Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví

Najdete nás na facebooku
Zdravá výživa


Ryze ženská přitažlivost

Na vši - rychle, bezpečně a bez kompromisů (komerční sdělení)

17.07.2009
Veš dětská se vyskytuje především ve vlasech dětí, může však napadat i dospělé osoby. Odolává všem běžným hygienickým úkonům jako je česání a mytí vlasů za použití normálních šampónů. K jejímu hubení musí být používány vybrané bezpečné speciální přípravky, které jsou vhodné k aplikaci na kůži hlavy a vlasy.  Jsou přípravky s insekticidy (silné chemické látky k hubení škůdců, což může dráždit atd., některé látky jsou také potenciálně karcinogenní). Další kategorií jsou přípravky na přírodní bázi, kde je mechanismus působení založen na udušení a dehydrataci vší (olej vnikne do dýchacích cest).

K přenosu vší dochází při těsném kontaktu s napadenou osobou, nejčastěji mezi příslušníky rodiny, mezi sourozenci, spolužáky ve škole nebo při letních a zimních rekreačních pobytech dětí. Obecně lze říci, že veš dětská se rychle šíří v malých skupinách lidí, kteří žijí v těsném kontaktu. I když přímé důkazy chybí, mnozí odborníci se domnívají, že k přenosu vší dětských přispívá také používání společných hřebenů, pokrývek hlavy, ručníků a ložního prádla. Je vhodné současně ošetřit všechny příslušníky rodiny. Aby byl zajištěn účinek na všechna vývojová stádia vší, je nutné postup opakovat za osm až deset dní.

 


Přítomnost vší se projevuje nadměrným svěděním hlavy v důsledku jejich bodání do pokožky hlavy. Někdy bývá nápadnějším příznakem lechtání způsobené prolézáním vší mezi vlasy, nejčastěji po večerním ulehnutí do postele. Napadené děti bývají neklidné, trvale nevyspalé, ve škole nepozorné.Paranit sprej je jediný zdravotnický prostředek s klinicky prokázanou účinností za 15 minut. Je přitom maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Neobsahuje totiž chemické insekticidy, ale patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem. Ta vši jednoduše udusí. Paranit sprej nezapáchá, příjemně voní po lékořici a je vhodný pro děti již od 2 let. Součástí balení je šampon, který byl speciálně vyvinut pro snadnější smytí mrtvých vší i hnid z vlasů, a také speciální hřeben pro vyčesávání zahubených parazitů. Šampon má navíc kondiciační a zvláčňující účinek. Olej Ylang Ylang v něm obsažený účinně pomáhá zmírnit podráždění vlasové pokožky.Přípravek Paranit sprej naleznete v naší nabídce.
17.07.2009
komerční sdělení
další články v rubrice: Ostatní


 
Čím víc léků, tím víc nemocí... aneb porozumění místo boje
Jíst jedno jídlo denně - cesta k omlazení i dlouhověkosti, která není pro každého
Priessnitzův obklad
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Sušení ovoce a zeleniny
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Červená fermentovaná rýže
Jaké největší stravovací chyby děláme
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Nemoc není zlo, umožňuje člověku zlepšit charakter

289,- Kč

535,- Kč

490,- Kč
(c) 2004-2018 www.celostnimedicina.cz
O násRSS