Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

S chutí do školy i do práce! Pomůže vám Stimaral. (komerční sdělení)

31.08.2011
Letošní náročné léto se chýlí pomalu ke konci. Pokud jste se v jeho průběhu nestihli skamarádit se Stimaralem při překonávání únavy z cestování, vysokých teplot a výkyvů počasí nebo z prodloužených večerů, které k prázdninám i dovoleným patří, možná jeho účinky oceníte teď na začátku školního roku. Pomůže dětem i dospělým lépe se zapojit do koloběhu povinností, které ke škole patří a na které si budou muset s menším či větším nadšením opět zvyknout.

Stimaral obsahuje biologicky aktivní komplex, který zvyšuje odolnost organismu, fyzickou i duševní výkonnost, odstraňuje únavu a navrací energii.



Stimaral pomůže žákům a studentům v období po prázdninách lépe se přizpůsobit nárokům školního režimu, zklidnit po prázdninové volnosti, lépe se soustředit a celkově zlepšit pozornost a paměť. Zvlášť významné je jeho podávání dětem s lehkými mozkovými dysfunkcemi a s poruchami učení, které se velmi často špatně přizpůsobují změnám v denním režimu. Oblíben je i u studentů ve zkouškovém období. Mimo jiné navozuje optimální hladinu neurotransmiteru dopaminu (tj. biochemický přenašeč informací v mozku), která bývá v nerovnováze jak u hyperaktivních, tak i hypoaktivních jedinců s tendencemi k únavovému syndromu. Můžeme ho použít také jako jednorázový stimulant.



Pro lepší start na začátku školního roku stačí jeho jednoměsíční podávání ráno před školou a hned po škole, nejpozději 4 hodiny před spaním. Nejobvyklejší dávka je 2x denně 2, 3, 4 až 5 kapek u dětí do 15 let podle věku a konstituce, u studentů dvakrát denně 6 - 8 kapek. Pokud chceme posílit organismus před chřipkou, můžeme ke Stimaralu jednou denně přidat Vironal.



Královnou bylinek, z nichž je Stimaral složen, je rozchodnice růžová (zlatý kořen), která svou účinností předbíhá i ženšen, eleuterokok i guaranu. Přestože má Stimaral o 40 - 60 % vyšší účinnost než přípravky na bázi kofeinu, kofein neobsahuje, není návykový a navíc podporuje správný pitný režim. Není močopudný, proto neoslabuje ani močový měchýř.

 


Přípravek Stimaral naleznete v naší nabídce.


31.08.2011
komerční sdělení
autor: Mgr. Stanislava Emmerlingová
zdroj: magazín Vitae 9/2006
další články v rubrice: Ostatní


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C

219,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS