Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Ochrana jater s Liver Care Complexem (komerční sdělení)

19.12.2008
Jak již anglický název napovídá, tento produkt je zaměřen na ochranu jater a podporu regenerace poškozených jaterních buněk. Játra jsou velmi důležitý a nepostradatelný orgán, který zajišťuje nutnou očistu - detoxikaci organismu – proto je nutné si játra chránit. Správná funkce jater je doslova životně důležitá - poškození jaterní tkáně vede k vážným zdravotním problémům ohrožující na životě.

Bezproblémová činnost celého zažívacího traktu je nezbytná pro celkové zdraví a ovlivňuje veškerou naší činnost. LIVER CARE COMPLEX obsahuje směs hojivých bylin v optimálním složení zaměřeném na intenzivní ochranu jater a zajištění správné funkce celého trávicího systému. Dodává živiny a obsahuje lipotropní faktory, které významně zlepšují činnost  jater a jsou velmi prospěšné pro metabolismus tuků. Zlepšuje také činnost ledvin a ostatních součástí trávení a vylučování. Pomáhá při různých onemocnění jater a ledvin a působí preventivně před vznikem žlučových a ledvinových kamenů.Všechny hojivé složky se vzájemně doplňují a pozitivně ovlivňují celkové dobré zdraví. Kombinace a množství obsažených účinných látek je nejvhodnější pro zajištění potřebného ozdravného dopadu na organismus.

 

LIVER CARE COMPLEX obsahuje velmi významné hojivé byliny v neobvyklé koncentraci:

  • Ostropestřec - Silybum marianum - semeno 1400 mg!!
  • Artyčok - Cynara scolymus - list 200 mg
  • Smetánka lékařská - Dandelion - kořen 100 mg    + další složky

 

LIVER CARE COMPLEX významně podporuje správnou činnost jater a žlučníku a zajišťuje regeneraci jaterní tkáně, pomáhá při zánětech jater a žlučových cest a snižuje riziko vzniku žlučových kamenů, pomáhá při steatóze, cirhóze a omezuje hromadění tuku a cholesterolu v játrech, má silný detoxikační a očistný účinek - čistí tělo od toxických zplodin, výrazně povzbuzuje trávení - pomáhá při poruchách a zažívacích obtížích, povzbuzuje činnost žaludku a slinivky břišní a podporuje chuť k jídlu při nechutenství, podílí se na zajištění správné funkce ledvin - pomáhá při chorobách ledvin, pomáhá při zánětech ledvin a močových cest a snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů, příznivě působí při cukrovce - podílí se na snižování cukru v krvi, zlepšuje menstruační cyklus - tlumí bolesti a zmírňuje klimakterické obtíže,  má velmi příznivý vliv na kůži (např. při akné).Trápí Vás porucha funkce jater či onemocnění trávicího systému? Vyzkoušejte LIVER CARE COMPLEX.

 

 

Přípravek LIVER CARE COMPLEX naleznete v naší nabídce.


19.12.2008
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Priessnitzův obklad
Hemofilové nákazy
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Není losos jako losos
Červený čaj neboli Pu-Erh
Význam železa ve stravě
Klinický obraz nemoci dnešní doby
Jak vyčistit ucpané cévy?
Laktóza - skrytý problém

680,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS