Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Pohybový aparát si žádá své

08.09.2010
Ledviny jsou z energetického hlediska velmi specifický orgán. Nevyplatí se je příliš vyčerpávat nevhodným životním stylem, ke kterému patří nadbytek či nedostatek soli, nevhodné stravování v nevhodnou dobu (přemíra bílkovin, jedení na noc), nedostatek tekutin, partnerské problémy a chlad. Pokud jsou ledviny vyčerpané, dříve nebo později (v závislosti na tom, kolik máme získané základní energie) se přihlásí ke slovu symptomy, které nejsou vůbec příjemné.

Bolesti zad, řídnutí kostí, bolesti kloubů patří k těm nejčastějším. Ledviny ovlivňují ale kromě kostí a kloubů i kostní dřeň, mají zásadní vliv na tvorbu krve a jejich kvalita spoluurčuje úroveň kvality zděděné imunity. Takže taková letní angína spojená s rýmou, bolestmi v krku a nateklými uzlinami je čistě záležitostí našich ledvin, stejně jako opakující se záněty močového měchýře – párového orgánu ledvin. Oslabení ledvin má také vliv na kolísání krevního tlaku, otoky, špatnou funkci lymfatického systému, psychické problémy depresivního typu a vůbec celkovou únavu až vyčerpání. Ledvinám bychom měli dopřávat dostatek teplých tekutin a minerálů, vyváženou stravu a čas od času malé množství fazolí azuki. Ledviny jsou nejvíce zatížené v zimních měsících, a proto je vhodné přistoupit k jejich regeneraci a regeneraci souvisejících orgánových systémů již na začátku podzimu.

 

V září bude tou vhodnou volbou Renol v kombinaci se Skeletinem. Renol podpoří ledviny, doplní kosti, pomůže odstranit záněty a zklidní psychiku. Díky Skeletinu budou mít kosti a klouby dostatek stavebního materiálu pro regeneraci a obnovu. Složení Skeletinu působí díky obsahu manganu proti bolestem pohybového aparátu a jakoby mimochodem zlepšuje elasticitu pokožky. Skeletin je zvláště vhodný pro ženy v období přechodu a staré lidi, kterým více než ostatním hrozí riziko ubývání kostní hmoty, a také pro děti a dospívající v období růstu. Kombinace Renolu a Skeletinu spolu s Artrinem a Fytomineralem je rozhodně vhodná pro všechny, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy a zůstat na nich stát až do konce svých dní.Celková nabídka přípravků pro správné fungování ledvin.


Související články:
Podpora pro ledviny
Osteoporóza - léčba úspěšně vyřešena!
Osteoporóza - nezbytnost zásadotvorných potravin pro zdravé kosti
Co je to osteoporóza?


08.09.2010
autor: Mgr. Tereza Viktorová
zdroj: magazín Vitae 9/2010
další články v rubrice: Prevence


 
Drtič kamenů… Chanca Piedra
Jak se rychle zbavit hněvu – extrémně jednoduchá japonská technika
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejste špatní, protože jste nemocní!
Priessnitzův obklad
Alfa-lipoová kyselina
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
Hořčík - symbol klidu a míru v těle
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Stresové zatěžování (Tarlovova cysta)
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS