Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Vakcínová epidemie – knížka volající po svobodné volbě očkování

30.01.2013
V roce 2011 vyšla v USA knížka, v níž si autoři neberou servítky a vysvětlují otázky kolem bezpečnosti vakcín a nabízí vyvážený pohled na problematiku svobodné volby očkování, jež je životně důležitá pro zdraví našich rodin a dětí. Knížka má poněkud dlouhý název: 
Vakcínová epidemie: Jak hrabivost korporací, zkreslovaná věda a donucovací vládní opatření ohrožují naše lidská práva, zdraví a naše děti (Vaccine Epidemic: How Corporate Greed, Biased Science, and Coercive Government Threaten Our Human Rights, Our Health, and Our Children).

 

Tato knížka se již stala bestsellerem a popisuje potíže, kterým musí čelit zastánci svobodné volby v otázkách péče o zdraví a vakcinací. Také se v ní citlivě probírají různé argumenty – může být proto považována za zdroj vědeckých informací pro rozhodování o očkování.

 

Autory knížky jsou Louise Habakus, M.A., ředitelka a zakladatelka Centra pro osobní práva (the Center for Personal Rights), and Mary Holland, J.D., vědecká pracovnice pro právo na the New York University. V knížce dávají prostor více než 20 uznávaným odborníkům z oblastí etiky, zákona, vědy, medicíny, podnikání nebo historie a rovněž uvádí osobní zkušenosti rodičů, dětí či vojáků, kteří trpěli na následky komplikací, vyvolávaných očkováním. Knížka kriticky rozebírá předpisy pro povinné očkování ve světle konkrétních případů a ptá se, proč k nim mlčí vláda i média.

 

V recenzi na tuto knížku píše Randal Neustaedter OMD (autor jiné knížky The Vaccine Guide: Risks and Benefits for Children and Adults): „Vaccine Epidemic poskytuje hodnotné informace pro rozhodování o vakcinaci a činí tak prostřednictvím střízlivých, uvážlivých a zasvěcených článků. Každý rodič, který má pochyby o etických, právních nebo zdravotních důsledcích povinného očkování, by si měl přečíst tuto srozumitelnou knížku, aby porozuměl skutečným problémům na pozadí debat o vakcínách.“

 

Knížka ale také nastiňuje závažné střety zájmů, které existují mezi vládou, médii a farmaceutickým průmyslem a také metody, jak bývají ovlivňovány debaty o vakcínách. Navíc se v ní nabízí názory mnoha lékařů a poskytovatelů zdravotní péče na vakcíny a veřejné zdraví. Autoři také volají po dalším vědeckém výzkumu a po zodpovědném zvažování důsledků povinných vakcinací.

 

„Ti nejhorlivější zastánci vakcinačních programů by se měli stát svědky nebo sami prožít nějakou vážnou reakci na vakcínu, aby opravdu pochopili a respektovali přání těch, kteří podporují svobodnou volbu rutinních vakcinací, které aplikují dětem pediatři,“ napsal v dalším recenzním příspěvku F. Edward Yazbak, M.D., který sám působí jako pediatr.

 

(Pozn.red: Dokud budou „vědecký výzkum“ platit ti, kteří mají z očkování největší zisky, těžko se dočkáme objektivních výsledků - viz. článek - Výzkumník přiznává, že zfalšoval tucty výzkumných studií pro farmakologický koncern Pfizer)

 

Další informace o knížce Vaccine Epidemic:

http://www.vaccineepidemic.com/

 

Knížku v anglickém originálu si můžete objednat např. zde:

http://www.amazon.com/Vaccine-Epidemic-Corporate-Coercive-Government/dp/1616082720


Související články:
Vakcína působí jako jed na celou generaci a počet onemocnění autismem u dětí narůstá
Jistota je iluze - očkovat, nebo neočkovat?
Nežádoucí účinky očkování anebo týrání


30.01.2013
autor: Ethan Huff
zdroj: Přeloženo z naturalnews.com
další články v rubrice: Očkování, farmaceutické lobby


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

198,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS