Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


White Elephant - symbol harmonie, pochopení, vyrovnanosti a hojnosti, vnitřního klidu a moudrosti (komerční sdělení)

19.02.2018
Bílý slon Lidský rozum se mýlí častěji, než příroda. V ní všechno, co hledáme, už bylo nalezeno, vše co očekáváme, se již dávno naplnilo. Za moudrostí našich předků se skrývá pokora k přirozeným věcem, které potřebujeme k životu. Pro nás a naše léčivé produkty je příroda hlavním rádcem. Protože člověk může léčit, ale příroda uzdravuje.

Symbol slona je už od pradávna symbolem štěstí a úspěchu. Bílý slon je králem všech slonů a má své místo i v buddhismu. Podle legendy stál u zrodu Buddhy a i proto je považován za posvátného. Bílý slon je symbolem harmonie, pochopení, vyrovnanosti a hojnosti, vnitřního klidu a moudrosti. V naší filozofii je posvátný, stejně jako zákony přírody a vše, co je nám přirozené: láska, mír, poznání, smíření a energie.

 

Slon

 

Dnešní svět se vyznačuje velkou neúctou vůči přírodě. Vše, co do přírody vložíme, to nám vrací jak v dobrém, tak ve zlém. Touhou po zisku v nás mizí pokora vůči přírodě i vůči nám samým. Rychlost tohoto světa nás nenechá o věcech přemýšlet a ani si jich vážit. Proto je důležité umět se zastavit, najít svůj vnitřní klid a vyrovnanost. Teprve pak člověk může být opravdu šťastný. Dnes je svět plný chemie, která se do našich těl dostává v nepřirozeném množství v potravinách, vodě, vzduchu, ale také v přípravcích, které nás mají vyživovat a léčit. I tady si příroda s námi lidmi prohrává, ale na úkor nás samotných.

 

Pro nás a naše produkty chránící srdce, cévy, klouby, dobrý spánek a mnoho dalšího, je příroda a její moudrost tím hlavním rádcem, jak vám pomáhat. Léčení rostlinami - fytoterapie, je dnes postaveno nejenom na zkušenostech mnoha generací, ale i na vědeckém výzkumu. Známe složení rostlin a řadu jejich účinných látek. Podávání léčivých rostlin stimuluje naše tělo k mobilizaci jeho vlastních obranných sila a náš organismus se tak vypořádává se svou nemocí. Vidíme, že úspěch léčení závisí na tom, do jaké míry jsou povzbuzeny naše vlastní léčivé schopnosti.

 

Sbližování klasické a přírodní medicíny se i přes odpor zejména mocných farmaceutických koncernů stává trendem moderní doby. Odjakživa si lidé rostlinnými prostředky pomáhali při samoléčbě nachlazení, zažívacích potíží, nervozity, problémů s ledvinami. Rostlinné léčivé prostředky, kromě pomoci pro jeden váš konkrétní zdravotní problém, vám nabízejí celou řadu dalších prospěšných účinků pro váš organizmus a obecně nižší riziko předávkování či nežádoucích vedlejších účinků.

 

Představme si alespoň ty nejdůležitější známé účinné látky v léčivých rostlinách:

 • Éterické oleje neboli silice jsou směsi vonných těkavých látek, mají místně dráždivé účinky, působí dezinfekčně, zlepšují trávení, působí močopudně a proti plynatosti.
 • Alkaloidy neboli také vlastně léčivé jedy jsou účinnou látkou řady rostlin. Měly by být užívány v lékařem doporučených dávkách. Působí na vzestup krevního tlaku, povzbuzují nervy a utišují křeče.
 • Hořčiny, jak už název napovídá, jsou látky chutnající hořce. Podporují vylučování slin a žaludečních šťáv.
 • Flavonoidy se podobají navzájem svou chemickou strukturou, některé pomáhají u křehkosti drobných cév, jiné při křečích v zažívacím traktu, jiné působí na srdce a krevní oběh.
 • Třísloviny vytváří ochranný koagulační film a na sliznici a kůži, mají stahující účinky.
 • Glykosidy podporují srdeční činnost, jiné léčí zažívací trakt.
 • Kyselina křemičitá je důležitá pro růst kostí a zubní sklovinu.
 • Křemík působí močopudně a podporuje hojení v těle.
 • Saponiny jsou mýdlovité látky, které zkapalňují hlen, ulehčují odkašlávání a posilují imunitu.
 • Slizovité látky zmírňují dráždivost a napomáhají hojení.
 • Hořčičné silice chutnají palčivě a podporují trávení. Působí jako přírodní antibiotika.
Byliny

Všechny použité suroviny v našich přípravcích splňují parametry nejvyšší kvality, některé suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou označeny jako BIO. Byly zvoleny takové výrobní postupy, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky. Naše BIO přípravky neobsahují žádné ropné látky. Žádný přípravek firmy nikdy nebyl, a ani v budoucnu nebude, testován na zvířatech.

 

Celková nabídka přípravků White Elephant.


Související články:
Menstruace a premenstruační syndrom
White Elephant - HUBNUTÍ


19.02.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Bylinky


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

777,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS