Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Psorimed - lupénka a ekzémy (komerční sdělení)

05.06.2007
Psoriáza neboli lupénka je onemocnění postihující asi 2% populace s nejčastějším výskytem v rozmezí 10 až 30 let. Jsou však i novorozenci s lupenkou a některé výzkumy prokazují genetické zázemí. Nicméně vlastní příčiny známy nejsou, a proto se veškeré hojení soustředí především na potlačení symptomů v obdobích ataků. Symptomatická terapie pak sleduje stupeň postižení, a podle toho se lupenka řeší od mírného opalování až k hormonální, s použitím kortikoidů.

Díky hormonální aktivitě rostlinných silic a jejich přirozenému působení na správnou reprodukci buněk, je aromaterapie v symptomatické, ale pravděpodobně i kauzální terapii lupénky, dosti úspěšná. Bioaktivita éterických olejů je zvláště významná pro podporu autoimunitních procesů a hormonální rovnováhu. Tento přirozený vliv rostlinných látek je pro onemocnění, jako je lupénka , důležitý z důvodu prakticky neexistující tradiční kauzální terapie. Rostlinné silice jsou pletí plně akceptovány, ale pouze ve vysokých ředěních v rostlinných olejích, které slouží jako ideální nosiče. Ty také samy slouží jako podpůrné hojivý prvek při dermatitidách, ekzémech a lupence.


PSORIMED - balzám na lupénku
Lupénka je úporné a nepříjemné onemocnění s nímž se jen těžko bojuje. Ať už jsou jeho příčiny jakékoliv, jde vždy také o nápravu jeho vnějších estetických projevů. Překotné a narušené množení kožních buněk, způsobující ztluštění kůže a následné odlupování, může být mírněno a v lehčích případech odstraněno látkami s cytofylaktickým účinkem (Levandule Barreme, Heřmánek, Růže a další). Tyto éterické oleje pomáhají buňkám ke správnému způsobu dělení bez defektů. Další použité silice (Cedrové dřevo, Santálové dřevo, Citron) a Pupalkový olej podporují hojení a brání nepříjemnému svědění a dalším vedlejším příznakům psoriázy. Jde o mimořádně kvalitní přípravek s rychlým účinkem na mnohá další onemocnění pokožky (ekzémy, vyrážky, dermatitidy, záněty a pod.).


Používejte dle potřeby formou potírání postižených míst co nejčastěji.

 

Složení: olej pupalky, slunečnice, silice růže damašské, citrónu, levandule barreme, santalu bílého, cedru atlas, heřmánku římského, lecitin, vit. E.Přípravek Psorimed - balzám na lupénku a ekzémy naleznete v naší nabídce.


05.06.2007
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Nikdy nezapomenu na ten pocit beznaděje, strachu co ve mně lékaři vyvolali, na to jak jsem byla jen další nemocná
Co dělají lidé, kteří vypadají mladší, jinak
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Pravidla podzimní detoxikace
Věř si! Jsi krásná a máš velkou hodnotu
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Když se řekne přerušovaný půst
Pro delší a lepší život s vitaminem C
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS