Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Express Diet - 7 proteinových jídel

Projevy toxické zátěže v okruhu sleziny

29.05.2016
Slezina
Slezina je podle detoxikační metody CIC, vycházející ze základů tradiční čínské medicíny, pečlivou matkou našeho organismu. Na starosti toho má opravdu mnoho. Třeba čistit krev. Vytvářet protilátky. A – podobně jako játra – je taky jedním ze zásadních zdrojů energie.

Jako hlavní orgán lymfatického systému zodpovědně filtruje a čistí krev. Především ale slouží jako celková podpora imunitního systému a zajišťuje, aby sliznice zůstaly vlhké a plnily svou ochrannou funkci.

 

S okruhem sleziny se pojí silná emoce, a tou je starost. Těžko bychom hledali člověka, který nemá žádné starosti. V současné uspěchané době však mnozí z nás na svá bedra nakládají víc, než kolik jsou schopni unést. Přemíra starostí se šíří organismem v podobě patologické energie, která značně oslabuje nejen slezinu, ale celý její orgánový okruh. A protože slezina zodpovídá za imunitu, ta začne oslabovat. A to jak ta protivirová, která přímo spadá pod okruh sleziny, tak i následně všechny ostatní: protibakteriální, protinádorová...

 

Tip: Pokud cítíte, že na vás něco leze… chřipka je na obzoru a viróza číhá za rohem, zkuste na ně použít Joalis Gripin a Antivex.

 

Oslabená slezina také otevírá bránu toxinům, které se v ní snáze usazují a způsobují celou řadu dalších zdravotních potíží. Vždyť do okruhu sleziny patří celá řada orgánů. Tak například: slinivka, žaludek, jazyk, rty, vegetativní vazivo, svaly, podkoží, štítná žláza, kostní dřeň, hypothalamus... Základním preparátem pro očistu celého okruhu sleziny a jejích dceřiných orgánů je Joalis VelienDren a VelienHerb.

 

Správná funkce slezinového okruhu také úzce souvisí s hormonálním systémem. Především u žen se metoda CIC velmi často setkává s hormonálními obtížemi, jejichž příčina vychází právě ze zatížení orgánů okruhu sleziny, jedním z orgánů, které energie sleziny ovlivňuje, je například hypofýza. Přijde-li tedy do poradny detoxikačního poradce žena, která má problémy s otěhotněním, ve většině případů je nutné s okruhem sleziny velmi intenzivně pracovat.

 

Na toxickou zátěž v okruhu sleziny upozorňují například tyto projevy:

  • gynekologické výtoky, hormonální poruchy
  • nadměrné zahlenění, vodnatá rýma, opary, afty
  • hemeroidy, krvácení z dásní
  • sklon k obezitě, únava po jídle, problémy s hrudní páteří, nesnášenlivost točivých pohybů

 

Coby, kdyby?

Pokud jsou otázky typu: „Coby, kdyby?“ vaším každodenním chlebem, po světě chodíte s hlubokou vráskou na čele a tíži celého světa nosíte na svých ramenou, pravděpodobně patříte ke skupniě lidí, kteří mají oslabenou a toxicky zatíženou slezinu. A možná že jste naopak flegmatik, který slovo „starost“ zná pouze z doslechu, ale přechodil nejednu virózu a jeho organismus se postupně zaplnil zapouzdřenými infekcemi...

 

Ať tak, či tak, je vhodné informovat se o tom, které typy toxinů zatěžují organismus, kde přesně se nachází a jak je šetrně dostat z těla ven. Protože jedině tak je možné odhalit problémy až k jejich kořenu, který se leckdy ukrývá tam, kde bychom jej nikdy nehledali...

 

Celková nabídka přípravků pro zdravou slezinu.


Související články:
Okruh sleziny podle TČM
Slezina
Projevy toxické zátěže na játrech
Okruh sleziny a jeho detoxikace
Okruh sleziny a domácí očistná kúra
Projevy toxické zátěže okruhu ledvin


29.05.2016
zdroj: www.ceff.info
další články v rubrice: Homeopatie


 
Priessnitzův obklad
Záhadná celiakie
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Pryč se sacharidy. Ale co dál?
Program Ano NO - Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Jak posílit imunitu dětí po nástupu do škol a školek?
5 mýtů o detoxikaci
Nepříjemné situace jako zkoušky: radujte se z nich!
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS