prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Express Diet - 7 proteinových jídel

Rubrika: Ostatní

Psyllium - zdroj vlákniny
24.11.2004
Balastní látky byly pro lidi minulých staletí samozřejmou součástí potravy. Obiloviny se tolik nečistily, ani rýže nebyla zbavována slupek. Čím více se však člověk vzdaluje přírodní a přirozené potravě a využívá moderní technologické postupy tzv. čištění potravin, tím méně se do organismu tyto balastní látky dostávají. Jíme čistou rýži, jemně vymýlanou mouku a jen velmi málo konzumujeme celozrnných potravin. Zato spotřebujeme velké množství masa, uzenin a jiných, často chemicky zpracovaných produktů.
Karmická medicína 03 - Nekonečná Duše
15.11.2004
Karmická medicína Aneb Kdo jsme? Odkud přicházíme? Kam kráčíme? aneb Jak pracovat se svým mozkem.
Shiatsu je dotek, dotek je shiatsu
20.10.2004

"Lidský organismus je sestaven tak, jak jej popisuje moderní věda, ale funguje tak, jak věděli a znali již starověcí lékaři." - MUDr. Josef Jonáš

Dotek je jedna z veledůležitých věcí v životě, kterých bychom si měli hojně dopřávat nejen při držení se za ruce. Dotek je velký terapeutický nástroj.

Nemoc - přítel, či nepřítel?
14.10.2004
Co je to nemoc? Kde se vzala a jak vzniká? A hlavně – proč zrovna já? To jsou otázky, na nichž se moderní společnost nemůže shodnout. Na téma nemoc už vyšlo mnoho publikací. Ty, jejichž autoři berou chorobu v potaz v souvislosti s lidskou duší, se mimo jiné zabývají hledáním, co která choroba znamená, jaké poselství nám přináší. Každý z nás je pak schopen přijmout onu zprávu z jiného pohledu. Jsou však mezi námi i lidé, kteří nepotřebují číst a vystačí si se starými lidovými moudrostmi.
Olej ze sibiřské jedle bělokoré
05.10.2004
Olej ze sibiřské jedle bělokoré byl známý již před tisíci lety - v časech, o nichž se vypráví v lidových legendách. V jedné z nich se hovoří o mongolském vládci Dalaj Tabibovi, který dlouhá léta velmi trpěl z důvodu nehojících se vředů po celém těle. Žádné hojivé byliny, koření ani šťávy z divoce rostoucích plodů mu nepomáhaly. Jednoho dne přišel ke dvoru neznámý muž ze severu a po krátké rozmluvě prohlásil, že zná lék na panovníkovu chorobu.
Karmická medicina 02 - Inteligentní Vesmír
24.09.2004
Karmická medicina Malé odbočení: Možná jsem to měl uvést hned v první-úvodní kapitole: V žádném případě si autor nemyslí, že by duchovní medicína ve svém celku byla použitelná pro širokou veřejnost. Opak je pravdou - je zatím jen malé procento lidí na této karmicky mladé planetě, kteří jsou schopni řídit svůj Život podle pravidla - zjednodušeně řečeno - že:
Nenechte se otrávit aneb černá ředkev odstraní škodliviny z těla
22.09.2004
Jedním z nejdůležitějších orgánů našeho těla jsou játra. Představují totiž důmyslnou chemickou továrnu, která zpracovává látky tělu škodlivé až jedovaté a naopak vyrábí ty, které k životu nutně potřebujeme. V dnešní době však naše tělo přijímá toxických látek celou řadu. Naše játra jsou díky tomu hodně zatěžována, a proto bychom jim měli věnovat náležitou péči. Jedním z přírodních prostředků, které na játra působí blahodárně je i černá ředkev.
Pro krásu vlasů a nehtů
02.09.2004
Vlasy jsou součástí lidského organismu a působí na ně stejně, jako na pokožku, různé klimatické podmínky (zima, vítr, sůl z mořské vody, slunce), chemické látky (znečištěné ovzduší, voda v plaveckých bazénech, trvalá ondulace nebo barva na vlasy), fyzické poškození (přílišně horké vysoušení, zmačkaní atd.) nebo různé fyzické zatížení organismu (těhotenství, choroba, stres).
Sny jako řeč duše
01.09.2004

„Sen jsou malá skrytá dvířka v tom, co je duši nejvnitřnější a nejintimnější, dvířka, která se otevírají do oné pradávné kosmické noci, která byla duší, když ještě dávno neexistovalo žádné vědomí já, a která bude duší daleko přesahující to, čeho kdy bude schopno vědomí já dosáhnout…“ C. G. Jung
Quatro Klas a dlouhověkost
26.08.2004

Hranice lidského věku se neustále posouvá. Žije mezi námi stále větší počet starších lidí, roste počet těch, kteří se dožívají 100 a více let. Se stářím ovšem souvisí nárůst nejrůznějších zdravotních potíží. Jedná se například o projevy demence, dýchací obtíže, mozkové a srdeční příhody, výskyt zhoubných nádorů.

Článků: 586   1 ... 55 56 57 58 59
Priessnitzův obklad
Záhadná celiakie
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Pryč se sacharidy. Ale co dál?
Program Ano NO - Oxid dusnatý – přirozený zázračný kardiovaskulární lék
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení
Jak posílit imunitu dětí po nástupu do škol a školek?
5 mýtů o detoxikaci
Nepříjemné situace jako zkoušky: radujte se z nich!

499,- Kč
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS