Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Viry bez šancí

19.09.2012

Po létu přichází podzim. V přírodě je toto období spojeno se sklizní, v životě pak v přeneseném významu představuje hodnocení, rekapitulaci. To však rozhodně neplatí pro žáky, studenty a pedagogické pracovníky, kterým tzv. “sezóna začíná”. Přestože jsou mnozí odpočatí, opálení a plní sil, může být zahájení nového školního roku pro některé z nich zátěžovou situací, na kterou reagují například chřipkou. Ta se pak úspěšně šíří do okolí. Je proto dobré být připraven, nikoliv zaskočen – a myslet na prevenci.

 

Stálice Vironal

Společnost Energy přichází v tomto měsíci s aktuální a navíc zvýhodněnou nabídkou dvou produktů, které jsou na podporu imunity zaměřené. Jsou jimi Vironal a Flavocel. Vironal je podobně jako ostatní bylinné koncentráty Pentagramu® účinným detoxikačním, antioxidačním a regeneračním prostředkem. Je proto důležité v průběhu jeho užívání dodávat tělu dostatečné množství tekutin, nejlépe vody nebo jemných bylinkových čajů, případně vody s několika kapkami Fytomineralu (místo kyselek a minerálních vod). Působí preventivně proti kapénkové nákaze a přenosu virů a bakterií např. v MHD, škole, kulturních zařízeních apod. Je zároveň účinný i při již probíhajících onemocněních z nachlazení, angíně, chřipce, u horečnatých stavů, bolesti v krku, kašli, zánětu dutin, průdušek či zápalu plic. Je možné ho kombinovat s antibiotiky. Ovlivňuje kvalitu kůže, která je při nachlazení odírána a stává se tak vstupní branou pro další infekce. Působí také na lymfatický systém, usnadňuje trávení, pomáhá při žaludečních vředech, průjmech a Crohnově chorobě. Vironal obsahuje celou řadu bylinných výtažků, směs éterických olejů a bioinformace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonu). Harmonizuje energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů. Z pohledu psychiky představují plíce možnost zhluboka a svobodně se nadechnout, mít svůj prostor, tlusté střevo schopnost odpoutat se od starého a přežitého.

 

Flavocel s novou příchutí

Flavocel je v mnoha ohledech svými důsledky srovnatelný s Vironalem. Má rovněž antivirové, antioxidační a hojivé účinky. Je protizánětlivý, posiluje imunitu.

 

Působí mírně diureticky a projímavě, čímž ovlivňuje činnost a stav ledvin, močových cest, močového měchýře, prostaty a střev. Na rozdíl od Vironalu jsou použité látky zpracovány do tablet, které jsou inovovány přidáním výtažku ze stévie cukrové. Tím se vyvážila kyselkavá chuť obsaženého ibišku súdánského a vitaminu C. Stévie je vysoce účinné sladidlo bez přísunu kalorií. V těle tak vytváří pocit plnosti a nasycenosti, zahání chuť na sladké, podporuje metabolismus a spalování tuků, dodává energii a povzbuzuje organismus k vyšším výkonům. Indiáni, kteří pravidelně žvýkají listy této byliny, využívají jejího silného antibakteriálního působení a díky tomu téměř netrpí kazivostí zubů. Stévie má vliv i na kvalitu kůže, čistí aknózní pleť, vyhlazuje vrásky a hojí rány. Přidáním extraktu této byliny získal Flavocel jedinečnou chuť s mimořádnými účinky.

 

Paleta možností je široká

Důležitou součástí prevence infekcí dýchacích cest a nachlazení je podpora imunity, její přirozené zvyšování. Dosahuje se otužováním, sportováním, dostatkem přiměřeného pobytu na čerstvém vzduchu, dodržováním zásad osobní hygieny i hygieny okolí, tj. nejbližšího životního prostředí. Důležitá je pravidelná životospráva. Sem patří také zdravé stravování s dostatkem přirozeného vitaminu C, zeleniny, ovoce, citrusů. Důležitý je přiměřený pitný režim a vyvarování se všech škodlivin, zejména kouření, a to i pasivního.

 

Na prevenci nachlazení, infekcí dýchacích cest a na podporu obranyschopnosti organismu při onemocnění jsou vhodné účinné přírodní produkty Energy:

  • Přípravek Grepofit v perorální kapslové formě i ve spreji obsahuje výtažek grepových semen, která mají antivirové, antibakteriální i protiplísňové účinky. Účinně pomáhá zvládnout dráždivý kašel a zmírnit bolest hrdla.
  • Vironal, bylinný koncentrát ze základního Pentagramu® přípravků, podpoří imunitu a pomůže organismu zvládnout akutní virové a bakteriální záněty.
  • Droserin, bioinformační krém (i stejnojmenné glycerinové mýdlo), působí příznivě při aplikaci na oblast vedlejších nosních dutin, hrdla, průdušek a plic.
  • Flavocel s obsahem vitaminu C, bioflavonoidů a ibišku súdánského podporuje imunitu, působí antimikrobiálně a chrání buňky svým antioxidačním účinkem.
  • Imunosan je účinný stimulátor obranyschopnosti.
  • Drags Imun je přírodní produkt s obsahem pryskyřice stromu Croton lechleri. Účinkuje nejen proti běžným virům a bakteriím, ale jeho prokázané antimikrobiální spektrum je o mnoho širší a dá se využít prakticky při všech infekčních onemocněních.
  • Ve skupině zelených potravin působí všechny – Barley, Spirulina Barley a Chlorella – hojivě a podpůrně díky obsahu chlorofylu, přirozených vitaminů, antioxidantů, minerálů a enzymů.
  • Čaj Lapacho má výrazné antivirové a imunitu podporující účinky.

 

Spiron – bojovník, osvěžovač nebo komunikační prostředek?

Také se vám stalo, že jste jeli tramvají, autobusem či jiným dopravním prostředkem a ve vaší těsné blízkosti někdo intenzivně kýchl? Nebo jste se těšili na hluboký kulturní zážitek a při představení váš soused neustále smrkal? Pokud ano, pak jste si pravděpodobně přáli “nedýchat” nebo být alespoň na druhé straně daného prostoru.

 

Pro tyto případy je vhodné mít u sebe Spiron ve spreji. Už jeho design s pestrými barvami vám dodá dobrou náladu, a jak známo – “veselá mysl – půl zdraví” (někdy i celé). Svým obsahem vytříbené směsi éterických silic přípravek čistí vzduch a je důležitým pomocníkem při likvidaci zdrojů kapénkové nákazy, vhodným k posílení odolnosti organismu vůči virům a bakteriím. Výtažek z citronové trávy navíc dodává přípravku exotický nádech a tříbí mysl. Olej ze santalového dřeva připojuje prvek smyslnosti a tajuplnosti, levandule navozuje klidný spánek, smrkový a tújový výtažek uvolňuje dýchací cesty. Myrta dezinfikuje zakouřené prostory, máta osvěžuje a povzbuzuje, eukalyptus podporuje činnost srdce a kafr harmonizuje celý organismus. Kadidlovník přispívá ke komunikaci s vyšším vědomím a nastoluje řád.

 

Spiron můžete díky jeho vlastnostem použít pro vytvoření optimálního prostředí při důležitých jednáních, dokáže uvolnit atmosféru i při nezávazných přátelských rozhovorech. Protože je kombinace bylinných extraktů velmi intenzivní, držte se pravidla: méně je více. Není třeba použít velké množství spreje a přítomné “paralyzovat”, či vytvořit prostor, který se jen ztěžka “rozdýchává”. Naučíte-li se Spiron používat s citem a respektem, najdete nejen sami sebe, ale i cenná přátelství.

 

Celková nabídka produktů značky Energy.


Související články:
Nachlazení
11 způsobů, jak posílit imunitu
Posílení imunity
Onemocnění dolních cest dýchacích
Řekněme “ne” antibiotikům u respiračních viróz


19.09.2012
zdroj: magazín Vitae 09/2012
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS