SI blok – bolest, která nečekaně prudce přichází a jen pomalu mizí

Bolestivé místo si klient dokáže sám nahmatat při horním zakončení tzv. SI kloubu (spojení mezi křížovou kostí a kostí pánevní). Vzácně může bolet i nižší část kloubu.

Jak bolest SI kloubu vzniká:

SI kloub má jinou funkci než klouby končetin, není určen k pohybu. Naopak stačí i malý posun protilehlých kostí proti sobě a v přilehlé tkáni to vyvolá krutou bolest. SI může bolet řadu dní po sobě a navíc se bolest může s přestávkami vracet. Recidivy jsou časté a chemická medicína jim nedokáže zabránit, protože chemií nejde nic zregenerovat. Samozřejmě, že si pro začátek můžete obstarat nějaký chemický “lék” na zmírnění bolestí. Sice nic neuzdraví, ale bolest bude snesitelnější.

Z dopisů, které mi píší klienti do naší bezplatné internetové poradny, je zřejmé, že oficiální medicína si s SI blokem neumí poradit dodnes.

Sám jsem touto bolestí kdysi také trpěl a prošel nekonečným “léčením” oficiální chemickou a rehabilitační medicínou. Protože jsem v té době už znal základy hathajógy, našel jsem nakonec (s pomocí Boží) způsob, jak sám sebe doživotně uzdravit a jak tuto oblast páteře včas preventivně opečovávat.

Cesta ke skutečnému uzdravení je donutit uvolněné vazy, aby se opět zpevnily a znemožnili kloubu bolestivý posun. A to jde jedině přes aktivaci svalů nad ním. Zatnout je a držet tak dlouho, dokud na to pozvolna nezapomenete, ale bolest Vás rychle přivede zpět k tomuto praktikování. Jen tak se neustálým trénováním zpevní kloubní vazy pod těmito svaly, kloub se zafixuje a uzdraví.

Tělo by mohlo z jakékoliv nemoci lépe regenerovat, když se postaráme také o odkyselení organismu
viz informace zde:

Proto každému klientovi doporučuji mít stále doma k dispozici tyto dva produkty:

Produkt pro posílení regenerace:

  • Cordyceps

Na závěr znovu prosím, nepočítejte s tím, že nějaké produkty či rehabilitace potřebné ke zpevnění uvolněných vazů udělají vše za Vás. Bez aktivace svalů překlenujících a zpevňujících SI kloub Vám stále bude hrozit recidiva.

Zpět nahoru