Recidivující infekce z nachlazení

Při léčbě různých otravných recidivujících infekcí z nachlazení se mi již řadu let nejvíce osvědčuje dlouhodobě užívat pravý ženšen (panax ginseng – jiný ne!!).

Když je opravdu zle, tak jsem jej užíval současně a echinaceu – například v této kombinaci produktů:

  • Ženšen korejský = 1 tbl denně (či více podle váhy a finančních možností) + Echinacea

Tato kombinace dokonale funguje na veškerá onemocnění horní poloviny těla – především na všechny akutní i chronické či recidivující záněty dýchacích cest či uší, bez ohledu na to, zda jsou virového či bakteriálního původu.

Také dokonale působí na celkové “nevyléčitelné” boreliózy a chlamydie – tam je ale nezbytné současné užívání obou produktů po dobu nejméně tří měsíců.

Jen například u LOKÁLNÍCH infekčních onemocnění střev, močových cest a také u gynekologických kvasinkových infekcí bych volil jinou kombinaci.

Po prvním měsíci užívání této kombinace mi prosím znovu napište, jaký je zdravotní stav.

I když se pocit uzdravování dostaví poměrně brzy, přesto je lepší i pak ještě nějakou dobu pokračovat v užívání, aby se tělo spolehlivě zbavilo i tzv. “spících” a zapouzdřených nežádoucích mikroorganismů.

Do poradny nám pravidelně píší lidé, kteří mají za sebou zcela bezvýslednou, i když opakovanou ATB léčbu. Kromě rizika neúčinnosti je nutno počítat i s jejich negativními účinky, které dál zhoršují celkový zdravotní stav organismu. Takže by bylo mnohem užitečnější s ATB raději vůbec nezačínat a užívat jen to, co člověku opravdu prospívá a současně daleko spolehlivěji pomůže odstranit jakékoliv infekční onemocnění.

Výše uvedená kombinace produktů například svým přirozeným působením nenarušuje přiměřenou a potřebnou mikroflóru střev ani poševní sliznice (na rozdíl od ATB “léčby”).

PROSÍM, VĚNUJTE POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACI:

V souvislosti s infekčními chorobami je také důležité vědět, že k velkému oslabení celého organismu často dochází i vlivem chronického překysel-ování organismu a vlivem intoxikací s tím souvisejících.

Sumář informací a další odkazy k tématu najdete zde:

V posledních letech konečně přestávám těmto infekcím podléhat – především pro návyk užívat ženšen preventivně – a také proto, že stále lépe využívám napojení na regenerující tzv. “volnou” neboli klidovou a neviditelnou kosmickou energii – viz článek:

(Současná astrofyzika dospěla k poznání, že stvořením světa a ŽIVOTEM se projevuje mnohem větší síla, než jak se dosud jevilo. Článek byl supervizován a odsouhlasen předním čs. astrofyzikem).

Budete-li mít další doplňující dotazy, rád Vám na ně budu odpovídat v naší internetové poradně.

 

Zpět nahoru

NOVÉ ČLÁNKY KAŽDÝ TÝDEN ZDARMA NA VÁŠ E-MAIL?

Přihlaste se zdarma k odběru novinek z webu Celostnimedicina.cz a už Vám neunikne ani jedna zajímavost ze světa celostní a alternativní medicíny.