Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Shii-take elixír věčného života (komerční sdělení)

26.04.2007
Hojivé účinky hub už znala tradiční čínská medicína před 2 000 lety. U nás v Evropě až poslední desetiletí přeje těmto přírodním produktům a postupně vědci i široká veřejnost poznávají dosud nepoznané přednosti a možnosti jejich plného využití. Česká firma TEREZIA COMPANY kráčí evropsky ve šlépějích tradiční medicíny, z níž čerpá poznatky prověřené časem. Zároveň však při výrobě potravinových doplňků z hub s hojivými účinky se obrací zásadně na domácí evropské luhy a háje. I proto její zdroje hub jsou naprosto čerstvé a nemohou díky své cestě, která není z dálného východu, ke zpracování žádným způsobem utrpět jakoukoli vadu na svém složení.

 

Při výrobě dnes už velmi známých kapslí z HLÍVY ÚSTŘIČNÉ (včetně houbové vlákniny) výrobci začali přemýšlet, jak by mohli svůj sortiment rozšířit a zároveň jak by mohli využít ještě lépe látky, které se různou úpravou z hub vytrácejí. Přišli s nápadem, že by se při přípravě houbových kapslí dala využít lyofilizace. A víte, že tak zvané lyofiláty jsou nenahraditelným jídlem kosmonautů? I na tomto příkladu si můžete uvědomit, jak čistý musí lyofilát být.O co při lyofilizaci vlastně jde? Je to proces sušení, při kterém se ve vakuovém prostředí čerstvé houby nejdříve zmrazí a pak se cestou tak zvané sublimace, což je přímá změna pevného skupenství v plynné, získává houbový prášek. Tento 100% čistý přírodní produkt je tedy maximálně čistý, maximálně nezávadný a zachovává v sobě maximální množství všech důležitých látek, které jsou pro lidské zdraví neocenitelné.

 


Na našem trhu se nyní objevily první dva přípravky tohoto druhu: Shii-Take a Houbové Quarteto. Oba výrobky se prodávají v přírodních kapslích, které jsou vhodné i pro vegetariány. A co se týká jejich účinku, ten je přímo bombastický i díky tomu, že dostáváte do svého těla koncentrovaný přípravek. Jíst houby každý den, byť by to bylo pro zdraví, asi nepatří k labužnickým zážitkům. Takže pokud máte takto vyrobené kapsličky, není problém si každý den dvakrát denně před jídlem jednu spolknout. A máte vystaráno!

 


Shii-take byla pro své pozitivní účinky na zdraví člověka vysoce ceněna a dokonce ji jeden čínský lékař nazval elixírem věčného života. Shii-take je zdrojem proteinů, draslíku a zinku. Obsahuje vitaminy B1 a B2 a vysoké množství vitamínu D. Pro krytí denní dávky vitamínu D pro dospělého člověka (důležité pro vegetariány) postačí 20 až 25 gramů sušené houby. Kromě těchto látek jsou v ní i látky, které z laického hlediska skutečně nejsou podstatné, ale z lékařského právě tyto látky jsou nejcennější. Díky tomu je například v Japonsku zavedena shii-take jako standardní součást terapie některých nádorů. Jednou z těchto účinných prospěšných látek je LENTINAN - glukan. Tato houba velmi významně posiluje imunitu a působí proti infekcím všeho druhu (virové, bakteriální, plísňové i parazitální infekční onemocnění).


A komu je určena?

 • preventivně si ji mohou brát mladí lidé, na které jsou kladeny vysoké nároky při studiu, praxi i v rodině.
 • starším lidem, kteří mají svůj organismus přirozeně oslabený, po ní také mohou sáhnout
 • nejvíce se doporučuje lidem, kteří jsou nemocní a přijímají syntetické léky, jako jsou antibiotika a chemoterapeutika.
 • všem lidem, kteří pracují v prostředí s ozařováním (rentgenové pracoviště, jaderné elektrárny)
 • pacientům, kteří se často podrobují rengenovým vyšetřením, mamografii a ozařování

 

 

SHII-TAKE pomáhá:

 • posilovat ochranný systém a potenci
 • snižovat hladinu cholesterolu v krvi
 • snižovat možnost vzniku migrény, alergie a chronické únavy
 • zmírňovat kloubní potíže a chránit klouby
 • příznivě působit při nachlazení, na bolesti hlavy
 • ochraňovat pokožku a snižovat možnost vzniku akné
 • chránit před zubním kazem

 

 

Při hledání nových protinádorových léků jsou výzkumy zaměřeny na hledání BRM látek (Biological Response Modifiers - modifikátory biologické reakce), které v lidském organizmu posilují a znásobují pozitivní faktory a negativní eliminují. Takové jsou například: interferon, interleukin - 2, lentinan a jiné.

 


Tyto obsahují takové houby jako je SHII-TAKE (Lentinula edodes) a REISHI (Ganoderma lucidum). Po chirurgii, chemoterapii a ozařování se staly látky BRM čtvrtým důležitým nástrojem při terapii rakoviny.


Související články:
Orgánové hodiny z pohledu čínské medicíny
Čchi kung


26.04.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS