prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Super česnek

Rubrika: Ostatní

Regevit - pro lepší odolnost naší psychiky
04.01.2005

Speciálně upravený kořen z asijské rostliny polygonum multiflorum (PM), česky rdesno mnohokvěté, je pro mnoho mých klientů již dlouhé roky něco jako dar z nebes. Neznám žádnou jinou rostlinnou látku, ani žádný jiný lék chemického původu, který by přinášel klid a mír do Duše a současně ani v nejmenším netlumil naše myšlenkové procesy, nezpomaloval reakce a naopak aby napomáhal získat mnohem lepší a objektivnější nadhled nad vlastním životem.

Co je to celostní medicína?
30.12.2004
Termín celostní je u nás málo známý. Pochází od berlínského psychoanalytika Friedricha Perlse, který měl během 2. světové války praxi v USA a získal s tímto způsobem léčení velké zkušenosti. Vychází z názoru, že představy, pocity a činy souvisejí s celou osobností (z německého die Gestap - celistvá bytost).
V přírodních prostředcích je budoucnost medicíny
27.12.2004
WHO (světová zdravotnická organizace) zveřejnila zprávu, že více než čtvrtina nemocných se léčí na následky svého předchozího léčení. Ročně se v nemocnicích ČR nakazí 200 000 pacientů (zveřejněno Ministerstvem zdravotnictví). Zdravotní stav, fyzická i psychická kondice lidí v ČR se stále zhoršuje.
Krása a zdraví v několika kapkách
20.12.2004
Nejen tvář a dekolt, ale celé naše tělo si zaslouží jen to nejlepší. Lidská pokožka, aby zůstala dlouho mladá a vitální, rozhodně vyžaduje šetrnou a účinnou péči plnou bioaktivních látek a vitamínů. Přijměte tedy pozvání do světa darů přírody, do světa vůní a malých zázraků a pojďte nahlédnout do světa rostlinných olejů lisovaných za studena a vzácných esenciálních olejů.
Sója - sojové mléko - potraviny pro zdraví
08.12.2004
Strava a její složení by se mělo řídit přírodními zákony, jak tomu vždy bylo. V celé nabídce dnešního trhu je třeba věnovat pozornost zejména potravinám, které přispívají k upevnění zdraví anebo dokonce mohou mít za jistých okolností i hojivý efekt. Takovými zdravými potravinami jsou například výrobky ze sóji. Ty mají mnoho pozitiv. Sója jako luštěnina, anebo i ve formě sojové mouky, je pro člověka špatně stravitelná.
Psyllium - zdroj vlákniny
24.11.2004
Balastní látky byly pro lidi minulých staletí samozřejmou součástí potravy. Obiloviny se tolik nečistily, ani rýže nebyla zbavována slupek. Čím více se však člověk vzdaluje přírodní a přirozené potravě a využívá moderní technologické postupy tzv. čištění potravin, tím méně se do organismu tyto balastní látky dostávají. Jíme čistou rýži, jemně vymýlanou mouku a jen velmi málo konzumujeme celozrnných potravin. Zato spotřebujeme velké množství masa, uzenin a jiných, často chemicky zpracovaných produktů.
Karmická medicína 03 - Nekonečná Duše
15.11.2004
Karmická medicína Aneb Kdo jsme? Odkud přicházíme? Kam kráčíme? aneb Jak pracovat se svým mozkem.
Shiatsu je dotek, dotek je shiatsu
20.10.2004

"Lidský organismus je sestaven tak, jak jej popisuje moderní věda, ale funguje tak, jak věděli a znali již starověcí lékaři." - MUDr. Josef Jonáš

Dotek je jedna z veledůležitých věcí v životě, kterých bychom si měli hojně dopřávat nejen při držení se za ruce. Dotek je velký terapeutický nástroj.

Nemoc - přítel, či nepřítel?
14.10.2004
Co je to nemoc? Kde se vzala a jak vzniká? A hlavně – proč zrovna já? To jsou otázky, na nichž se moderní společnost nemůže shodnout. Na téma nemoc už vyšlo mnoho publikací. Ty, jejichž autoři berou chorobu v potaz v souvislosti s lidskou duší, se mimo jiné zabývají hledáním, co která choroba znamená, jaké poselství nám přináší. Každý z nás je pak schopen přijmout onu zprávu z jiného pohledu. Jsou však mezi námi i lidé, kteří nepotřebují číst a vystačí si se starými lidovými moudrostmi.
Olej ze sibiřské jedle bělokoré
05.10.2004
Olej ze sibiřské jedle bělokoré byl známý již před tisíci lety - v časech, o nichž se vypráví v lidových legendách. V jedné z nich se hovoří o mongolském vládci Dalaj Tabibovi, který dlouhá léta velmi trpěl z důvodu nehojících se vředů po celém těle. Žádné hojivé byliny, koření ani šťávy z divoce rostoucích plodů mu nepomáhaly. Jednoho dne přišel ke dvoru neznámý muž ze severu a po krátké rozmluvě prohlásil, že zná lék na panovníkovu chorobu.
Článků: 591   1 ... 56 57 58 59 60
Toxoplazmóza umí měnit psychiku
Nic nepředpokládej. Domněnky tě zbytečně omezují
Přírodní látky pro pevné kosti
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nízká kvalita imunity
Semínka, ořechy a máslíčka z nich
Acidobazická rovnováha
Jak ulevit nemocným orgánům, rozpustit bolest a pochopit strach – 1. část rozhovoru s Terezou Kramerovou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Zahrady a louky jsou plné bylin, sbírejme!
Lactobacillus rhamnosus
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Výživa podle krevních skupin
Priessnitzův obklad
Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny
Pivovarské kvasnice
Jak na podrážděné oči: Tipy na bylinky, které pomohou při zánětech, alergiích či únavě ze sledování monitoru
Příčinou častých bolestí břicha a zvýšené plynatosti a nadýmání může být laktózová intolerance!
Kuzu - novinka ve zdravé výživě
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou

890,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS