Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Vítězný boj s cukrem v krvi (komerční sdělení)

06.03.2018
Glukometr

Onemocnění cukrovkou (Diabetes mellitus – úplavice cukrová), nabývá ve světové populaci stále většího významu. V České republice jím trpí téměř 9 % z celkového počtu obyvatel, v Evropě 7 až 10 % podle regionů a v Asii, zejména Indii, je procento ještě vyšší. Z tohoto důvodu Indická vláda vyhlásila "boj s cukrovkou" jako vládní program a investovala finanční prostředky a čas do vývoje nového účinného prostředku na bylinném základě bez vedlejších účinků.


Díky spojení vědy a Ajurvédských zkušeností a znalostí má svět nového velmi významného a silného hráče v boji proti tichému a zákeřnému zabijákovi, jakým cukrovka je.

 

Národní Indický botanický výzkumný ústav a Národní Indický institut léčivých a aromatických bylin za podpory Indického ministerstva pro výzkum vyvinul nový Ajurvédský preparát - doplněk stravy Aimil BGR-34EU.

 

„Všichni víme, jak na populaci stále více působí civilizační faktory a přesun lidí do velkých městských aglomerací. To sebou nese zásadní změny životního stylu a to je živná půda pro vznik prediabetických stavů a následného rozvinutí onemocnění cukrovkou. Diabetes mellitus 2. typu je zákeřný v tom, že na začátku “nebolí“, nedává o sobě výrazně vědět, přichází nenápadně,“ říká MUDr. Ioannis Svilias. „Spouštěčů je celá řada a navíc se vyskytují i v kombinacích. Patří mezi ně nedostatek pohybu, nevhodný jídelníček, stres, životní prostředí, oxidativní stres a další. Za produkci inzulinu v těle je odpovědná slinivka, respektive ß-buňky ve slinivce, které jsou současně velmi citlivé na oxidační stres, tedy na volné radikály v těle. Diabetes mellitus 2. typu vzniká při kombinaci porušené sekrece inzulínu a jeho působení v cílových tkáních. Cukrovka se bohužel netočí pouze kolem slinivky, tělo funguje jako celek a je tedy nutné na něj jako na celek pohlížet. A toto splňuje právě Ajurvéda, která je celostní medicínou - tedy celostním pohledem na tělo a jeho potíže - tedy i na cukrovku.“

 

Díky více než pětiletému vývoji, který využíval bohatých 5000letých Ajurvédských znalostí a zkušeností a současným moderním technologiím a prostředkům, se podařilo vyvinout nový Ajurvédský doplněk stravy. Výzkumníky bylo zkoumáno, studováno a prověřováno více než 500 různých rostlin, finální složení doplňku stravy je postaveno na unikátní kombinaci šesti vybraných rostlinách.

 

Jednotlivé rostliny a jejich kombinace byly podrobovány optimalizačním studiím pro stanovení jejich správného vzájemného poměru. Ve finálním složení jsou kombinované dvě frakce (pulvis a extrakt). Nakombinováním různých množství těchto dvou frakcí a různých částí výše uvedených rostlin bylo dosaženo unikátního výsledku. Doplněk stravy Aimil BGR-34EU disponuje 34 důležitými deriváty rostlinných složek.

 

Všechny rostliny jsou u nás již známé:

Aimil Byliny
  • Dřišťál chitria / osinatý (Latinsky: Berberis aristata) a indicky: Daruharidra - přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému - cholesterolu v krvi, a k normální hypolipidemické reakci.
  • Křídlok vakovitý (Latinsky: Pterocarpus marsupium) a indicky: Vijaysar - Bohatý na flavonoidy nebo bioflavonoidy. Bioflavonoidy jsou látky rostlinného původu, které najdeme ve všech rostlinných buňkách, a jsou pro naše tělo nepostradatelné. Jsou řazeny mezi látky s antioxidačními účinky, které mají příznivý účinek na lidský organismus. Ajurvédská medicína doporučuje výrobu nádob na pití ze dřeva Křídloka vakovitého (Pterocarpus marsupium) a to hlavně z důvodů jeho pozitivního vlivu na harmonizaci hladiny cukru v krvi, pro očistu krve a pro lepší trávení.
  • Gymnéma lesní (Latinsky: Gymnema sylvestre) a indicky: Gurmar - přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, působí na metabolismus glukózy, metabolismus tuků a hlavně přispívá k normální hladině cukru v krvi.
  • Mořena srdčitá (Latinsky: Rubia cordifolia) a indicky: Majeeth - přispívá k normální funkci imunitního systému - antioxidant a hlavně k normální funkci močové soustavy, ledvin a metabolismu cukrů.
  • Pískavice řecké seno (Latinsky: Trigonella foenum-graecum) a indicky: Methika - přispívá k normální hladině glukózy v krvi a k metabolismu lipidů.
  • Chebule srdčitá kmen, jinak také Indický chinin (Latinsky: Tinospora cordifolia) a indicky: Giloe - přispívá k normální funkci močových cest a k normální hladině cukru v krvi a současně přispívá k normální imunitě - antioxidant.

V před-klinické studii provedené v Indii začalo testování u 100 lidí ve dvou skupinách. Jedna skupina s doplňkem stravy a druhá skupina s placebem. Testování trvalo 20 týdnů (4 týdny = startovací perioda + 16 týdnů testování). Hodnoty glykovaného hemoglobinu se snížily z 95,6 ± 11,5 na 75,8 ± 09,9, což bylo ve skupině na BGR-34 považováno za vysoce významný pokles. Naproti tomu ve skupině na placebu bylo během sledovací periody trvající 16 týdnů zaznamenáno relativně méně významné snížení hladiny glykovaného hemoglobinu, a to z 99,1±10,5 na 88,6±13,0. (viz tabulka).

 

Aimil studie

 

Dobrou zprávou pro trpící cukrovkou a jejich rodiny je, že BGR-34EU po dvouletém působení na indickém trhu, kde si získalo důvěru více než dvou milionů nemocných cukrovkou, přichází na český i evropský trh.

„Může se Aimil BGR-34EU užívat s jinými alopatickými léky?“ zeptali jsme se MUDr. Ioannise Sviliase:

„Ano, Aimil BGR-34EU je bezpečný a účinný Ajurvédský doplněk stravy. Pokud již někdo v rámci léčby diabetu užívá jakékoli alopatické perorální léky nebo inzulin, může spolu s nimi začít užívat BGR-34EU. BGR-34EU funguje vyváženě s ostatními alopatickými léky a pod pečlivým dohledem svého lékaře tak můžete snížit dávkování alopatických léků, event. v případě prediabetu je přestat užívat.“

 

Na otázku, co Vás přivedlo až do Indie a k Aimil BGR-34EU, nám odpověděl zástupce společnosti ing. Michal Poslužný:

“Pharmaceuticals India je druhá největší firma na světě vyrábějící Ajurvédskou medicínu. Byla založena 30. listopadu 1984 a jejím zakladatelem a předsedou je K. K. Sharma. Jedná se o jednu z předních společností v oblasti Ajurvédských bylinných léků a doplňků stravy. Její produkty se těší velké oblibě po celé Indii a okolí. Centrála pro Evropu, Aimil Pharmaceuticals EU, vznikla v roce 2016 a sídlí v České republice v Brně. Jejím hlavním úkolem a zaměřením je zabezpečit obchod, marketing a komunikaci v rámci celé Evropy. Aimil Pharmaceuticals EU na evropském trhu nabízí Ajurvédské produkty a doplňky stravy. Na český trh momentálně dodáváme přírodní doplněk stravy Aimil BGR-34EU a můžeme se těšit i na další zajímavé produkty z celostní Ajurvédské medicíny, např. Aimil AmytrolEU napomáhající k normálnímu metabolismu lipidů a funkci jater a přispívá k normální antioxidační ochraně pro celý kardiovaskulární systém.“

Aimil BGR-34EU

Doplněk stravy Aimil BGR-34EU naleznete v naší nabídce.


06.03.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Nemoci


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

695,- Kč

695,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS