokrm bohů. Ambrosia je úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů. Jedná se o vrcholný produkt apiterapie, bohatý na důležité a tělu mimořádně prospěšné přírodní látky.

 

Organic Beta Powder

Organic Beta Powder Moudrost a zkušenosti našich předků od starověku oceňovaly blahodárné účinky červené řepy na lidský organismus. Organic Beta vám přináší její koncentrovanou esenci v naprosto čisté, uživatelsky přívětivé podobě.

 

Organic Goji Powder

Organic Goji Powder

Představte si úrodné tibetské údolí plné čisté energie a netknuté přírody. Silná půda, čistá pramenitá voda a svěží vzduch protkaný intenzivními slunečními paprsky dávají růst a sílit výjimečným plodům kustovnice. Obsahem důležitých nutrientů, chutí i vůní vynikají nad všemi ostatními. Každý jednotlivý plod je místními obyvateli sbírán výhradně ručně a přímo na místě šetrně zpracováván.

Na 10 000 akrech certifikované, jedinečné organické půdy získáváme také plody Organic Sea Berry.

 

Organic Sea Berry

Organic Sea Berry Powder Organic Sea Berry, u nás více známý jako rakytník řešetlákový, patří mezi nejstarší rostliny využívané člověkem k léčení. Záznamy o jeho medicinálních účincích vedou až do starého Řecka, ze kterého také pochází jeho latinský název - Hippophae, který v překladu znamená třpytící se kůň. Podle staré řecké legendy byl rakytník potravou bájného Pegase. Dával okřídlenému koni nesmrtelnost a sílu létat.

 

Raw Aguaje Powder

Raw Aguaje Powder Uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko, roste palma Mauritia, jedna z nejkrásnějších palem na Zemi. Po staletí místní obyvatelé věří, že křivky jejího kmene, kyprost zpeřených listů a souměrnost koruny poskytují skrze její plody dokonalou esenci ženskosti a krásy. V dnešní době díky moderním laboratorním metodám víme, že tomu skutečně tak je.

 

Organic Nigella Sativa

Organic Nigella Sativa Legendární olej faraonů starověkého Egypta. Kleopatra a Nefertiti oceňovaly jeho účinky pro krásu, Hippokratés a Avicenna zase výrazný terapeutický efekt. Ať již považujeme tyto zdroje za pověry, nebo za znalosti prověřené tisíci let, jisté je, že obsahem významných účinných látek se olej z černuchy seté řadí mezi mimořádné prostředky pro péči o zdraví a krásu.

 

Organic Sacha Inchi

Organic Sacha Inchi Terapeutický olej Sacha Inchi z peruánské oblasti Jižní Ameriky. Obsahuje významné množství omega-3,6,9 nenasycených mastných kyselin v optimálních poměrech, vysoké vstřebatelnosti a chutné, jemně oříškové podobě.

 

Celková nabídka zelených potravin Energy.


Související články a videa:
Organic Matcha - radost, energie a štíhlé křivky
DOPŘEJTE SI LETNÍ DNY PLNÉ ZDRAVÍ, VITALITY A KRÁSY!
Aguaje - posvátný strom života
Tipy na podporu imunity a prevence před civilizačními chorobami
Acai - jak chutná a voní Amazonský prales
BIOHACKING 3: Vychytávky pro lepší spánek, co dělat po probuzení a silová jóga (Jan Hovad)


12.04.2017
komerční sdělení
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS