Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku


Vilcacora – všelék amazonských indiánů (komerční sdělení)

08.07.2015
Vilcacora

Jedná se o kůru z amazonské liány, která má vysoce léčivé širokospektrální účinky. Pravidelné užívání vilcacory přispívá významným způsobem nejen k celkovému posílení obranyschopnosti a vitality organizmu, ale i k léčení tak závažných chorob, jakými je např. rakovina či AIDS.

Vilcacora svým velkým rozsahem léčivých účinků zaujímá zcela zvláštní místo mezi léčivými bylinami. Následující výčet jejího působení proti nejrůznějším onemocněním není samozřejmě úplný, je však úctyhodný. Vilcacora s úspěchem léčí onemocnění, jako jsou kardiovaskulární nemoci, vysoký tlak, onkologická onemocnění, nejrůznější nádory, cysty, leukémie, AIDS, astma, diabetes, revmatismus, záněty, infekce, cysty, žaludeční i jiné vředy, onemocnění močových cest, četné kožní problémy, ekzémy, anémie, kandidózu, hemeroidy, pohlavní choroby, zbytnění prostaty, deprese, poruchy spánku, poruchy trávení, trvalá únava, přispívá k rychlému hojení ran, jako prevence proti volným radikálům a mnoho dalšího.

 

Fytochemická analýza prokázala asi 56 ověřených účinných látek, z nichž na prvním místě stojí alkaloidy. Vědecké studie prokázaly, že již nepatrné množství těchto látek zvýší činnost imunitního systému až o 50 %. Další látky obsažené ve vilcacoře se starají o to, aby se škodlivé zbytky chemických léků mohly z těla rychleji vylučovat.

 

V rámci farmakologického výzkumu byly prokázány vynikající protinádorové, antileukemické, antivirové a fungicidní (ničící houby a plísně) účinky vilcacory. I výzkumy o AIDS uznaly vysoce aktivní léčivé látky vilcacory.

 

Vzhledem k tomu, že každý z nás v sobě nosí rakovinotvorné zárodky a současný životní styl poskytuje ideální předpoklady (elektrosmog, stres, denaturované potraviny, syntetické léky, škodlivé postřikové látky, nedostatek pohybu atd.) pro vznik rakoviny nejrůznějších typů, měla by se vilcacora stát naším věrným a pravidelným pomocníkem.

 

Vilcacora Powder - drcenou kůru Uncaria tomentosa naleznete v naší nabídce.


08.07.2015
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Gastritida
Jak podpořit vylučování toxinů?
Diosmin
Trávící problémy, bolest hlavy, nespavost a další potíže. Jakou mají podle psychoanalýzy příčinu?
Bylinná péče o zrak
Jak a kudy k nám pronikají toxiny?

157,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS