Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Únavový syndrom

13.12.2015
Unavená žena PŘEDEVŠÍM by bylo dobré zapátrat, jaké chyby v Duši vedly k vytvoření energetického bloku, kterým Kosmický Celek chrání postiženou osobu před pokračováním v nesprávném životním stylu. Najít je a odstranit může ale nějakou dobu trvat a někdy je to na delší dialog s klientem (protože Egouš v naší hlavě si  své staré stereotypy zarputile brání).

Produkty mohou být proto jakousi "první pomocí" k tomu, aby únavový syndrom alespoň částečně ustoupil.


Pro maximální posílení regeneračních procesů doporučuji kombinaci Cordycepsu a stopových prvků:

1. Cordyceps Premium 90 kapslí

Cordyceps může být užíván v tak vysokých dávkách, jak jen dovoluje finanční situace. V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste jeho regenerační účinek.


Při dostatku financí se dá užívat produkt Cordyceps Premium v množství až 5 gramů denně (přepočteno z extraktu na váhu celé původní houby). Ani v těchto gigantických dávkách nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví. Přípravek například nikterak nevadí antidopingovým komisím - přesto že je užívaný i v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Je dobré to vědět, aby řadový klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus i za cenu rizika jeho selhání. Jak se ukázalo, toto u Cordycepsu nehrozí, pracuje pro organismus jiným způsobem, podporujícím rezervní, běžně nevyužívaný regenerační potenciál organismu.


Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku. Před noční směnou či jinou noční akcí jej naopak doporučuji převelice!!

 

2. Řadu roků alespoň jednou (raději dvakrát) ročně užívám koloidní minerály. Nyní k tomuto účelu využívám produkt Fytominerál 100 ml (toto jsou koloidní minerály, které v současnosti preferuji před všemi, co jsem užíval v minulosti). Důvod podávání koloidních stopových prvků:

  1. Obsahují životně důležité stopové prvky, kterých není v sebezdravější stravě dostatek.
  2. Tělo poté, co mělo doplněný příjem stopových prvků, v řadě případů daleko ochotněji reaguje na jiné regenerační či harmonizační látky. To je zkušenost, která mne i některé mé kolegy lékaře i léčitele (skutečné senzibily, ne podvodníky) přivedla k doporučení přidávat koloidní minerály do různých léčebných kombinací.

    Mnohdy postačí jen jedno či dvě balení na začátku jakékoliv regenerační terapie. Máme totiž odpozorováno, že pozitivní působení stopových koloidních prvků dlouhodobě přetrvává a jen pozvolna klesá, takže další zopakování (především z finančních důvodů) stačí třeba až po půlroce.

 

3. Při dostatku financí doporučuji také zvýšit příjem základních vitamínů:

Vitamín C prakticky trvale užívám 1 gram denně (někdy dva, když si večer vzpomenu), několikrát týdně užívám B-komplex.

Třeba Vás zaujmou některé z těchto:

 

Zde najdete povídání o tom, proč fandím vitamínům nejen v ovoci a zelenině, ale i těm v tabletách:

 


Důležité je důsledné odkyselení organismu

Sumář informací a další odkazy k tématu najdete zde:

 

 

Odkyselovat bychom se měli úplně všichni - ti dosud zdraví i nemocní jakoukoliv chorobou.
Prakticky každé lidské tělo v naší společnosti zápasí s překyselením - aniž by si to většina spoluobčanů uvědomovala. Na morové epidemie také dříve umíraly milióny lidí - dokud nepochopili, kde mají tyto masové nemoci svůj původ. Totéž prozření čeká společnost i ohledně nespočtu nemocí z chronického překyselení organismu.

Proto každému klientovi doporučuji objednat si vše potřebné =

 

Jak užívat pH Minerals:
Ideální je užívat jej individuálně a podle aktuálního měření pH moče s pomocí selektivních papírku – např. Indikátorové pH papírky (5,0-9,0) 200 ks, které jsou mnohem přesnější než obyčejné pH papírky, co Vám sice nabídnou v každé lékárně, ale pro tyto účely jsou nevhodné. Když máte pH zřetelně pod 7, vypijte nápoj s jednou rozmíchanou lžičkou a za několik hodin si pH znovu zkontrolujte. Pokud dávka nestačila, možno opakovat až do 4 lžiček denně. Produkt s minerály by měl vždy být jen „třešničkou na dortu“, základem příjmu minerálů by mělo být velké množství zeleniny – včetně podceňovaných BRAMBOR (v jakékoliv úpravě, aby se Vám nepřejedly). Časem získáte praxi a budete schopni odhadnout, jak velkou dávku přidat k tomu, co jste za celý den snědli – čím více jste „hřešili“, tím větším počtem lžiček to lze kompenzovat.


Od klientů mám opakovaně potvrzeno, jaký (pro ně neuvěřitelný) efekt mívá detoxikační a zásadotvorné lakto-vegetariánské stravování. Jakmile se jejich dosud nevyléčitelně nemocný organismus zbavil zhoubných purinových a jiných intoxikací z masa a ryb - zažívají doslova zázraky. Opravdu není dobře, když je lidské tělo hromadným hrobem zvířecích mrtvol.


Přechodem na bezmasou stravu také mizí životní podmínky pro řadu střevních parazitů. Tělu se uleví od jejich toxinů, šířících se krevním oběhem do všech ostatních tkání.


Mé mnohaleté zkušenosti najdete zde:

 

Celková nabídka produktů na únavu.


Související články:
Chronický únavový syndrom
Když je organismus unaven
Únavový syndrom - nutné ozdravení střev


13.12.2015
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS