Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Polisorb - Enterosorbent nové generace, který vaše tělo určitě ocení (komerční sdělení)

06.02.2018
Polisorb
Enterosorbenty, v obecném slova smyslu, jsou léčebné přípravky, které do sebe ve střevě nevratně vstřebávají toxické látky, zabraňují nebo zmírňují podráždění střevní sliznice a zabraňují průniku toxických látek do krevního oběhu, a tím snižují celkovou koncentraci těchto látek v organismu. Intenzita vstřebávání toxických látek, a tím i jejich hladina v organismu, je přímo závislá na funkčním stavu střevní sliznice. Úspěch léčby enterosorbenty je vždy závislý na schopnosti enterosorbentů obnovit ochranné bariérové funkce střevní sliznice.

Malý pohled do historie medicínského umění

Historie používání enterosorbentů pro léčebné účely sahá až do starověku. Dokonce i léčitelé starého Egypta, Indie a Řecka používali uhlí, jíl, rozetřenou sopečnou horninu, nebo popel z parohů pro léčbu otrav, úplavice, žloutenky a urémie. Léčitelé starého Ruska používali pro tento účel uhlí z břízy.

 

Velký Avicenna snad poprvé navrhl metody eferentní terapie (efferens - výstup), které zahrnují enterosorpci jako profylaktické opatření. Ve svém Canonu medicíny hovořil o umění zachování dobrého zdraví. Ze sedmi principů této techniky postavil na třetí místo čištění tělo od přebytků. V posledních dvou či tří desetiletích se obnovil zájem o metody eferentní terapie obecně a metody enterosorpce zvláště. Proto je otázka použití enterosorbentů v naší době stále relevantní. Na farmaceutickém trhu existují různé skupiny enterosorbentů, jako rostlinné uhlí (živočišné uhlí), lignin, microcelulóza, glukany, smekta, prostředky na principu oxidu křemičitého (Polisorb) a jiné.

 

Polisorb – univerzální enterosorbent nové generace

Enterosorbent Polisorb je účinný prostředek na střevní infekce, průjmy, otravy, intoxikace, alergie. Váže a vyvádí z těla různé toxiny, alergeny a škodlivé produkty metabolismu. Je vhodný na profylaktickou očistu těla.

 

Pravidelné preventivní kůry (dny 5-7, každé 3 měsíce) mají za cíl zabránit vlivu škodlivých účinků toxinů a alergenů v našem těle, a tím přispívají k:

  • posílení imunitního systému
  • prodloužení života
  • prevenci chronických onemocnění

 

Čím se Polisorb liší od jiných enterosorbentů?

Absorpční povrch Polisorbu pro vnitřní použití je 300 m²/g, což je podstatně více než většina enterosorbentů na trhu. Preparát má schopnost vázat škodlivé látky. Neobsahuje žádné přísady a aromatické látky, proto nemá žádný toxický účinek a nezpůsobuje alergie. Polisorb není absorbován do krve a neprochází játry a ledvinami, to znamená, že nemá prakticky žádné kontraindikace.

 

Princip fungování enterosorbentu Polisorb

Polisorb prochází trávící soustavou, absorbuje (shromažďuje) a odstraňuje toxiny, alergeny, mikroorganismy a další látky odpovědné za vznik různých onemocnění. Polisorb působí jako silný antioxidant.

Polisorb se nevstřebává do krve, nemá žádný škodlivý účinek na sliznici trávicího traktu, téměř žádné kontraindikace k použití, a proto je určen dětem od prvních dnů života, starším pacientům, těhotným a kojícím ženám.

 

POLISORB SPLŇUJE VŠECHNY POŽADAVKY pro enterosorbenty; netoxický, netraumatizuje gastrointestinální trakt a je z něj dobře odváděn, má dobré sorpční vlastnosti a nezpůsobuje dysbiózou. Polisorb má také dobré organoleptické vlastnosti.

Polisorb

Chemicky vzato je enterosorbent Polisorb vysoce disperzní oxid křemičitý. Zaoblené částice Polisorbu mají velikost do 0,09 mm, specifická minimální sorpční plocha 300m² / g (aktivní uhlí 1,5-2m² / g Polyphepanum 10-15 m² / g, smekta 100 m² / g). Povrch střeva dospělého člověka obvykle nepřesáhne 200 m². Polisorb je bílý prášek s těkavým modravým nádechem. Polisorb je hydrofilní prášek s vysokou osmotickou aktivitou, má dobré proteolytické vlastnosti, tj. snadno se váže na proteiny. Schopnost Polisorbu aglutinovat je 10 mld. mkr.tel / gram. Slepením mikrobiálních těl Polysorb tvoří jeden velký komplex a tím blokuje jejich schopnost žít a projevuje se s bakteriostatickými vlastnostmi.

 

Jako neselektivní enterosorbent, Polysorb snadno váže a vylučuje z organizmu nejen toxiny a biologicky aktivní látky, antigeny včetně alergenů, nadbytek běžných metabolitů (bilirubin, kreatinin, amoniak, cholesterol a lipidy) a jiná činidla hrající roli v rozvojových procesech endogenní intoxikace, Enterosorbent Polisorb snadno váže a odstraňuje z těla vnější jedy, včetně ethyl alkoholu.

 

Integrálním výsledkem enterosorbentu Polisorb je očista těla od patogenů a toxických látek, ale také funkční činnost orgánů a systémů odpovědných za detoxikaci a udržování homeostázy včetně stavu imunitního systému a nepřímá stimulace jejich výkonu.

 

POLISORB PŘÍZNIVĚ OVLIVŇUJE procesy zažívacího ústrojí, stejně jako metabolismus bílkovin a dusíkovou bilanci. V místní podobě aplikace má enterosorbent Polisorb hemostatické, hojivé a dezinfekční účinky. Bylo dosaženo dobrého účinku při léčbě alergie na léky a potraviny a jiných alergických onemocnění.

 

Z toho, co bylo řečeno lze tvrdit, že nová generace enterosorbentu Polisorb má jedinečné vlastnosti, které umožňují jeho doporučení na použití v téměř všech oborech medicíny.

 

Přípravek Polisorb naleznete v naší nabídce.


06.02.2018
komerční sdělení
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

319,- Kč

149,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS