Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Tajemství Beauty Energy se odkrývá (komerční sdělení)

29.03.2016
Tajemství Beauty Energy se odkrývá

Kromě bylinných extraktů a třetihorní termální vody, známých z tělových krémů Pentagramu, tvoří podstatnou část nových kosmetických krémů RENOVE z řady Beauty Energy přírodní rostlinné oleje. Společně s kosmetičkou Marií Bílkovou si proto nyní o nich budeme více povídat.

Co přesně je „přírodní rostlinný olej“?

Přírodní, tak zvané panenské rostlinné oleje získáváme lisováním ze semen a ořechů různých druhů rostlin. Jejich kvalitu ovlivňuje v první řadě to, kde má dostatek sluníčka a živin z půdy, má jinou sílu a energii, než když je „uměle“ (cíleně) pěstována a třeba i hnojena. Potom přichází na řadu technologie zpracování, výroby. Nejkvalitnější jsou oleje lisované pouze mechanicky za studena. Jsou dražší, protože samotným lisováním není možné získat velké množství oleje, na rozdíl od rafinace nebo použití rozpouštědel. Výhodou panenských olejů je jejich živost, bohatost složení a také čistota. Nabízejí opravdové bohatství vitamínů, fytosterolů, nenasycených mastných kyselin, lecitinu a dalších složek…

 

Některé panenské oleje mají specifickou vůni, proto je třeba volit ne pouze podle jejich účinků a vlastností, ale zohlednit i příjemný pocit při jejich používání na pleť.

 

Jak můžeme využít oleje v péči o pleť a jaké jsou jejich účinky?

Nejznámější používání olejů v péči o pokožku je při masážích, kde zaručují hlavně skluznost. Méně už se ví, že oleje jsou základní pěstící složkou většiny krémů a také nosičem esencí, které nelze vždy aplikovat přímo na kůži. Mají za úkol pleť zvláčňovat, ošetřovat, vyživovat a také chránit před povětrnostními podmínkami, nečistotami ve vzduchu či ztrátou vlhkosti. Navíc jsou zdrojem vícenenasycených mastných kyselin, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Doplnit je můžeme konzumací panenských olejů, nebo použitím kvalitních olejů při péči o tělo.

 

kosmetika RENOVE

 

Rostlinných olejů používaných v kosmetice se vyrábí dlouhá řada. Pro Beauty Energy byly vybrány oleje vzácné, vysoce kvalitní, cenné…

Ano, vybírali jsme z nejkvalitnějších olejů, které jsou k dispozici. Základním a velice cenným olejem je olej arganový, který je obsažený ve všech produktech Beauty Energy včetně séra. Další rostlinné oleje jsou zvolené podle toho, co má který krém „umět“. To znamená, že v každém jednotlivém krému je namíchaný unikátní koktejl 3 nebo 4 různých olejů. Použili jsme černuchový, mandlový, jojobový, pupalkový, makový, konopný, makadamový a ricinový.

 

Podle čeho a jak byla skladba olejů sestavena?

Chtěli jsme, aby se v krémech RENOVE snoubil vodní bylinný extrakt a olejová vyživující složka. Bylo proto nutné připravit základ, který pojme obě tyto komponenty. Do něj se volily jednotlivé oleje i jejich vzájemný poměr tak, aby odpovídaly danému typu krému. Favoritem pro nás byl rozhodně zmíněný arganový olej. Dále jsme vybírali asi z 10 různých olejů, které běžně používáme při kosmetickém ošetření klientek. S kolegyní Věrkou Proseckou jsme si každá za sebe sestavily jejich pořadí, shodly jsme se v 95 %! Vybrané oleje jsme smíchaly s krémovým základem a přišlo na řadu testování. Výsledek naší práce máte před sebou v podobě pětice pentagramových krémů RENOVE.

 

Energy naleznete v naší nabídce.


29.03.2016
komerční sdělení
autor: Marie Bílková
zdroj: magazín Vitae 03/2016
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

249,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS