Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Stresovaný, unavený člověk

15.09.2012
Je neuvěřitelné, kolik dotazů dostávám do poradny na toto téma. Všichni vědí, kde je příčina jejich únavy, ale nedovedou si s ní poradit. Když posílají dotaz do poradny, očekávají, že dostanou tip na výborný lék, který si s únavou poradí. Nechtějí slyšet, že by měli odstranit stres přinášející faktor. Nebo by chtěli, ale jaksi nemohou. Jsou pod tlakem okolností, potřebují ještě vydržet, dosáhnout nějakého cíle... Je to jasné. Dnes budu ignorovat zásadu – napřed odstranit příčinu, uzdravení přijde následně.

Budu jen čtenářům jmenovat možnosti jak bojovat s únavou pomocnými prostředky. Můj obor je homotoxikologie, tedy nauka o lidském jedu. Z tohoto pohledu vnímám únavu jako projev buněk otrávených lidskými jedy, buněk bez energie, bez kyslíku, bez živin, enzymů apod. Tehdy lze použít Vilcacora Star - příznivě pomáhá k celkové harmonizaci naší psychiky. Na zmírnění projevů stresu, neurastenie, poruch spánku apod. použijeme Valerianaheel kapky, Neurexan kapky, injekčně lze aplikovat Tonico-Injeel. Když převažují vegetativní projevy, pak se hodí Aurumheel N kapky a injekčně Cerebrum comp. NN (lékárny německy mluvících zemí).Na našem trhu se již dříve usadil prostředek EREGMA MAX POWER, tento výrobek jistě znáte v indikaci, že příznivě posiluje libido. Ale ve své podstatě jde o výrobek s vynikající adaptační schopností, takže se dá výborně použít i v případě posílení odolnosti organismu vůči stresu a únavě. V celostní medicíně nás zajímají adaptogeny, zvláště pak ty, kde máme jistotu správně provedené extrakce, mám na mysli řízenou extrakci, tomu vyhovuje Zianica Adaptogen ze sibiřského maralu a Zianica Denaxieta z rakytníku řešetlákového.Náš olympionik Robert Změlík, ředitel společnosti STARLIFE, zásobuje trh řadou kvalitně vyrobených potravních doplňků a potřeboval bych mnoho prostoru, abych je všechny představil. Zmíním se zde jen o těch špičkových: Jsou vyráběny ze starých čínských receptur z období vlády císařské dynastie Ming. Jako například LIFE STAR, EMPEROR STAR, CORDYCEPS STAR, GOLD STAR, IMMUNITY STAR, ale také podle nejmodernějších principů v podobě koloidních roztoků: MULTI STAR, CARTILAGE STAR a šlágr doby FUCOIDAN vyrobený z hnědých mořských řas.

 

Stres spojený s únavou komplikuje mnohé regulační mechanizmy v těle, jejich obnovení a oživení podpoří REGEVIT a Cordyceps Premium. Unavené vazivo kloubních pouzder podporuje SHARK CARTILAGE, udržuje je zdravé a ulevuje od bolesti.Popišme si složení nového ENERGY STAR: med, včelí mateří kašička, panax ginseng (všehoj ženšenový, kořen), guarana, schizandra chinensis (klanopraška čínská). Ženšen - panax ginseng (všehoj ženšenový) je dnes po celém světě rozšířen jako prostředek doplňkové výživy. Příznivě podporuje duševní i tělesnou výkonnost. Podle Číňanů ženšen posiluje potenci, reguluje krevní tlak a hladinu cholesterolu, napomáhá při tvorbě krevního barviva, zajišťuje optimální stav pojivových tkání a kloubů, napomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru, zlepšuje spánek a prokrvení mozku. Je vhodným produktem i pro sportovce. ROYAL JELLY (včelí mateří kašička) obsahuje vitaminy A, C, D, E a všechny vitaminy skupiny B, dále množství aminokyselin, minerálů a nukleových kyselin. Udržuje zdravou hladinu cholesterolu. Příznivě ovlivňuje funkce imunitního systému, zlepšuje detoxikační kapacitu jater, příznivě působí na činnost jater, slinivky a ledvin. Optimalizuje hormonální soustavu žen a pomáhá při bolesti hlavy.

 

 

Celková nabídka přípravků určených na zajištění celkové duševní pohody.


Související články:
Pryč se stresem
Stres - přetížení organismu
10 způsobů, jak minimalizovat váš stres
Guarana (matečná rostlina Paulinia cupan, paulinie opojná)
Únava
Jak překonat únavu? Zdravěji s guaranou!
Hrozí Vám syndrom vyhoření?
Stres
Regevit - praktické zkušenosti s dávkováním
Jak na chronický únavový syndrom
Cordyceps láme světové rekordy
Pracovní stres
Klanopraška čínská (Schizandra Chinensis Ball.)
Klinická deprese
Zastavte stres!


15.09.2012
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Mozkové vlny: Která hladina vědomí je pro zdraví nejlepší?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
5 tipů pro každodenní detoxikaci
Nízký krevní tlak
Hroznové víno – zásobárna přírodních látek
Očista tlustého střeva pomocí přírodních látek
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS