S chutí do školy i do práce!

Letošní náročné léto se chýlí pomalu ke konci. Pokud jste se v jeho průběhu nestihli skamarádit se rozchodnicí růžovou při překonávání únavy z cestování, vysokých teplot a výkyvů počasí nebo z prodloužených večerů, které k prázdninám i dovoleným patří, možná jeho účinky oceníte teď na začátku školního roku. Pomůže dětem i dospělým lépe se zapojit do koloběhu povinností, které ke škole patří a na které si budou muset s menším či větším nadšením opět zvyknout.

Rozchodnice růžová obsahuje biologicky aktivní komplex, který zvyšuje odolnost organismu, fyzickou i duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii.

Rozchodnice růžová pomůže žákům a studentům v období po prázdninách lépe se přizpůsobit nárokům školního režimu, zklidnit po prázdninové volnosti, lépe se soustředit a celkově zlepšit pozornost a paměť. Zvlášť významné je jeho podávání dětem s lehkými mozkovými dysfunkcemi a s poruchami učení, které se velmi často špatně přizpůsobují změnám v denním režimu. Oblíben je i u studentů ve zkouškovém období. Mimo jiné navozuje optimální hladinu neurotransmiteru dopaminu (tj. biochemický přenašeč informací v mozku), která bývá v nerovnováze jak u hyperaktivních, tak i hypoaktivních jedinců s tendencemi k únavovému syndromu. Můžeme ho použít také jako jednorázový stimulant.

Královnou bylinek,  je rozchodnice růžová (zlatý kořen), která svou účinností předbíhá i ženšen, eleuterokok i guaranu.

 

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.