Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Pánské klimakterium přichází zpravidla po padesátce

08.04.2013
Je všeobecně známo, že u žen dochází po čtyřicítce ke slábnutí činnosti vaječníků kvůli snížené produkci hormonu estrogenu, a upadají do menopauzy, odborně označované jako klimakterium. O tom, že se něco podobného děje i s muži po padesátce a ve vyšším věku, se už ale moc nemluví.

 

Většina mužů mívá v tomto věku menší zájem o sexuální život, a to proto, že se jim ve varlatech tvoří méně pohlavního hormonu testosteronu. Muži však o tom nechtějí nic slyšet.

 

Jde o období pánského klimakteria nebo-li andropauzy, kdy bývá takto postižený muž nápadně podrážděný, zbytečně vybuchuje, dostavují se u něho depresivní nálady, až je protivný často i sám sobě, protože má pocit, že už není mužem kvůli poklesu libida a neschopnosti erekce. Tohle vše je završeno celkovou únavou, pocitem lhostejnosti, rezignací až letargií.

 

Andropauza se u každého dostavuje v jiném věku, dost výrazně je přítomná až po osmdesátce, a to v devadesáti i více procentech. Muži zakrývají tuto skutečnost chvástáním a vymýšlejí si, jak jsou v sexu dobří, aby zakryli vnitřní zklamání, které právě prožívají.

 

Jak na tom muži po stránce pohlavních hormonů ve vyšším věku opravdu jsou, se dá poměrně spolehlivě zjistit pomocí alternativní diagnostické EAV metody. Jde o elektro-akupunkturu.

 

Ke snížení pohlavních funkcí a nechuti k sexu u muže značně přispívají opakovaně prožívaný stres, zvláště když nezvládá výše uvedené stavy, dále onemocnění prostaty, pohlavního údu a varlat. Muži se dá však pomoci vpravením testosteronu do organismu, je to ale spojeno s možnými riziky, třeba s nebezpečím vzniku rakoviny jater. Někteří muži si rovněž pomáhají užíváním Viagry a dalších obdobných léků, které zase mohou poškozovat oční sítnici a způsobit předčasný nebo opakovaný infarkt myokardu.

 

Uvedená rizika se zvyšují, pokud má muž milenku a je v něm energetický náboj, který bývá mnohem vyšší, než když se miluje s vlastní ženou. Aby to vše zvládl, může mu lékař pomoci zvýšit alternativní medicínou činnost hypofýzy, což je hlavní žláza s vnitřní sekrecí ukrytá v podmozku člověka, jež zvyšuje pohlavní život, a to aplikací klasické akupunktury, elektro-akupunktury, či užíváním určitých homeopatických léků a bylinných čajů. Afrodiziaticky mohou působit také některé potraviny, nutný je k tomu ale i dostatek spánku a vnitřní rovnováhy, které napomáhají ke zlepšení libida (pohlavního vzrušení) a erekce (ztopoření pohlavního údu muže).

 

Uvedené alternativní léčebné metody mohou na sobě vyzkoušet i muži, kteří mají slabší srdce či trpí jakoukoliv cévní nebo oční chorobou.

 

Závěrem je nutné zdůraznit, že snížení libida a potence způsobuje pití piva, protože obsahuje zklidňující bylinku – chmel, jež obsahuje látku lupulin, která snižuje pohlavní pud člověka, a to jak u mužů, tak i u žen.

 

Doporučujeme produkt Eregma MAX power.


Související články:
Bylinky a sexuální potíže
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris)
Maca - potence, libido
Mužům v klimakteriu hrozí infarkt a mozková příhoda, přesto se o jejich přechodu nemluví
Hormonální přechod je u žen i mužů podobný, dochází k řídnutí kostí a kardiovaskulárním onemocněním
Herbář pro mužské zdraví: Na neplodnost kotvičník, na erekci sekvoj


08.04.2013
autor: MUDr. Jan Miklánek
další články v rubrice: Nemoci


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS