prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Rubrika: Očkování, farmaceutické lobby

VIDEO: 9. díl: Jak přežít dobu jedovou? Thimerosal
01.02.2016

V čem spočívá nebezpečí Thimerosalu ve vakcínách nám vysvětluje paní profesorka Anna Strunecká v 9. díle videoseriálu "Jak přežít dobu jedovou?".
Čím víc léků, tím víc nemocí... aneb porozumění místo boje
31.01.2016
Prášky

Vědecký pokrok nelze zastavit. Moderní medicína nabízí špičkovou diagnostiku a vysoce účinné léky. S obrovským nasazením bojuje s bolestmi těla, duše, s rakovinou. V uplynulých desetiletích dosáhla řady dílčích vítězství. To konečné je ale v nedohlednu. Strategie boje selhává.

VIDEO: 5. díl: Očkování proti rotavirům
04.01.2016

Průjmy snad vyvolávají u všech maminek strach z komplikací. Dnes si budeme povídat o vakcínách proti průjmům pro malé kojence.
Těhotné by podle odborníků měly být očkovány proti černému kašli
23.12.2015
Těhotné by podle odborníků měly být očkovány proti černému kašli

Těhotné ženy by měly být očkovány proti černému kašli mezi 28. a 36. týdnem těhotenství. Pokud se tak nestalo, měly by dostat dávku vakcíny hned po porodu, aby se omezilo riziko přenosu onemocnění na novorozence.

VIDEO: 3.díl: Proč neočkovat HPV vakcínou
21.12.2015

Dnes si budeme povídat o nežádoucích účincích HPV vakcín proti rakovině děložního čípku. Moderuje Gabriela Filippi.
VIDEO: 2. díl: Pozor na aspartam a další umělá sladidla
14.12.2015

Video seriál "Jak přežít dobu jedovou?" Profesorka Anna Strunecká - pozor na aspartam a další uměla sladidla. Moderuje Gabriela Filippi.
Doba jedová 5 – Prokázané reakce u zvířat a lidí
13.11.2015
Doba jedová 5

Část 1 této knihy je něco jako hledání pachatele. V oddíle 1 se popisují prokázané nežádoucí zdravotní obtíže, v dalších oddílech pak jejich teoretické příčiny. Společným motivem nepříznivých účinků uvedených v tomto oddíle je, že nehledě na to, odkud pocházejí – z recenzovaných časopisů, dokumentace předkládané kontrolním orgánům, lékařských nebo novinových zpráv nebo ze svědectví postižených – nikdo se jimi dostatečně nezabýval a pokusy o zahájení dalších studií se spíše aktivně maří.

Peníze nebo život, antibiotika nebo smrt
15.10.2015
Antibiotika

Objev penicilínu sirem Alexandrem Flemingem se stal symbolem téměř neomezených možností medicínské vědy. V nadšení z jejich účinků se desítky let předepisují skoro všem a skoro na všechno. Teď nastává vystřízlivění. Přestávají účinkovat. Podle Evropské unie je antibiotická rezistence globální hrozbou. Studie publikovaná v Review of Infectious Diseases tvrdí, že jsou ve více než polovině případů předepisována úplně zbytečně. Za to, že se antibiotika užívají zbytečně, ale nemůže jen pacient. Nenarodil se k tomu, aby bral prášky. To jsme ho naučili my - lékaři, poplatní systému moderní biotechnologické medicíny. Veškerou pozornost soustředí na chorobu. Infekci považuje za útok zvenčí. Ihned zahajuje antibiotický protiútok. Nezajímá se o to, co infekci předcházelo, jakým způsobem jsme se o ni sami zasloužili. Z pohledu vědecké medicíny je to postup „lege artis“. Jen se příčí zdravému rozumu. Obětí antibiotického běsnění přibývá. Mám jich zdokumentované desítky. Jeden za všechny.

Svaz pacientů: Dětí vážně poškozených po očkování není u nás jen mizivé procento
20.09.2015
Očkování

Svaz pacientů ČR se znovu obrací na žádost rodičů na poslance Parlamentu České republiky, aby při svém rozhodování vzali v potaz medicínské složitosti mnohých děti a dali možnost individuálnímu očkovacímu postupu.

VIDEO: Transatlantická úmluva – Smlouva století, nebo špatný vTTIP?
20.07.2015

Mezi EU a USA právě probíhají jednání o celosvětově největší a nejrozsáhlejší smlouvě volného obchodu, jejíž podpis může ovlivnit mnoho aspektů našeho života, od bezpečnosti potravin, po pracovní podmínky výrobců a pěstitelů. V rozhovoru s Petrou Němcovou, mluvčí neziskové organizace Iuridicum Remedium, jsme se mj. zaměřily na projekt špatný vTTIP, který se snaží informovat o možných rizicích této dohody.
Článků: 154   1 2 3 4 5 ... 16
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS