Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Proč je stále těžší mít miminko?

06.08.2014
Kojení
Neplodnost, neschopnost přirozenou cestou otěhotnět, postihuje v současnosti 10–20 % párů. V ekonomicky rozvinutých zemích euroamerické civilizace bude toto procento vysoce pravděpodobně stoupat. Hlavní příčinou je změna priorit životního stylu s odsouváním snah o početí do pozdějšího věku ženy a hromadným dlouhodobým užíváním hormonální antikoncepce od adolescentního období. Důsledkem těchto jevů, ale také i stále se zvyšující zátěže životním prostředím a nárůstu chronického stresu, dochází k poklesu biologické kvality lidských pohlavních buněk.

Plodnost ženy, na rozdíl od muže, je vysoce závislá na věku a klesá významně již po 30. roce života, dramaticky se snižuje po 35. roce. Z výzkumů embryologů je známo, že nejkvalitnější je vaječná buňka kolem 24. roku věku ženy. Ženský faktor se na neplodnosti podílí asi 35 %, stejným dílem je zastoupen i faktor mužský, poruchy u obou partnerů jsou ve 20 % a 10 % případů zůstává neobjasněno. Tato čísla udává většina odborných prací. Je ale velmi pravděpodobné, že neznámých příčin neplodnosti je několikanásobně více, jelikož se zpravidla stává, že po výměně partnera se často spontánní otěhotnění daří, i když dle stanovené diagnózy by tomu tak být nemělo.

 

Příčiny ze strany muže

  • nízká biologická kvalita spermií (vlivem životního prostředí kvalita spermií stále klesá – jako normální počet spermií na 1 ml bylo před 25 lety 50 mil., dnes jen 15 mil.…)
  • genetické vady a poruchy vývoje varlat (poruchy sestupu varlat)
  • záněty varlat, vývodných cest, prostaty, varikokéla (křečové žíly v šourku)
  • poruchy potence a ejakulace

 

Příčiny ze strany ženy

  • nízká kvalita vaječných buněk a genetické vady
  • hormonální poruchy způsobující anovulační cykly a poruchy vývoje folikulu (nejen sexuální steroidy, ale i hormony jiných žláz s vnitřní sekrecí: hypofýza, štítná žláza, nadledviny)
  • poruchy průchodnosti cest pro pohlavní buňky a oplozené vajíčko (anatomické anomálie, srůsty po zánětech, imunologické mechanismy)
  • endometrióza a poruchy imunity (protilátky proti spermiím, autoagrese vůči vlastním tkáním – vaječníky)
  • psychogenní sterilita

 

Jak mohou k vytouženému děťátku pomoci přírodní přípravky?

 

Hlavní produkty ENERGY

Gynex – má harmonizační účinek na hormonální systém, působí příznivě při stresu. Odstraňuje nepravidelný menstruační cyklus, zvyšuje pravděpodobnost ovulace, je velmi účinný při resorpci vaječníkových cyst a preventivně působí proti jejich vytváření. Zklidňuje psychické rozlady, podráždění a emoční stres, provázející mnoho žen s déle trvající sterilitou či infertilitou. Zrychluje regeneraci genitálního systému po instrumentálních zákrocích, které s sebou nese diagnostika a léčba sterility a infertility. Dávkování: 3x denně 5–7 kapek.

 

Renol – harmonizuje urogenitální systém. Příznivě ovlivňuje činnost ledvin a jejich minerální hospodářství, výrazně zvyšuje jejich detoxikační činnost a podporuje dobrou kondici pánevních orgánů. Účinně pomáhá ženám s chronickými urogenitálními záněty (dělohy, pochvy, močového měchýře) a s regenerací po spontánních potratech. Tím také předchází riziku jejich opakování. Dávkování: 3x denně 3–5 kapek.

 

Fytomineral – minerály v koloidní formě s nejvyšší možnou biologickou dostupností (vstřebatelnost a transport do buňky). Mnohé prvky hrají klíčovou roli v buněčném metabolismu a také jako součásti koenzymů, bez nichž by nemohly enzymatické systémy fungovat. Hormonální systém je na této enzymatické činnosti vysoce závislý (vzájemná přeměna hormonů), a proto tento přípravek také napomáhá pravidelným ovulačním cyklům. Podporuje harmonizační činnost Gynexu i Renolu a je vhodné jej podávat spolu s nimi. Dávkování: 30 kapek denně.

 

Vedlejší produkty Energy

King Kong – přípravek pro muže. Napomáhá harmonizaci hormonální činnosti u muže stejným způsobem, jako to činí u ženy Gynex. Při dlouhodobějším podávání má pozitivní vliv na vývoj spermií. Má přirozený anabolický účinek, zlepšuje kondici muže, příznivě působí na potenci. Dávkování: 3x denně 7 kapek.

 

Vitaflorin – polyvitaminový antioxidační přípravek z přirozených zdrojů. Napomáhá optimálnímu vývoji pohlavních buněk u mužů i žen, zlepšuje celkovou kondici organismu. Je vhodným doplňkem k rychlejšímu působení regeneračních přípravků. Dávkování: 1x denně 1 kapsle.

 

Vitamarin – přípravek s obsahem rybího oleje s obzvláště výhodným poměrem nenasycených mastných kyselin. Je znám příznivý účinek těchto látek na cévní a nervový systém, metabolismus tuků a štítnou žlázu. Je zvláště vhodný u žen s klinickými i subklinickými (jen laboratorními známkami) poruchami štítné žlázy, které mohou mít na fertilitu negativní vliv, a také u žen s nadváhou či obezitou. Dávkování: 3x denně 1 kapsle.

 

Chlorella – přípravek obsahující řasu Chlorella pyrenoidosa, která má výrazné detoxikační účinky, zabraňuje překyselení organismu a je zdrojem mnoha cenných vitaminů, kyseliny listové a minerálů. Obsahuje vysoké množství nukleových kyselin s reparační funkcí. Nositelem výjimečných vlastností této řasy je komplex látek zvaný “Chlorella růstový faktor” (CGF), podporující přirozené dělení buněk a imunitu. Dávkování: 3x denně 2 tablety.


Související články:
Proč je impotence a neplodnost tak rozšířeným problémem?
Neplodnost a výživa
Neplodnost, funkční sterilita ženy


06.08.2014
autor: MUDr. Bohdan Haltmar
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS