Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Podjazykové spreje Malbucare - moderní forma doplňků stravy (komerční sdělení)

20.11.2017
Malbucare Vit D3 Podjazykový sprej Malbucare D3 je moderní a efektivní pomocník pro podávání vitaminu D. Použití je snadné, stačí vstříknout do úst roztok, který je tvořen cholekalciferolem na nosiči ve vodném roztoku v koncentraci přibližně 1000 IU jednotek na jeden vstřik. Vstřebatelnost vitaminu D je navíc podpořena inovativním komplexem látek, které samy o sobě zvyšují jeho vstřebatelnost přes sliznici. Přípravek je chuťově neutrální, což oceníte zejména při dlouhodobém podávání.

Hlavní účinky

Kromě hlavních účinků na mineralizaci a růst kostí (metabolizmus vápníku) se vitamin D podílí na stimulaci a dozrávání imunitního systému. Jeho dostatek vede k odolnosti proti infekcím a tlumení alergických reakcí (dýchací systém), podílí se na regeneraci jaterní tkáně, je nezbytný u svalů, kde působí proti svalové slabosti, udržuje fyziologické těhotenství (dostatek vitamínu D u matky má vliv na budoucí zdraví dítěte), má významný vliv na mozkovou tkáň, její rozvoj (je růstový nervový faktor), udržuje psychiatrickou rovnováhu, ovlivňuje kvalitu kůže nebo krve.

 

Nedostatkem takzvaného slunečního vitaminu trpí víc než polovina populace. Nedostatek pravděpodobně také přispívá k vyššímu výskytu chřipek a nastydnutí v zimních měsících, kdy je méně slunečního záření. Nízká hladina vitaminu D může způsobovat i zánětlivá onemocnění střev (Crohnova choroba), srdeční choroby, mozkovou mrtvici, vysoký krevní tlak, diabetes a samozřejmě osteoporózu.

 

Sliznice úst – vstupní brána do organismu

Kromě standardního modelu podání pomocí tablet, umožňuje sliznice úst stejnou, ne-li mnohem efektivnější cestu podání vitaminu D. Ústa jsou evoluční branou do organismu. Umožňují nejenom první kontakt s jídlem, senzorické vyhodnocení, mechanické zpracování, ale především efektivní a rychlé vstřebávání různorodých látek obsažených v potravě. Jemné a bohaté cévní zásobení sliznice a podjazykových oblastí, sliny a mikrobiální flóra tvoří perfektní nástroj jednoduchého a rychlého způsobu podání. Zvláště podélné podjazykové části sliznice umožňují efektivní vstřebávání látek. Studie, které srovnávaly podávání vitaminů přes sliznici úst a tablet, potvrdily podobnou účinnost.

 

Malbucare D3 je vstřebání, kromě jiného, podpořeno extraktem z černého pepře (patentovaná látka BioPerine), který zvyšuje dostupnost látek až o 30%. Požadované látky se tak snadno a rychle dostanou do systémového oběhu včetně toho, že napoprvé uniknou „čistícímu“ účinku při prvním průchodu játry. Nástup účinku nebo přísun látek nastává téměř okamžitě, nebo do několika málo minut, a dá se tak snadno plánovat. V této souvislosti je důležité si uvědomit, že podstatná část populace trpní nespecifickými záněty střeva, gastritidou nebo refluxem a mají tak velmi často nevědomě sníženou kapacitu vstřebávání a dostupnosti naprosto základních živin, vitaminů, minerálů a dalších nezbytných látek přijímaných v potravě, nebo v případě doplňků stravy v tabletách a kapslích.

 

Pro pokrytí zvýšených nároků při jednostranné dietě nebo zvýšené zátěži, ať fyzické, nebo psychické stačí jedna sprejová dávka denně. Děti, mladiství, sportovci nebo další rizikové skupiny (lidé s nízkou sluneční expozicí, diabetici atd.)  by pak měli užívat vitamin D3 pravidelně. Vzhledem k tomu, že základní výroba surového vitaminu D3 probíhá extrakcí, je Malbucare D3 Spray vhodný i pro osoby s intolerancí na laktózu nebo lepek a pro vegetariány.

 

Sprej o velikosti rtěnky, tak představuje velmi jednoduchou, miniaturní a praktickou formu podání nezbytného vitaminu D3. Stačí vstříknout do úst a nechat chvíli působit na sliznici. Můžete ho mít neustále po ruce, doma, v práci, při sportu nebo na cestách. Doplněk stravy Malbucare Vit D3 Sprej o objemu 15ml obsahuje zhruba 100 dávek!

 

Malbucare Vit D3 Sprej naleznete v naší nabídce.


20.11.2017
komerční sdělení
další články v rubrice: Výživové doplňky


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

249,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS