Karma – život bez konfliktů (Teorie karmických vztahů)

Nová práce známého ruského vědce a vynálezce, psychologa, léčitele A. Svijaše podává vyčerpávající výklad teorie karmických vztahů, objasňuje metody karmické diagnostiky a očišťování jemno-hmotných těl. Udává též mnoho praktických rad k využití ezoterických poznatků v každodenním životě.

Karma – život bez konfliktů je první částí trilogie. Najdete v ní vysvětlení základních pojmů teorie karmy, seznámíte se, co je třeba dělat, abyste se dostali na cestu duchovního zdokonalování a zbavili se problémů, které vám překážejí v osobním životě a v práci. Jde o rozsáhlé objasnění působení zákona karmy s vysvětlením zákonitostí, samo-diagnostikou a modelovými karmickými vztahy. První část je věnována karmickým vztahům v každodenním životě, druhá část karmě a zdraví. Dočteme se o pojmu jemno-hmotná těla člověka, zdrojích našich nemocí s uvedením příkladů karmických onemocnění a algoritmu léčení (první etapa: samo-diagnostika, druhá etapa: samoléčba).

Karma – náprava chyb je druhé pokračování knihy o tom, jak se lze naučit žít v Racionálním světě … Jsou zde další tři části. V minulém díle jste se seznámili s pojmy idealizace a karma. V tomto duchu bude pokračovat i druhý díl. Úvod bude věnován tomu, jak se lze očistit od chyb, které jste na sebe navršili v průběhu vašeho vědomého života včetně praktických technik. Také vám vyložíme některé z verzí dění na Nebesích, kam se v řadě případů obracíte o pomoc, a co je třeba následně po takové prosbě udělat. Náš model uspořádání jemno-hmotného světa se blíží modelu křesťanskému, i když jej zobrazuje v neobvyklém pojetí. V knize pro sebe určitě naleznete mnoho zajímavého a užitečného. A věříme, že budete-li se jejími radami řídit, bude váš život úspěšnější a více pohodový.

Poslední část trilogie ruského autora A. Svijaše Karma – řešení problémů, svým způsobem připomíná učení známého S. N. Lazareva. Vysvětluje faktory ovlivňující náš život, štěstí a úspěch. Poté, co si s pomocí prvních dvou dílů Karmy čtenář uvědomil své nesprávné postoje a zbavil se jich, má nyní možnost pozitivně využít zákony vesmíru k tomu, aby mu přinesli co nejrychlejší splnění přání. Samozřejmě že všechno, co je zde popsáno, bude mít adekvátní efekt pouze v případě, že jste splnili dvě první podmínky k dosažení cílů: že jste se naučili nepřeplňovat svoji “karmickou nádobu” a zvolili si životní postoj, který vám nedovolí, abyste přijímali nové negativní prožitky. O tom všem se podrobně píše v předešlých dvou částech. Tímto vám přejeme úspěšnou cestu do rozumného světa, v němž existují všechna vaše přání!

Dnešní život nám nabízí mnoho náboženských, ezoterických, léčitelských, magických, věšteckých a dalších systémů poznání nebo víry. Také my jsme předložili určitý systém názorů na život. Každý z nich je obvykle samostatný a dostačující. Vzniká otázka: k čemu to všechno lidstvu je – a v takové rozmanitosti? Jaká je vlastně dnešní role člověka ve všech těchto zákulisních hrách? Připomíná mi to roli loutky, kterou použije každý, kdo něco potřebuje. S podobným vztahem k lidem se setkáváme i v běžném životě (zvláště v politice), kde jednotlivci svými názory snadno manipulují s velkým množstvím lidí. Samozřejmě že ne s každým jedincem se dá manipulovat. Nejméně podléhají tomuto tlaku lidé rozumní, kteří mají schopnost střízlivě hodnotit situaci (tj. bez emocí, bez předsudků nebo vytváření vlastních idolů) a přijímat rozumové řešení. Dnes je takových lidí velice málo, i když jejich počet začíná postupně růst – současně s rozvojem vědy a dalších oblastí poznání. Nevyhnutelně přijde doba, kdy se velké množství lidí zřekne nejen svých pozemských manipulátorů, ale i manipulátorů ne-zemských. Znamená to, že se člověk bude chtít stát nejen vy-plnitelem cizí vůle, ale i vědomým a rovnocenným partnerem bytostí neprojeveného světa. Bude se chtít stát skutečným správcem svého života …. (úryvek z knihy Karma – řešení problémů).

 

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.