Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Přírodní rostlinné šťávy EkoMedica - Ječmen setý zelený (komerční sdělení)

07.06.2016
Zelený ječmen
V nedávné době se objevila na českém trhu nová originální řada přírodních rostlinných šťáv. Tato řada nabízí přírodní produkty, samozřejmě v nejvyšší kvalitě, v tekuté přírodní formě, která dosud u nás na trhu chyběla. Šťávy jsou získávány z plodů, natě či listů léčivých rostlin nejmodernějším způsobem výroby, výrobky jsou stabilizovány pouze pasterizací a zachovávají si tak maximum biologicky cenných látek. Díky použité technologii výroby, šťávy neobsahují přídavky cukrů, chemické konzervační látky, ani barviva a jsou proto určeny širokému spektru konzumentů. Nutriční hodnota samotných šťáv tkví zejména v obsahu minerálů včetně stopových prvků, vitaminů, bílkovin, organických kyselin, enzymů, bioflavonoidů a karotenoidů, kromě toho šťávy obsahují další specifické biologicky aktivní látky, které u konzumentů mohou přispět k upevnění zdraví.

Ječmen setý zelený (Hordeum vulgare)

Blahodárné účinky mladých zelených rostlin ječmene, jakož i dalších obilovin byly objeveny poměrně nedávno. Ačkoliv často používanou charakteristiku jako „superpotraviny“ lze považovat za poněkud nadnesenou, díky vysoké koncentraci obsažených biologicky cenných látek je zelený ječmen skutečně velmi cenným zdrojem živin pro organismus v každém věku. Díky šetrným metodám sklizně a zpracování přitom dochází k minimálním ztrátám cenných živin.

 

Účinné látky

Mladé zelené rostliny ječmene jsou zásobárnou biologicky cenných látek, které se v nich vyskytují ve snadno dostupné formě. Obsahují chlorofyl, bílkoviny, aminokyseliny, beta-sitosterol, betakaroten, jsou v nich zastoupeny vitaminy B1, B2, B6, B12, A, E, kyselina listová, biotin, kyselina pantothenová. Z minerálů lze zmínit železo, draslík, hořčík, fosfor, vápník, zinek, mangan. Vyskytuje se i jód a další stopové prvky. Významný je i obsah nerozpustné vlákniny. Samostatnou zmínku zaslouží enzymy, které mohou příznivě ovlivňovat řadu metabolických procesů.

 

Působení, účinky

Mladé rostliny ječmene dodávají tělu hodnotné výživné látky a jsou proto považovány za významný biologický zdroj energie pro organismus. Účinně přispívají k čištění organismu, podporují vitalitu, blahodárně působí v období rekonvalescence. Přispívají ke snižování tělesné hmotnosti, podporují udržování zdraví i u starší populace. Posilují imunitní systém a obranyschopnost. Jsou zdrojem antioxidantů, které chrání organismus před kyslíkovým stresem, podporují udržování zdraví a oddalují projevy stárnutí. Díky obsahu beta-sitosterolu zelený ječmen snižuje krevní hladinu LDL cholesterolu, zatímco hladinu žádoucího HDL cholesterolu zvyšuje. Jsou popsány příznivé účinky při odstraňování toxických látek z těla a ochranné účinky na trávicí a střevní systém.

 

Produkt Zelený ječmen 60 kapslí naleznete v naší nabídce.


07.06.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…

170,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS