prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Joalis


Trápí Vás nespavost? Pomůže melatonin (komerční sdělení)

15.03.2016
Trápí Vás nespavost?

Občas se to při usínání stane každému. Převalujeme se na posteli, počítáme ovečky, spánek nepřichází. A ráno se neúprosně blíží. Možná za to může těžší večeře, možná stres v práci. Jakmile dočasnou příčinu odstraníme, tělo svůj biorytmus opět srovná a „jedeme dál“.

Co když ale příčinu neznáme, natož abychom ji mohli sami odstranit? Postel už není zdrojem úlevy, ale naopak stresu z toho, že „zase neusnu“. Začarovaný kruh nespavosti se uzavírá a nabouraný biorytmus kolabuje ještě rychleji.

 

Za všechno může melatonin

Neboli hormon spánku a tmy. Jeho hladina udává náš biorytmus. Ovlivňuje oběh krve, tlak, teplotu, metabolismus, pohlavní hormony, imunitu, stárnutí i psychiku. Jsme-li ve tmě, hladina melatoninu začne stoupat, pomůže nám usnout a náš organismus zrelaxovat.

 

Příčiny nespavosti bohužel patří mezi ty hůře odstranitelné. Například práce na noční směny, světelný smog a tzv. „modré světlo“, které vyzařují všechny obrazovky a displeje. Rizikovou skupinou jsou i lidé, kteří jsou celý den v uzavřených provozech vystaveni stejnoměrnému umělému světlu.

 

Melatonin s mučenkou jako řešení

Melatonin s mučenkou jako řešení

Je méně známo, že hormon melatonin lze tělu dodávat jako potravinový doplněk. V současnosti je na českém trhu nově dostupný melatonin s mučenkou značky Aurum. Výhody užívání melatoninu jsou zřejmé na první pohled:

  • přírodní původ – nejedná se o syntetický, ale přírodní melatonin, který se lehce vstřebává a nezpůsobuje ranní stavy malátnosti,
  • kombinace s mučenkou – tato bylina tlumí úzkost a napětí a podporuje celkové účinky melatoninu,
  • dostupnost - nízká cena – pouze 295 Kč za 3měsíční dávku.

 

Začarovaný kruh

Čím dříve si problémy s nespavostí uvědomíme, tím lépe. Usnout za volantem můžeme už po první probdělé noci, po 4 týdnech už nám nespavost zadělává na rozvoj psychických poruch, jako je deprese, schizofrenie či různé závislosti, včetně té na hypnoticích. Než riskovat větší či menší nehody v důsledku nespavosti, zaměřte se raději na to, jak s nespavostí co nejúčinněji zatočit. Takže, budete dnes večer počítat ovečky nebo se raději zkusíte dobře vyspat díky melatoninu s mučenkou?

 

Melatonin s mučenkou naleznete v naší nabídce.


15.03.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Bioženy ohrožují zemi
Vyvážená strava - pomoc při překyselení
Vitamín B3 – Niacin
Dýně Hokaido
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Mládež, alkohol a oparový virus
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Priessnitzův obklad

257,- Kč

253,- Kč

259,- Kč
(c) 2004-2016 www.celostnimedicina.cz
O násRSS