Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Super lecitin s dolomitem a vit. B2, B6 (komerční sdělení)

02.06.2007
Lecitin příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi a tím i proces arteriosklerosy. Dolomit obsahuje vápník a hořčík ve vyváženém poměru, které jsou mimo jiné potřebné pro správnou výstavbu kostí a svalů. Spolu s vitaminy B2 a B6 jsou nutné pro správnou funkci nervové tkáně a doporučují se při kožních postiženích. Lecitin se užívá při redukci váhy u obézních. Brání ukládání tuků do cévní stěny.

Náš přípravek s názvem Super LECITIN s dolomitem a vitaminy B2 a B6 je unikátní kombinace, kde vápník, který je obsažen v přítomném dolomitu vyrovnává vysoký obsah fosforu v lecitinu. Hořčík,který je rovněž obsažen v přítomném dolomitu, společně s vitaminy B2 a B6 pomáhají při dokonalém využití lecitinu organismem. Lecitin se nachází ve všech tělesných, včetně buněk mozkových a nervových. Účastní se všech životně důležitých pochodů v těle. Díky své pozoruhodné emulgační schopnosti má lecitin vliv na zmenšování velikosti tukových částí v krevním oběhu a tím udržuje krev čistou a zabraňuje arteriosklerose. Lecitin rovněž bojuje proti tvorbě žlučových kamenů. Ty jsou zapříčiněny různými vlivy, například infekce může způsobit žlučníkové kameny vysrážením přebytku cholesterolu ve žluči. Rozpustnost cholesterolu ve žluči záleží na lecitinu, žlučových solích a na tom, v jakém poměru je přítomen cholesterol. Adekvátní přísun lecitinu může pomoci k rozpuštění kamenů tím, že uvede cholesterol do správného poměru. Ačkoliv je cholesterol označován za hlavní příčinu arteriosklerosy a infarktu, je velmi důležitý pro naše tělo. Je složkou stereoidních hormonů a vodí nervové impulsy, je nutný ke tvorbě žluči a přeměňován na vitamin D, kdykoliv je naše tělo vystaveno slunečnímu záření. Mimoto se cholesterol chová podle toho, jaké je složení lipoproteinů v našem těle.


Lipoproteiny s vysokou hustotou (HDL) jsou ty "dobré" a lipoproteiny s nízkou hustotou (LDL) jsou ty "špatné", které zvyšují usazování cholesterolu. Jestliže nemáme ve stravě dostatek potřebných živin, začne cholesterol vykonávat svou negativní roli. V tomto případě pomáhá lecitin, který cholesterol rozpustí a vrací jej do zpět do oběhu a rovněž snižuje hladinu LDL "špatných" a tím umožňuje cholesterolu podílet se na jeho prospěšných a konstruktivních úkolech. Mimo jiné chrání kardiovaskulární systém před arteriosklerosou a infarkty. Pro ty, kteří drží redukční dietu, pravidelný přísun lecitinu znamená za prvé, že tuky jsou rychleji přeměňovány v energii a za druhé, že usazený tuk začne postupně mizet. Sportovci a kulturisté oceňují lecitin zejména pro to, že je schopen odstraňovat tuk z nežádoucích míst. Jako další prospěšné působení je uváděno to, že blahodárně působí při kožních potížích, jako je ekzém a lupenka.


Lecitin má dobrou pověst jako "potrava pro mozek". Cholin,který je hlavní složkou lecitinu, je v těle přeměňován na acetylcholin, což je látka, která přenáší impulsy jedné nervové buňky ke druhé a tím hraje životně důležitou roli při fyzických a mentálních funkcích. Nedostatek acetylcholinu zhoršuje mozkové funkce a jeho nedostatek se zvětšuje s věkem. To může vysvětlovat, proč lecitin zvláště blahodárně působí na starší lidi. Doplňování cholinu podáváním lecitinu zlepšuje tak stav pacientů s neurologickými poruchami, jako Parkinsonovou chorobou, Alzheimerovou chorobou a presenilní demencí. Lecitin je rovněž doporučován studentům před zkouškami k posílení paměti a efektivního studia.Přípravek Super lecitin s dolomitem a vit. B2, B6 naleznete v naší nabídce.


02.06.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C

154,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS