Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Nižší krevní tlak není totéž co potíže se špatným prokrvením mozku

10.02.2015
Měření tlaku

Hlavní myšlenku článku máte rovnou v nadpisu a bylo by dobré si ji zapamatovat namísto dosavadního směšování těchto rozdílných pojmů. V praxi se stává, že někdo má sklony k závratím až k omdlévání i při normálním krevním tlaku a naopak jsou lidé s nízkým krevním tlakem, kteří nemají žádné potíže, jež se k nízkému tlaku obvykle přiřazují.

Hypotenze sama o sobě je dokonce výhodná statistická odchylka.

Výsledky některých výzkumů tvrdí, že podprůměrný krevní tlak vytváří naopak nadprůměrnou šanci na zdravou dlouhověkost. Ve hře o tuto metu je samozřejmě řada dalších faktorů včetně toho, čemu říkáme „mít štěstí“ (což také není náhoda, ale to je téma na jiný článek).

 

Sám o sobě nemusí nižší krevní tlak dělat žádné potíže.

Problém je v tom, že my, její nositelé, jsme při hypotenzi citlivější na přívod kyslíku do mozku a na špatné mělké dýchání, které nevrací k srdci dostatek žilní krve - viz články:

 

Nejrychlejší způsob, jak se zbavit akutně vzniklých potíží z hypotenze, je začít pomalu a CO NEJVÍCE zhluboka dýchat. Hlavně maximální VÝDECH doslova natlačí přiměřeně více krve do mozku. Když to okolnosti dovolí, na chvíli se předklonit ve stoje nebo v sedě - aby se hlava dostala níž.

 

V přírodní medicíně jsou produkty, které napomáhají k obousměrné harmonizaci krevního tlaku (něco, co si "normální" doktor ani nedovede představit).

 

Dobré je mít v záloze produkt:

 

Pro prevenci a léčbu hypotenze, ale i při únavě a pro lepší regeneraci, stačí malé dávky – někomu postačí i jen jediná tableta pomalu rozpuštěná v ústech. Dávku však můžete v případě potřeby jakkoliv zvýšit. V dávkách velmi nízkých a cenově dostupnějších významně snižuje únavu a aktivuje regenerační rezervy organismu. Se zvyšující se dávkou roste jeho regenerační účinek.

 

Při dostatku financí se dá užívat produkt Cordyceps Premium v množství větším, než je doporučeno na obalu. Ani v opravdu velkých dávkách nehrozí žádné nebezpečí pro zdraví. Přípravek například nikterak nevadí antidopingovým komisím - přesto že je užívaný i v průběhu sportovní události (např. během olympiády). Je dobré to vědět, aby řadový klient neměl obavu, že jde o nějaké stimulans, která jen dočasně vyždímá organismus i za cenu rizika jeho selhání. Jak se ukázalo, toto u Cordycepsu nehrozí, pracuje pro organismus jiným způsobem, podporujícím rezervní, běžně nevyužívaný regenerační potenciál organismu.

 

Neužívat pozdě odpoledne nebo večer – přebytek vitality by mohl bránit ve spánku. Před noční směnou či jinou noční akcí jej naopak doporučuji převelice!

 

V rámci prevence jej NENÍ NUTNO UŽÍVAT PRAVIDELNĚ - osobně Cordyceps používám jen pro regeneraci po nějaké výjimečné zátěži.

 

Celková nabídka přípravků na krevní tlak.


Související články:
Nízký krevní tlak
Vysoký krevní tlak, neboli hypertenze
Krevní tlak a výživa


10.02.2015
autor: MUDr. Ladislav Šafránek
další články v rubrice: Nemoci


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS