Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Proč používat výživové doplňky

10.03.2005
Člověk je geneticky naprogramován na určitý způsob života, bible praví: "v potu tváře chléb svůj dobývej". Dnešní "civilizovaný" člověk se vzdálil od přírody a zatím se zcela neadaptoval na tuto změnu. Tím se ničí. Svaly a kosti slábnou, přirozená odolnost k nemocem a tělesná výkonnost klesá, snižuje se plodnost, především mužů. V těle se hromadí tuk a toxické látky, stoupá psychická labilita a rozvíjejí se degenerativní procesy již u mladých lidí.

To vše je důsledkem životního stylu. Žijeme ve smogem zamořených městech, stresovaní hlukem, davem lidí, existenčními obavami a spěchem. Zemědělské půdy jsou vyčerpány a neobsahují dostatek některých důležitých mikroprvků, tím je způsobeno, že i v potravinách tyto prvky chybí. Průmyslovým zpracováním a konzervací se potraviny dále znehodnocují, navíc jíme ve spěchu a příliš často potraviny, které se podbízejí dráždivými chutěmi a tělu vyloženě škodí jako jsou uzeniny, majonézy, smažené pokrmy, sladkosti, káva, coca cola… Nezoufejme, máme nejméně 2 možnosti jak si uchránit život a zdraví.

 

  1. Můžeme změnit životní styl, odstěhovat se na venkov, uskromnit se, tvrdě pracovat jako naši předkové, pěstovat si biozeleninu, jíst pampelišky, lesní plody, domácí vajíčka…
  2. Můžeme částečně kompenzovat nežádoucí momenty našeho životního stylu: cvičit, sportovat, v jídle se vyhýbat nejhoršímu a brát přírodní výživové doplňky a přírodní preparáty na pročištění organismu, posílení imunity a doplnění chybějících látek. Nejde zdaleka jen o známé vitaminy a minerály. Chybí nám též enzymy, chlorofyl, flavonoidy, nenasycené mastné kyseliny, antioxidanty a jiné přírodní látky.


Rozhodující pro bezproblémové fungování Vašeho těla a pocit zdraví, ale také pro vysokou fyzickou i mentální výkonnost je tedy:

  1. Očista organismu
  2. Podpora imunitního systému
  3. Dostatek vitaminů, minerálů a dalších biologicky aktivních látek, které v běžné stravě chybí.


Efektivním způsobem očisty organismu je několikadenní hladovka, tento způsob očisty má svá úskalí, proto doporučujeme spíše 14 - 30ti denní bezmasou dietu s užíváním přírodních detoxikačních přípravků (Detox, Yucca) a pitím minimálně 3 litrů tekutin denně. Důležitý detoxikační orgán játra můžeme posílit např. Regalenem.
Pro posílení imunity doporučujeme Immunity Star a již zmiňovaný Detox.Vitaminy, minerály, enzymy a aminokyseliny můžete doplnit pomocí přípravku Maximol Solutions (vysoce vstřebatelný koloidní roztok), případně z levnějších Multivitamin s minerály a enzymy.Jako odměnu, že jste dočetli můj článek až dokonce Vám ještě poradím: Klikněte si na náš nejprodávanější produkt, s kterým jsou naši zákazníci výsostně spokojeni: MACA - "Peruánská Viagra".


Související články:
O přírodních produktech trochu jinak - 1. část: Co se v mládí naučíš…
Může potravní doplněk léčit?


10.03.2005
autor: Ing. Ilona ROZHOŇOVÁ
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

536,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS