Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Pomoc při boji s cukrem i tukem v našem těle (komerční sdělení)

12.10.2018
Tribitor Problém, který budu popisovat, se netýká pouze lidí ohrožených diabetem II. typu, ale všech, kteří trpí tzv. civilizačními chorobami, jako jsou obezita, kardiovaskulární onemocnění či metabolický syndrom. Anebo je „jenom“ pořád honí chuť na sladké, případně se „jenom“ cítí po jídle unavení.

Vstřebávání cukrů, lépe řečeno sacharidů, do krve je přirozený a důležitý proces, přinášející našemu tělu energii. Proces trávení sacharidů a vstřebávání cukrů do krve popisuje glykemický index (GI). Sacharidy s vysokým GI se rychle rozkládají během trávení a to znamená, že i rychle uvolňují glukózu. Sacharidy s nízkým GI se během trávení rozkládají podstatně pomaleji, a uvolňují glukózu postupně.

 

Co ale s tím, když je prostě cukru moc?

Dáte si například vydatný oběd, jeden či dva zákusky v kavárně, případně navštívíte ledničku po dlouhém dni plném stresů, kdy potřebujete večer konečně dát svému tělu to, po čem volá, tedy pořádnou porci energie.

 

Zpravidla to pro tělo znamená významnou zátěž vzhledem k nutnosti vyrovnat se s velkým množstvím sacharidů, které tyto situace přinášejí. Sacharidy zpravidla konzumujeme v podobě složitých cukrů a polysacharidů. Ty se v těle postupně rozkládají na jednodušší cukry až do podoby monosacharidů, glukózy, která se pak rychle vstřebá do krve. Tělo následně musí vyplavit inzulin pro dosažení regulace hladiny cukru v krvi.

 

Tělo je tedy nejprve zatíženo množstvím cukru, který je nezbytné zpracovat a následně velkým množstvím inzulinu, který je k tomuto zpracování potřeba. Při opakování tohoto procesu dochází k tomu, že tělo vyplaví inzulinu více, než je v daném okamžiku potřeba, a to vede paradoxně k jevu, že po takovém jídle plném sacharidů vede inzulinová reakce až ke snížení hladiny cukru v krvi pod úroveň, kterou tělo potřebuje. Další situace, která může nastat, je necitlivost těla vůči inzulinu. To znamená, že tělo vyplaví správné množství inzulinu, ale nedojde k jeho správnému využití, a tudíž ani ke snížení hladiny cukru na optimální hladinu. Tato necitlivost je podle posledních zjištění jednou z nejčastějších příčin vzniku cukrovky, tedy diabetu II. typu.

 

A jak tyto procesy v těle pociťujete vy?

Především jde o pocit těžkosti, pocity únavy po jídle, dalším pocitem je chuť na sladké v okamžiku, kdy v důsledku fungování inzulinu dojde k hypoglykémii, a v případě, že dojde k takovému zatížení večer, je to i špatný či přerušovaný spánek.

 

Co tedy s tím?

Velmi Vám mohou pomoci přírodní látky, které napomáhají trávící proces optimalizovat. Jedním z nich je např. doplněk stravy, přípravek Tribitor 3-fázový blokátor sacharidů.

 

Jak funguje?

Jeho tři základní složky (všechny přírodní) – výtažek z bílých fazolí, výtažek z listů moruše bílé a výtažek ze zelené kávy - postupně blokují přeměnu složitých cukrů na jednodušší. V poslední fázi pak zabraňují vstřebání glukózy do krve. V jakém pořadí a čemu zabraňují, se můžete podívat na obrázku.

 

Tribitor fungování

 

V důsledku této blokace nedojde k nutnosti, aby tělo zpracovalo takové množství glukózy, jak by tomu bylo bez Tribitoru, a zátěž pro něj se sníží. Cukr se potom vyplaví z těla přirozeným způsobem. Není tedy potřeba nadbytečnou energii, kterou by tělo v případě vstřebání cukru do krve získalo, „spálit“ tělesnou aktivitou, aby se neuložila do buněk ve formě tuků, a nezpůsobila při takovém dlouhodobém působení nadváhu a následně i obezitu.

 

V zásadě to tedy znamená, že můžete občas „hřešit“ bez trestu. 15 minut před jídlem rozpustíte sáček Tribitoru v cca 150 ml – 200 ml vody, důkladně rozmícháte a vypijete, což výrazně pomůže vašemu tělu vyrovnat se se sacharidy.

 

Nedochází k tak výrazným výkyvům cukru a inzulinu, necítíte únavu po jídle, nepřichází následná a obvyklá chuť na sladké po jídle, chuť na jídlo v noci a výrazně si pomůžete i v boji s obezitou.

 

Tribitor byl klinicky testován na vzorku 240 lidí a snížení glykemického indexu jídla pro organismus bylo tedy vědecky prokázáno.

 

Přírodní přípravek Tribitor 3-fázový blokátor sacharidů můžete zakoupit v naší nabídce.


12.10.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

539,- Kč

270,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS