Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Přírodní rostlinné šťávy EkoMedica - Granátové jablko (komerční sdělení)

26.04.2016
Granátové jablko
V nedávné době se objevila na českém trhu nová originální řada přírodních rostlinných šťáv. Tato řada nabízí přírodní produkty, samozřejmě v nejvyšší kvalitě, v tekuté přírodní formě, která dosud u nás na trhu chyběla. Šťávy jsou získávány z plodů, natě či listů léčivých rostlin nejmodernějším způsobem výroby, výrobky jsou stabilizovány pouze pasterizací a zachovávají si tak maximum biologicky cenných látek. Díky použité technologii výroby, šťávy neobsahují přídavky cukrů, chemické konzervační látky, ani barviva a jsou proto určeny širokému spektru konzumentů. Nutriční hodnota samotných šťáv tkví zejména v obsahu minerálů včetně stopových prvků, vitaminů, bílkovin, organických kyselin, enzymů, bioflavonoidů a karotenoidů, kromě toho šťávy obsahují další specifické biologicky aktivní látky, které u konzumentů mohou přispět k upevnění zdraví.

Granátové jablko (Punica granatum)

Rostlina původně se vyskytující v oblasti od východního Středomoří až k severní Indii je dnes v četných kultivarech pěstována v teplých oblastech celého světa. Plody byly všestranně využívány již od antických dob a jsou zmiňovány v egyptské mytologii i ve Starém zákoně. Používaná část rostliny: oplodí.

 

Účinné látky

Oplodí granátového jablka obsahuje různé polyfenoly, taniny, terpeny, je bohaté na bioflavonoidy a anthokyany. Vyskytují se i nenasycené mastné kyseliny (linolová, linolenová, olejová aj.). Z vitaminů jsou nejvíce zastoupeny vit. C, A, K, kyselina listová, kyselina pantothenová a niacin, z minerálů je významně zastoupené železo, dále draslík, vápník, fosfor, mangan, měď a křemík. Z dietetického hlediska je cenný i obsah nerozpustné vlákniny.

 

Působení, účinky

Granátové jablko má velmi příznivý vliv na srdce a cévní systém. Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání srdce a cévy, pomáhá udržovat kardiovaskulární systém ve zdravém a dobrém stavu. Obsahuje specifické látky – punicalaginy, které snižují hladinu cholesterolu v krvi a pomáhají udržovat čisté, snadno průchozí cévy, čímž napomáhají správnému krevnímu oběhu a normálnímu krevnímu tlaku. Antioxidanty ovšem chrání i další tělní systémy jako např. imunitní systém, kožní tkáň – příznivě ovlivňují kvalitu i vzhled kůže a působí proti degenerativním změnám způsobeným nadměrnou námahou či stárnutím (tzv. „elixír mládí“). Granátové jablko optimalizuje glykémii, podporuje trávení, posiluje celistvost sliznic žaludku a tenkého střeva, příznivě působí při průjmových stavech i při respiračních onemocněních z nachlazení. Přispívá k udržování zdravé prostaty, stimuluje sexuální funkci u mužů, harmonizuje funkci nervové soustavy, pomáhá při depresivních stavech. V neposlední řadě se uvádí účinné působení proti parazitům různého typu.

 

Produkt Granátové jablko - 100% šťáva z granátového jablka 500 ml naleznete v naší nabídce.


26.04.2016
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS