Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Osteoporóza - léčba úspěšně vyřešena!

09.09.2012
Toto je sdělení zatím jen krátce a na úvod: v České republice jsme jako první na světě našli velmi efektní způsob na léčbu osteoporózy. V praxi jej provozujeme již od roku 2001 a k dnešním dnům máme již dostatek zkušeností s dobře rozpracovanou praxí. Jsme celosvětově první a dlouhodobě jediní (zapsáno v červnu 2004), kteří mají u svých klientek a klientů zřetelné a opakovaným denzitometrickým vyšetřováním potvrzené přírůstky kostní hmoty - navíc v mnoha případech doprovázené dalšími regeneračními efekty, zatímco "zbytek světa" osteoporózu dosud nanejvýš zastavoval - a to ještě mnohdy za cenu velmi nežádoucích až vysloveně toxických vedlejších účinků.

Měřitelné přírostky denzitometrických ukazatelů se dostavují již po šesti měsících komplexní léčby. Na stopu té správné cesty přišel písecký rodák a můj kolega MUDr. Jan Míka když poprvé zkombinoval "staré s novým":


V této kombinaci je zatím nenahraditelný moderní přípravek "Osteo Star" který spolehlivě dopraví potřebné stavební látky až do nitra kosti - až ke stavebním kostním buňkám zvaným osteoblasty. Současně s "Osteo Star" je nutno současně užívat velmi prastaré přírodní prostředky o nichž se již dlouhá století ví, že prokazatelně zpomalují procesy stárnutí. Tyto látky dokáží - každá trochu jiným mechanismem - podpořit slábnoucí aktivitu stavebních kostních buněk.


Princip je tedy jednoduchý - dostat vápník, hořčík (a spol.) až ke stavebním kostním buňkám a současně slábnoucí funkci těchto buněk nějakým další produktem REGENEROVAT. Je téměř samozřejmé a snadno pochopitelné, že moderní chemikálie, hrdě vydávané za „léky“ nic v našem těle neregenerují, zatímco přírodní látky mnohdy ano - a další "biologický zázrak" je od roku 2001 na světě!!


Proč mluvím o biologickém zázraku: pokud osteoporóza (řídnutí kostí) e jedním z mnoha jevů doprovázejících stárnutí organismu - a pokud mám k dispozici způsob jak tento proces nejen zastavit, ale i měřitelně vracet nazpět k hodnotám odpovídajícím mladšímu věku - tak se vší vážností tento jev mohu nazvat biologickým zázrakem. Zvláště pokud kromě zlepšení kostních ukazatelů klienti referují i o dalších projevech zlepšení jejich celkového zdraví.

 

To, že „lékař léčí, ale jen příroda uzdravuje“, dokonale platí nejen u osteoporózy.


Které z přípravků v současnosti používáme v těchto osvědčených kombinacích a jaké další zdravotní efekty je doprovází:

  • Osteo Star + Wild Yam Premium - historicky naše nejstarší úspěšná kombinace.
  • Osteo Star + Regevit - kromě zlepšení kostní hmoty a zpomalení stárnutí může klient očekávat zlepšení své psychiky.
  • Osteo Star + Cordyceps Premium - na měřitelné zlepšení si při dennodenním užívání musíte počkat oněch výše uvedených šest měsíců (stejně jako u ostatních kombinací) - ale NEJPOZDĚJI DO 14 DNŮ budete daleko méně unaveni než kdykoliv dříve. Jinak Cordyceps  je skvělý bojovník nejen pro zpomalování stárnutí, ale i pro jeho schopnost stimulovat schopnost organismu v boji proti řadě různých chorob. Po dostatečně dlouhém podávání cordycepsu máme například hlášenou regeneraci děložního čípku, kdy klientka nemusela na původně plánovanou operaci (tzv. konizaci) děložního čípku, protože prekanceróza se "prostě ztratila".


Upozornění pro kuřáky:

Kouření - a to platí obecně u většiny přírodních preparátů - v mnoha případech silně omezuje jejich možnosti působení a neblaze zmenšuje výsledky přírodní kúry. Někteří léčitelé (lékařů se to netýká) dokonce odmítají brát kuřáky do své péče - právě z těch důvodů, aby jim nekazili dobrou pověst šířením svého zklamání ("byl jsem u pana XY, užíval jsem všechny jeho bylinkové přípravky - a vidíte, ani ten mi nepomohl …"). Samozřejmě, že i jiné závažné chyby proti zdravé životosprávě zhoršují možnosti harmonizačního či dokonce regeneračního působení přírodních látek, ale kouření se jeví ze všech těchto prohřešků jako nejzávažnější.


Ideální by bylo mít tento článek jen jako základní informaci a detailněji se poradit v naší internetové poradně. Můžeme pak vzít v úvahu Váš celkový zdravotní stav a přesněji navrhnout , jaká kombinace pro regeneraci kostní hmoty a v jakém dávkování by byla nejvhodnější právě pro Vás.

 

Celková nabídka přípravků na klouby, kosti a pro detoxikaci organismu.


Související články:
Osteoporóza a osteomalacie
Osteoporóza a přírodní medicína
Osteoporóza - nezbytnost zásadotvorných potravin pro zdravé kosti
Osteoporóza - komplexní pohled na uzdravení a prevenci
Menopauza - pomoc najdete v přírodě
Osteoporóza - tichá epidemie 21. století
Vápník
Jak si zregenerovat kolenní klouby?
Klimakterium a psychické problémy
Pohybový aparát si žádá své
Kloubní výživa
Glucosamin a klouby
Pevnější kosti - bez chemických léků (část první)
Osteoporóza – co je nového v osvědčeném způsobu domácího sebeuzdravování


09.09.2012
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Prevence


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS