Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Skutečná historie: infekční nemoci ve 20.století nebyly zastaveny vakcínami

24.04.2013

Běžný mylný názor o vakcínách se nám snaží namluvit, že tyto byly primárně důvodem rapidního a trvalého poklesu četnosti infekčních onemocnění v první polovině 20. století. Nestranný pohled na statistiky ale ukazuje, že nemoci, jako je dětská obrna, břišní tyfus, spalničky nebo tuberkulóza, už byly na výrazném ústupu dávno předtím, než vznikly vakcíny. Skutečnou příčinou tohoto jevu bylo spíše zlepšení hygieny a stravování.

 

Údaje sebrané v NHF (the National Health Federation) a předložené na webu RenewAmerica.com autorkou Cynthií A. Janakovou nám nastiňují skutečnost, že prakticky každé závažné infekční onemocnění bylo ve 20. století už na ústupu, když na scénu přicházela odpovídající vakcína. Tato skutečnost je jasně doložena v grafech od NHF, které obsahují statistiky přežití, převzaté z oficiálních záznamů o zdraví Američanů.[1]

 

Z těchto statistických údajů tak můžete zaznamenat, že například četnost úmrtí na záškrt se v roce 1920 snížila už na polovinu a teprve pak byla zavedena vakcinace. Stejná situace byla i v případě černého kašle i spalniček, neboť vakcíny proti nim se objevily až po roce 1940, resp. 1963.

 

Některé vakcíny proti infekčním chorobám ve skutečnosti způsobovaly nárůsty počtů úmrtí

Další důležitou informací o vakcínách je ta, že některé z nich se ukázaly být ve skutečnosti spouštěči prudkých nárůstů úmrtnosti, jež přišly po jejich počátečním zavedení. Pokud se podíváme například na zavedení vakcín proti záškrtu v roce 1920, zaznamenáme u této nemoci významný nárůst úmrtí, po kterém až následně přišel pokles, jenž by ze statistického pohledu měl přijít už před vlastním zavedením vakcíny. Podobný výkyv byl zaznamenán třeba i v případě zavedení vakcíny proti černému kašli.

 

„Většina lidí stále věří tomu, že vítězství nad infekčními chorobami se v minulém století dostavilo díky vynálezu imunizace. A přitom choroby, jako je cholera, břišní tyfus, tetanus, záškrt nebo černý kašel už byly dlouho na ústupu i předtím, než se vakcíny proti nim staly dostupnými. Tohoto stavu bylo zjevně dosahováno zlepšením hygienických podmínek, likvidace odpadů, distribuce potravin a vody,“ píše autor Dr. Andrew Weil ve své knížce Health and Healing.

 

Dokonalou ilustrací této zásadní skutečnosti je třeba i tyfová horečka, která takřka úplně vymizela v období 1920-1960, aniž by se proti ní použila příslušná vakcína. Podobně to dopadlo i se spálou, která byla přirozeně vyhlazena, aniž by tomu napomohla nějaká vakcína, jak se můžete dozvědět z několika dalších přesvědčivých statistik.[2]

 

 

Když vás tedy bude někdo příště přesvědčovat o pravdivosti dogmat o vakcínách, jež vychází z tvrzení, že vakcíny zachránily svět od infekčních nemocí, odkažte jej prostě na reálná historická data, která jasně ukazují, že tomu tak ve skutečnosti vůbec nebylo. Odhalení takovéto pravdy ale vůbec nemusí být lákavé pro průmysl vakcín a jeho korporátně-politické spojence, kteří těžce profitují právě díky neustále rozšiřovanému mýtu o tom, že „vakcíny ukončily šíření infekčních nemocí“. Pokud se vám podaří vidět tuto problematiku z jiného úhlu, může to ochránit vás i vaše blízké před zbytečnými komplikacemi, které nám vakcíny způsobují.

 

 

Použité odkazy:

  1. http://www.healthsentinel.com/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=2654:united-states-disease-death-rates&catid=55:united-states-deaths-from-diseases&Itemid=55
  2. http://www.vaclib.org/sites/debate/web1.html

 

Další informace:

  • http://www.renewamerica.com/columns/janak/071110

Související články a videa:
Vakcína proti prasečí chřipce - deset věcí, které o ní zřejmě nevíte
VIDEO: Petr Sedláček - Potřebujeme očkování?
Jistota je iluze - očkovat, nebo neočkovat?
Očkování proti černému kašli zvyšuje až sedminásobně riziko náhlé smrti kojenců
Vakcinační teorie se drolí v základech – výzkum odhaluje, že pro boj s viry nejsou protilátky nutné


24.04.2013
zdroj: zmok.webnode.cz
další články v rubrice: Očkování, farmaceutické lobby


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

198,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS