Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Nepřítelem potence mužů je stres, pivo, kouření a věk

21.06.2013

Pánové, ruku na srdce, koho netrápí po padesátce poruchy potence. Čím je muž starší, tím se přidávají nejrůznější zdravotní neduhy, jež mohou nakonec souviset právě s poruchami potence. Mohou jimi trpět i mladší muži, zejména při opakovaně prodělaných zánětech močové trubice nebo varlat, po trichomonádové infekci, či po kapavce.

Jestliže se onemocnění močového a pohlavního traktu včas adekvátně neléčí, přejdou do chronického stavu a mohou mít dalekosáhlé následky, včetně neplodnosti.

 

Poruchy potence mají u mužů celou řadu důvodů, ale až z 80 procent jsou psychického původu. Tady velmi záleží na partnerce, která to musí s mužem umět. Pokud totiž muži klesá potence, pak se to snaží kompenzovat zpravidla tím, že zajde za „profesionálními“ ženami, neboť má zato, že se mu zde dostává od prostitutky odborné pomoci k erekci.

 

Na poruchách potence se podílí především strach ze selhání. Spouštěčem jsou existenční obavy, zejména opakovaně prožívané stresy z problémů v zaměstnání. Pro muže bývá dost velký problém zbavit se starostí, což se zobrazuje i negativním postojem k sexu.

 

Častou příčinou poruch potence až impotence, a to nezřídka i u mladších mužů, bývá prožívaná deprese, pocity zoufalství z neřešitelnosti dané situace, nebo hluboký zármutek a další krizové životní situace, při nichž muži ztrácejí chuť (libido) na lásku a sex, tudíž i schopnost erekce – ztopoření pohlavního údu.

 

Častou příčinou impotence u mužů nad 60 let bývá cukrovka druhého typu (diabetes mellitus). Projevuje se poruchami prokrvování v malé pánvi, které zasahuje i pohlavní ústrojí dříve výkonného muže.

 

Totální impotence přichází pak u většiny mužů po prodělaném infarktu myokardu, nebo jiném závažném srdečním onemocnění, či při aterosklerotickém postižení mozkových cév.

 

Aterosklerózou se rozumí v tomto případě ukládání cholesterolových plátů v tepnách v malé pánvi a v mozkových centrech, které zajišťují funkčnost libida a potence. Jestliže se zanesou tukovými pláty, potom klesá jejich funkce a je to zevně znát i na mužském genitálu.

 

U mužů s vysokým krevním tlakem se totiž zhoršuje i dokrvování pohlavního orgánu, zejména v důsledku nadměrného kouření cigaret a spotřeby alkoholu, především pak piva. To obsahuje chmel, který má v sobě látku lupulin, jež způsobuje postupné poruchy potence až totální impotenci.

 

Celková nabídka přípravků na impotenci.


Související články:
Impotence
Stres
Alkohol a kouření vede k impotenci


21.06.2013
autor: MUDr. Jan Miklánek
další články v rubrice: Filosofie zdraví


 
Priessnitzův obklad
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Jak vyčistit ucpané cévy?
Zdravé nepečené vánoční cukroví
Hemofilové nákazy
Proč je dobré vystavovat se nepohodlí a diskomfortu
Zdravé vánoční cukroví
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Červený čaj neboli Pu-Erh
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Přetrhejte mentální vazby s nemocí. A uzdravte se…
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS