Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Očista organismu

17.03.2013
Současná doba je velmi vhodná pro provádění různých detoxikačních kúr. Očista těla je důležitá, protože se zbavíme nebezpečných plísní, kvasinek, toxinů a těžkých kovů. Dále si vyčistíme střevní trakt, játra, lymfu, ledviny a cévní systém. A co víc, sníží se vysoká hladina cholesterolu, upraví se krevní tlak, obnovíme si funkci střeva i s blahodárnou mikroflórou, kterou potřebujeme, např. ke správnému vstřebávání vitamínů.

Navíc se naše střeva zbaví balastních látek a toxinů. Očistu organismu přivítají také naše játra, která se zregenerují a ledviny zase dostanou novou energii pro svoji činnost. Jak vidíme, očista těla je velmi důležitá, protože nám nastartuje organismus a doplní chybějící energii.Jak tedy provedeme očistnou kúru?
Na prvním místě bude bezpochyby výživové opatření. Odvážnější z vás mohou zvolit hladovku s příjmem zeleninových šťáv, bylinkových čajů či potravinových doplňků firmy KLAS. Pro ty méně troufalé (modifikace očisty těla pro „moderní dobu“) je nutné pozměnit jídelníček tak, aby odpovídal požadavkům očistné kúry. Nejvhodnější je zapojit do stravovacího režimu zeleninu, ovoce, obiloviny, těstoviny a luštěniny. Omezujeme bílou mouku, bílý cukr, uzeniny, vepřové a hovězí maso, přepalované tuky a sladkosti.Pitný režim musíme při detoxikační kúře zvýšit nejméně na 3 litry tekutin za den a to proto, aby se rychleji odplavovaly škodlivé látky z našeho těla. Velmi vhodná je pramenitá voda nebo voda rozmražená. Potřebné je také zařadit do očistné kúry zeleninové šťávy (např. mrkvová, z červené řepy a z okurky). Naprosto nevhodné jsou obarvené limonády a džusy.Při vaší očistě hodně pomohou přípravky firmy KLAS. Za nejúčinnější považuji kombinaci, která se skládá z užívání: LKVB6 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem, Betavital v dávce 3x denně 2 čajové lžičky nalačno a Super Acidophilus plus 6 miliard v dávce 1 – 0 – 1 cps. nalačno. A pokud si budete chtít ještě přilepšit, přidejte si Balancer Klas v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem.Z bylinkových čajů, které podpoří účinnost přípravků firmy KLAS, doporučuji namíchat směs ze 100 g kořene pampelišky, 50 g nati truskavce a 25 g nati vřesu. Tento bylinný čaj pak připravujeme takto: na 750 ml studené vody dáme dvě polévkové lžíce směsi a přivedeme do varu. Vaříme jen krátce po dobu 3 minut, pak necháme odvar ještě 15 minut vyluhovat. Cedíme do termosky a popíjíme během celého dne.Ideální je, když provádíme očistu těla alespoň dva měsíce, ovšem vaše tělo vám poděkuje za každý týden tohoto kompletního „úklidu“. Během očisty můžeme pozorovat různé změny v barvě stolice či moči, můžeme se cítit unavení nebo se může zhoršit pleť. Tyto přídatné příznaky pak postupně ustupují, až zcela vymizí a svědčí o správně provedené detoxikaci organismu.Celková nabídka přípravků na detoxikaci organismu.


Související články:
Detoxikační kúra
Detoxikace pomocí přírodních přípravků
Abeceda detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše - 1. část
Příprava na detoxikaci I.
Detoxikace
Jarní očistné kúry
Co je autointoxikace?
Půst jako lék, jako cesta ke ztišení sebe sama


17.03.2013
autor: Milan Peterka
zdroj: www.klas.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

445,- Kč

764,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS