prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Nemoci z nadbytku

02.11.2004
Bylinný přípravek ATEROGAN je složen z extraktů bylin, které lze s úspěchem využít při onemocnění z nadbytku, tedy civilisačních nemocech. Hlavní efekt je namířen v tomto komplexu antiskleroticky a pomáhá při kloubním revmatizmu.

V bylinném extraktu Ateroganu jsou přítomny byliny crotaegus oxycantha - hloh ostrotrnný, betula alba - bříza bílá, ginkgo biloba - jinan dvoulaločný, odvar zeleného čaje, kukuřice setá - zea mays, avena sativa - oves setý, equisetum arvense - přeslička rolní, rosa canina - růže šípková, krtičník uzlovitý - scrophularia nodosa, ořešák královský - juglans regia, třešeň višeň - cerasus vulgaris, levandule lékařská - lavandula angustifolia, pýr plazivý - agropyrum repens.


Celkově podporuje snižování cholesterolu v organizmu. Má účinek na jaterní detoxikaci. Působí též výrazně diureticky a je použitelný při chronických katarech zažívacího, močového ústrojí.


Spasmolytickým - uvolňujícím způsobem se dotýká regenerace močového systému a prostaty, kde působí i protizánětlivě. Celkově detoxikačním účinkem uvolňuje i kyselinu močovou a významně ovlivňuje celý pohybový aparát.


Hlavní efekt je namířen v tomto komplexu antiskleroticky a pomáhá při kloubním revmatismu, čili je vhodný hlavně v současné době, kdy mnoho nemocí se přičítá civilizačním chorobám z usazování.


Při dlouhodobém užívání / několikaměsíčním při dodržování zásad dobré životosprávy, dietě a vhodném životním stylu - relaxace, sport... / detoxikuje a vyrovnává celkově metabolizmus celého organizmu.


Preventivní podávání a regenerace by měla trvat dostatečně dlouho, protože ne každá nemoc vzniká stejným mechanizmem a stejně dlouho. Trpělivost v tomto případě může přinést ovoce do měsíce nebo do půl roku.


02.11.2004
autor: MUDr. Pavel ŠÁCHA
další články v rubrice: Prevence


 
Zapomenutý objev německého držitele Nobelovy ceny
Stravování žen po čtyřicítce
Mocná dvojice minerálů
Vladimír Kafka: „Nemoc je dluh lásky na sobě. Vlažnost nás pomalu zabíjí.“ – 1. část rozhovoru
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Vladimír Kafka: „Základem vyléčení je vytvořit si jasný obraz toho, kým chci být. Nemoc je reakce.“ – 2. část rozhovoru
Hemeroidy - léčba, která zabírá
Zdravé vánoční cukroví
Jak snížit hladinu škodlivého LDL cholesterolu přirozenou cestou
(c) 2004-2017 www.celostnimedicina.cz
O násRSS