prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Rubrika: Očkování, farmaceutické lobby

Kauza zákaz alternativní medicíny
08.10.2014
Bylinky

Zatím došlo k uzavření dvou ordinací homeopatů s odkazem na Zákon o zdravotní péči. Ten je samozřejmě schválen již nějakou dobu, ovšem dochází průběžně k novelizacím a výkladovým směrnicím a v tom je právě ta novinka a právní podklad útoku ministerských úředníků. K uzavření ordinací homeopatů došlo zřejmě na základě udání, což je však spekulace. Problém je, že podobně jako všechny ostatní obory, je provozování homeopatie, resp. klasické homeopatie rozděleno a rozštěpeno do různých frakcí a proudů, které spolu zpravidla nekomunikují, nebo se navzájem pomlouvají... To samozřejmě výrazně zhoršuje odrazový můstek pro založení hnutí odporu a společnou obranu, bude-li to potřeba.

Zkusme diskutovat věcně i o očkování dětí
30.09.2014
Očkování Média přinesla minulý týden zprávu o tom, že Ministerstvo zdravotnictví chce dát do zákona sankce pro rodiče, kteří nechtějí respektovat stanovený očkovací plán. Diskusi vyvolal také případ paní Jasenčukové, která za neočkování dvou ze svých tří dětí dokonce stanula před trestním soudem.
Chcete vědět, co léčí lipový květ? Už se to nedozvíte!
21.07.2014
Bylinky
V nekonečné řadě zákazů pod maskou „ochrany zákazníků“ přibyl další zcela šokující. Už nesmíme vědět, k čemu slouží léčivé byliny! Bohumil Jukl ve svém příspěvku reaguje na šokující fakt, že legislativa EU jako obvykle zcela potichu zavedla pro léčivé rostliny „regulaci“, která je vyjmula z „režimu potravin“. Jinými slovy, pokud léčivá bylina neprojde klinickými zkouškami, nesmí se při jejím prodeji uvádět, k jakému léčení je vhodná.
Potratová tableta
17.07.2014
Těhotenství Základní informace:
Hnutí Pro život ČR (HPŽ ČR) v minulém roce uskutečnilo petiční akci proti registraci potratového přípravku Mifegyne (RU-486). Petice byla adresována tehdejšímu ministru zdravotnictví Leoši Hegerovi (TOP09). Nicméně přestože s registrací léku nesouhlasilo 70 000 lidí, k registraci léku došlo. Podařilo se alespoň omezit tuto formu chemického potratu tak, že je prakticky nedostupný: žena musí zůstat na lůžkovém oddělení až tři dny od okamžiku požití tablety do okamžiku vypuzení těla dítěte.
Doba jedová 4 – Hořká antikoncepční pilulka
01.07.2014
Doba jedová 4 Je velmi pravděpodobné, že v dějinách bude při zpětném pohledu všeobecně rozšířené předepisování syntetických hormonů ženám považováno za největší „průšvih“ medicíny za celé století. Většina žen, které užívají hormonální antikoncepci, neví skoro nic o hormonech, které užívají, ani nejsou obeznámeny s jejich potencionálně závažnými vedlejšími účinky.
Další fáze bitvy o dětská očkování: Praktická lékařka se nebojí říci pravdu. A proč většina doktorů stále věří, že očkováním dělají dobrou věc?
27.06.2014
Očkování
Minulou neděli, 19. ledna, jsme v pořadu České televize 168 hodin jste mohli vidět další příspěvek na téma dětská očkování. Tentokrát šlo o pokus o „nestranné“ zhodnocení situace. Pokud jde, stejně jako v minulosti, pouze o „předehru“ k další očkovací kampani, která se nestranně jen tváří, ještě leccos uslyšíme.
Oficiální očkovací politika: Možná, že je pro dítě vakcína smrtící. No a co? Tak ho oživíme! „Dobro“ v podání zastánců očkování. Věří v něj skutečně?
23.05.2014
Vakcína
V minulých dílech seriálu o očkování jsme s MUDr. Ludmilou Elekovou odhalili nejen, že očkování nefunguje a je spíše lékařskou „vírou“, než faktem, ale také co přesně stojí za negativními účinky očkování. Zjistili jsme, že očkování způsobuje de facto až roky trvající zánět mozku, a mnohá další znepokojivá fakta.
Proč děti po očkování pláčou? Mají zánět mozku. Vědecké studie: Hliník ve vakcínách poškozuje mozek dětí i dospělých
09.05.2014
Dítě očkování Kritikům očkování dlouho chyběl argument, jak prokázat poškození očkováním. Chyběla sjednocující teorie, která by poskytla konzistentní a logické vysvětlení všech symptomů postvakcinačního poškození. Tato teorie ale již existuje. Je ověřitelná na různých úrovních, od biochemických a imunologických studií na úrovni buněk, studiemi na zvířatech i epidemiologickými studiemi na lidech.
Ve zdravotnictví už dávno nejde o pacienta, ale o prachy
25.04.2014
Léky

Sedím v příjemném prostředí zastrčené kavárny nad vonícím šálkem kávy. Naproti mně sedí mile se usmívající půvabná žena. Říkejme jí třeba Věra.


Po krátké přátelské konverzaci o dětech, přátelích a domácích mazlíčcích sklouzne náš rozhovor ke zdravotnictví. Věra je profesí lékařka. A protože mě po chvíli jejího vyprávění začíná naskakovat husí kůže, dovolím si některé její poznatky z nekalých zdravotnických praktik ocitovat.

Cholesterol - ziskuchtivý podvod kolem životně nezbytné látky
09.04.2014
Cholesterol
Celá problematika cholesterolu se má ve skutečnosti PŘESNĚ NAOPAK, než jak je oficiální medicínou několik desetiletí chybně prezentováno. Na počátku tohoto podvodu stálo několik zcela úmyslně zfalšovaných studií placených farmaceutickým průmyslem.
Článků: 154   1 ... 3 4 5 6 7 ... 16
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

45,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS