prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Rubrika: Psychologie

Jak se přestat trápit kvůli vzhledu
05.01.2018
Lupa

Řekl bych, že fyzický vzhled řeší – alespoň do určitého věku – každý. Paradoxně i velmi pohlední a štíhlí lidé bývají se sebou často nespokojení. Jiní si zase o sobě myslí, že jsou vyloženě oškliví. Trápí je to, snižuje jejich sebevědomí a omezuje v kontaktu s dalšími lidmi. Jak přijmout lépe sám sebe po vzhledové stránce?

Otázka, kterou je dobré klást si co nejčastěji a jak se s vděčností rozloučit s rokem 2017 a přivítat ten nový
29.12.2017
Hodiny

Mívám ve zvyku si vždy v posledních prosincových dnech připomenout, co končící rok přinesl. Právě konec roku je na zamyšlení typu „odkud a kam jdeme“, za co můžeme být uplynulému roku vděční, a co příště udělat lépe, možná tou nejlepší dobou.

Přetěžování je nebezpečné – zredukujte všechno napolovic!
22.12.2017
Práce

Blíží se Vánoce a ani se nenadějeme, bude tu nový rok. Nenechme se teď, ani v budoucnu strhnout shonem. Nedělejme věci za hranicí toho, co je naše tělo schopné snášet. Vždy říkám, že sice krátkodobě dokážeme fungovat i na energetický dluh, ale pokud se budeme přetěžovat dlouhodobě, nejspíše dříve či později onemocníme.

Rozšířené stavy vědomí a podpora zdraví. Nová pomoc pro lidstvo - Pandora Star
15.12.2017
Pandora Star

Nestalo se mi mnohokrát za život, abych určitou novou technologii mohl označit za opravdovou „bombu.“ Přístroj Pandora Star psychedelic sestrojil Todd Acamesis, který měl v pěti letech zážitek „blízké smrti“. Od té doby byl schopen získávat informace z vyšších světů, z jím navržené Pandory byla nadšená například i v Čechách známá jasnovidka Teal Swan. Pandora – kromě toho, že umožňuje intenzivní setkání se sebou samým a hluboké vhledy do reality – má vysoce léčivé účinky, zejména ne nervový systém a imunitu.

Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
08.12.2017
Křičící žena

Toto bude ultrakrátký článek. Požitek z velmi jednoduché techniky. Ve skutečnosti se jedná o velmi jednoduchou záležitost. A právě tyto nejjednodušší, nejprostší věci někdy fungují nejlépe. Mimochodem, v Japonsku se traduje příběh, ve kterém jednoho muže porazilo auto. Muž upadl na zem, pak se postavil, udělal onu techniku, a teď poslouchejte dobře: řidiči, který ho srazil, poděkoval! :) Inu, Japonsko…

Jak být neustále zamilovaný
01.12.2017
Láska

Láska v nás probouzí to nejlepší. Láska je nejlepším lékem na cokoliv. Nemám na mysli přitažlivost a sexuální poblouznění, ale lásku s velkým „L“. Lásku, která je samotnou naší podstatou a pulsuje v každém atomu Univerza. Lásku, která je na energetické úrovni totožná s vděčností; Lásku, která by nebyla možná bez pokory a Lásku, pro níž stojí za to žít. Jak to tedy udělat, aby Láska v našem srdci nevyhasla?

Pavel Sobek o rozzáření srdce a komunikaci s vyššími světy
24.11.2017
Pavel Sobek

K rozhovoru pro Celostní medicínu dnes přijal pozvání regresní terapeut, pedagog a spisovatel Pavel Sobek. Ptám se ho, jak rozvinout intuici a přijímat vhledy z širšího vědomí. Řeč bude také o channelingu a o tom, zda a jak můžeme informace z jemnohmotného světa ověřovat.

Jak se vybičovat ke změně (když je nevyhnutelná)
17.11.2017
Šťastný muž

Tento článek vznikl na přání jednoho čtenáře. Jako psycholog pracuji se spoustou lidí, kteří o změnu usilují, chtějí ji a zároveň se jí často bojí. Jen málokomu se do změn chce. Podvědomě se změnám vyhýbáme, raději máme jistotu. Jenže někdy je změna nevyhnutelná. Někde uvnitř to víme. Jak tedy ke změně sám sebe „dotlačit“?

Zuzana Švédová o mateřství: „Přichází hluboký řád a smysl v dobré a krásné věci.“
10.11.2017
Zuzana Švédová

Zuzanu Švédovou znáte jako naši výživovou poradkyni. V tomto rozhovoru však hovoří o své aktuální zkušenosti s mateřstvím a výchovou syna. „Tato cesta je smysluplná, plná dobrodružství a lásky. A také pampelišek, máte-li v oblibě si hrát,“ dělí se o své zkušenosti se svým typicky poetickým jazykem Zuzka.

Mozkové vlny: Která hladina vědomí je pro zdraví nejlepší?
03.11.2017
Myšlení

Ať už spíme, bdíme či hluboce relaxujeme, jsme vždy v určitém stavu vědomí. Každý stav je charakterizován specifickou mozkovou aktivitou, která je měřitelná (v Hz). Nejhlubší tělesná regenerace nastává ve spánku, v delta vlnách. Zajímavé je, že už i ve stavu relaxace a meditace (alfa a theta vlny), naše tělo produkuje zdraví prospěšné hormony. Právě kvalitní spánek a relaxace jsou pro naše zdraví základem. K čemu na jednotlivých hladinách vědomí dochází?

Článků: 392   1 2 3 4 5 ... 40
Bílá není vždy nevinná aneb pozor na vyšší glykemický index u některých sacharidů!
Syndrom zlomeného srdce
Co pomáhá na vyčerpanost a jak pomoci sám sobě při chronické nemoci – 2. část rozhovoru s Terezou Kramerovou
Priessnitzův obklad
Zuby a duše
Tři kratičké inspirace, jak se zbavit strachu ze smrti
Aby nás luštěniny nenadýmaly
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Jak ulevit nemocným orgánům, rozpustit bolest a pochopit strach – 1. část rozhovoru s Terezou Kramerovou
Oříškové semifreddo
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS