prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Rubrika: Očkování, farmaceutické lobby

VIDEO: Jak přežít dobu jedovou?
15.07.2015

Anna Strunecká na Svobodě NaŽivo 2015.
Šokující slova lékařky: Děsivá neznalost, zamlčování negativních účinků vakcín, tlak farmaceutických firem...
18.06.2015
Povinné očkování Pediatrům jsou předkládány dezinformace o nežádoucích účincích vakcín. Děje se tak pod tlakem farmaceutických firem. V uherskohradišťském kině Hvězda o tom v pátek hovořila MUDr. Ludmila Eleková, kterou pacienti nedávno zvolili lékařkou roku. Před asi stovkou posluchačů zpochybnila také účinnost očkovávání, jehož přínos k ústupu nemocí je prý minimální. Za vymýcení chorob totiž podle ní vděčíme úplně něčemu jinému.
Jak nám škodí záření
27.05.2015
Jak nám škodí záření

Chtěl bych reagovat na časté dotazy do naší poradny, týkající se obav ze záření, která mají podstoupit v rámci vyšetřování a pátrání po příčině nemoci.

Individuální očkování dětí v zákoně nebude, Sněmovna je proti
22.05.2015
Vakcína

Zavedení individuálních očkovacích plánů pro děti se do zákona nedostane. Stát nepřevezme ani odpovědnost za škody na zdraví způsobených očkováním. Rozhodla o tom Sněmovna při schvalování novely zákona o ochraně veřejného zdraví.

Individuální očkovací plány pro děti Sněmovna patrně neschválí
12.05.2015
Očkování

Sněmovna by neměla podle názoru zdravotnického výboru schválit zavedení individuálních očkovacích plánů pro děti. Výbor ale ve středu před závěrečným sněmovním kolem doporučil poslancům vypustit svůj dřívější sporný návrh, který by podle některých právních výkladů umožnil očkování dětí i bez souhlasu rodičů.

Babské rady profesorky Strunecké – Jídlo jako lék pro naše břicho
04.05.2015
Babské rady profesorky Strunecké

Známý odkaz – Nechť je jídlo tvým lékem a lék nechť je tvým jídlem – nám zanechal „otec medicíny“ Hippokrates (460 – 377 př. n. l.), nejslavnější lékař antického starověku, jehož přísahu dodnes skládají absolventi lékařských fakult.

Už je to zase tady
09.04.2015
Hormonální antikoncepce

Korál zadostiučinění jak hrom! Před mnoha lety jsem začal na seminářích zájemkyním vyprávět o tom, že hormonální antikoncepce vypíná velmi jemný mechanismus, pomocí kterého tělo ženy zjišťuje kompatibilitu potenciálního partnera. Vomeronasální orgán v nose ženy automaticky, tedy podvědomě, registruje feromony z pachu muže poblíž: mozek ženy dokáže v setinách vteřiny porovnat geny (potenciálního) partnera, a zjistit, jestli spolu budou mít zdravé děti. Jenže používání hormonální antikoncepce, což je takové malé těhotenství včetně počínajících hormonálních změn, tento evolučně vypiplávaný mechanismus vypíná. A ženy si vybírají špatného partnera. Už je to tady, objevil se článek, který to vše, s dalšími detaily, populárně potvrzuje.

Dětských cukrovkářů je čtyřikrát víc. Kvůli chemii v jídle
17.03.2015
Glukometr

Doposud se s vyšším rizikem diabetu spojovala jen obezita, nedostatek pohybu a rodinné dispozice. Nyní se ukazuje, že ke vzniku onemocnění přispívají také škodliviny v potravinách. Mezi českými školáky skokově přibývá cukrovkářů. Za posledních deset let se jejich počet zvedl na více než dva tisíce, tedy na čtyřnásobek. Důvod? Chemikálie v jídle. Podle odborníků přispívají ke vzniku diabetu hlavně pesticidy a alloxan, který se uvolňuje při bělení potravin.

Naše medicína potřebuje psychosomatický přístup a neví o tom. A navíc neví, že neví
14.03.2015
Květ
28. leden tohoto roku by se dal s jistou nadsázkou označit za černou středu české psychosomatické medicíny. Delegáti odborných společností ČLS JEP na svém sjezdu souhlasili jen 34 hlasy s přijetím již existující Společnosti psychosomatické medicíny ČLS mezi ostatní (slušné) lékařské společnosti, což znamenalo její vyřazení ze zapsaného spolku ČLS.
Cholesterol v potravinách prý nevadí, ten špatný v krvi ale ano
20.02.2015
Vajíčko

Washington - Tým expertních poradců americké vlády, který sestavuje potravinová doporučení, se rozhodl odvolat varování před požíváním pokrmů s vysokým obsahem cholesterolu. Napsal to americký list The Washington Post. Varování před vysokým obsahem takzvaného špatného cholesterolu v krvi ale zůstává v platnosti.

Článků: 154   1 2 3 4 5 ... 16
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

373,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS