Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Yucca - elixír pouštních indiánů (komerční sdělení)

06.05.2008

Yucca je vysoká, stále zelená palma z čeledi liliovitých, rostoucí v extrémních pouštních podmínkách. Kmen pouštních indiánů používá Yuccu k hojení prakticky všech chorob a tito lidé se dožívají výrazně vyššího věku než ostatní populace, která Yuccu nepoužívá. To byl důvod, proč se o Yuccu začali zajímat vědci. Yucca obsahuje vysoké množství (až 90%) saponinů. Asi 40% jsou terpenové, ve vodě nerozpustné saponiny, ostatní tzv. stearanové jsou ve vodě rozpustné. Tyto látky působí v organismu jako velice účinný přírodní čistící prostředek.

Stearanové saponiny tvoří ve střevě nerozpustnou sloučeninu s cholesterolem, čímž zabraňují jeho vstřebávání do krevní plazmy. Terpenové saponiny se vstřebávají do krevního oběhu. Oba typy saponinů odstraňují z těla patologické usazeniny. Kromě cholesterolu však Yucca s ničím v organismu nereaguje a je proto možné používat i další potravní doplňky. Proces očisty organismu začíná v trávícím traktu, pokračuje krevním oběhem, kde klesá hladina cholesterolu a tuků. Zároveň zvyšuje filtrační plochu ledvin a odstraňuje z nich usazeniny. Yucca působí i ve žlučových cestách a žlučníku, brání rozvoji infekcí a urychluje hojení ran. Yucca také usnadňuje vyplavování kyselina mléčné a tím odstraňuje pocit únavy hlavně u sportovců. Yucca však není lék, ale specifický potravní doplněk. Očistný proces trvá různě dlouho, podle stupně „zanesení“ organismu. Pokud díky dlouholeté nesprávné životosprávě vznikly např. žlučníkové kameny či poškození jater, může požadovaná regenerace trvat až tři roky. Používání Yuccy je však cesta velice pohodlná, vhodná i jako universální prevence, která dokáže zkvalitnit náš život.

 

Nejdůležitější účinky:

  • aktivuje a regeneruje eliminační pochody
  • příznivě působí při infekčním ohrožení organismu
  • u sportovců pomáhá odstraňovat pocit únavy tím, že zvýšeně vyplavuje kyselinu mléčnou ze svalů
  • zlepšuje fyziologické pochody
  • působí příznivě na trávící systém, tzv. „očišťuje“ organismus

 

Jedna čistící kůra se provádí 1x za 5 až 10 let a to v množství odpovídající věku. Na každých deset let uplynulého věku připadá minimálně 1 baleni Yuccy shidigery, tj. člověk mající 30 let bude užívat alespoň 3 balení tablet, člověk mající 50 let pak alespoň 5 balení, ale má-li někdo např. 42 let, pak doporučujeme již 5 balení. 1. týden až 10 dnů je nutno brát ráno min. 1 hod. před jídlem 1 tabletu a večer 2 hod. po jídle 1 tabletu. Vždy zapít dostatečným množstvím tekutin (cca 0,2l). Po této době možno zvýšit dávku na 2 tablety ráno i večer. V době užívání je nutno zvýšit pitný režim na 1,5 až 2 litry tekutin denně. Při této čistící kůře se mohou dostavit přechodné bolesti zejména kloubů. V takovém případě je zapotřebí vydržet, případně snížit dávku, ale čistící kůru nepřerušovat! Bolesti po čase zmizí a stav se normalizuje. Totéž platí o cholesterolu. Z počátku se choresterol zvýší, pak se jeho množství postupně snižuje.

 


Přípravek Yucca naleznete v naší nabídce.

 

Doporučujeme produkt Yucca Premium.


06.05.2008
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

387,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS