Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Zatočte s letními potížemi!

06.08.2017
Léto Léto je v plném proudu a většina z nás si užívá zaslouženého volna a odpočinku. Nenechte si ho znepříjemnit problémy, které se mohou – zvláště v létě – objevit jedna dvě. Poradíme vám, jak sám sobě pomoci, které přírodní přípravky je dobré mít po ruce.

Průjem

Trávicí těžkosti nás mohou zaskočit zcela nepřipravené. Nevyhýbají se aktivně žijícím lidem, dětem ani seniorům. Nejčastěji bývají na vině strava a nápoje kontaminované bakteriemi, ale také koupání ve znečištěné vodě, změna prostředí nebo stres.

 

Jak z toho ven:

Nezapomínejte na dostatečný příjem tekutin, ideálně čisté vody nebo minerálky. Pijte po malých doušcích, případně podávejte tekutinu po lžičkách. Použít můžete také živočišné uhlí a další volně prodejné léky, které pomáhají průjem potlačit. Z detoxikačních přípravků vyzkoušejte Joalis NobacCalon.

 

Infekce močových cest

Klimatizace, dlouhé koupání ve studené vodě, nedostatečné převlékání mokrých plavek i rychlé změny počasí – to vše může vyústit v pořádný malér. K typickým příznakům patří řezání a pálení při močení, časté nutkání na močení, tmavě zbarvená moč, neschopnost se domočit, zvýšená teplota.

 

Jak z toho ven:

Ihned zvyšte příjem tekutin, pijte čistou vodu i bylinné čaje k tomu určené. Zobejte brusinky a vezměte si i přípravek s obsahem brusinek (desinfikují močové ústrojí). Za žádnou cenu nepijte alkohol a raději co nejdřív vyhledejte lékaře. Špatně zaléčený zánět močového měchýře má tendenci sklouznout do chronické fáze. Z detoxikačních přípravků mějte po ruce Joalis UrHerb.

 

 

Otoky končetin

V letních horkách mohou tyto potíže potrápit i jedince, kteří jinak otoky nikdy netrpí.

 

Jak z toho ven:

Jestliže cítíte, že jsou vaše nohy těžké, sotva si nazujete boty a můžete cítit nepříjemné vnitřní pálení, sáhněte po chladivých gelech, které pomáhají zvyšovat cirkulaci krve, podporují funkci lymfy a roztahují cévy. Tyto služby prokazují zejména kafr, extrakt z kaštanu a chilli papriček a další. Namažte si nohy a podložte je polštáři, případně opřete o zeď. Tak jim ulevíte nejlépe. O lymfatický systém se stará Joalis Lymfatis.

 

 

Letní chřipka

Zasáhne nás vždy v tu nejnevhodnější chvíli – na dovolené, těsně před ní, v těch největších vedrech… K typickým projevům patří horečka, celková schvácenost, bolest hlavy, kloubů a celého těla. Obvykle do několika dnů odezní, pokud je její nástup příliš prudký, je nutné vyhledat lékaře.

 

Jak z toho ven:

Klid na lůžku, dostatek tekutin, vitaminy a žádné slunění, to je samozřejmost. Na pomoc si pozvěte přírodní produkty Joalis Antivex, Joalis Nobac a preventivně užívejte vitamíny a minerály VItavite, Vitatone a Minemax.

 

Užijte si dovolenou přesně tak, jak ji máte rádi, a buďte na sebe opatrní! Přibližně čtvrt až půl roku před plánovanou dovolenou můžete kontaktovat některého z detoxikačních terapeutů, kteří odhalí, kde přesně se ve vašem organismu nadměrně ukládají toxiny a pomohou vám je z těla vyloučit – aby imunita fungovala, jak má!

 

Celková nabídka přípravků Joalis.


Související články:
4+2 způsoby, jak rozproudit lymfu!
5 tipů, jak zatočit s letními obtížemi přírodní cestou: Proti pocení šalvěj, na štípance olše
Jak zatočit s pocitem těžkých nohou?
Aby léto stálo za to!


06.08.2017
autor: Mgr. Alena Polakovičová
zdroj: www.ceff.info
další články v rubrice: Bylinky


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

340,- Kč

363,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS