Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Na sluníčko s KLASem

11.08.2011
Načerpejte sílu sluníčka a získejte oslnivou pokožku s produkty Betavital a Klíčkový olej s vitamíny A, C, E. Bronzová a přitom zdravá kůže, kdo by o ní nesnil. Jak ale takové pleti dosáhnout a přitom neriskovat spálení nebo onemocnění kůže?

Prvním krokem je přípravek Betavital, který je nesmírně bohatý na přírodní barviva a antioxidanty. Karoteny jsou rostlinná barviva, z nichž si tělo vytváří vitamín A v takovém množství jaké právě potřebuje. Zbytek karotenů se ukládá do kůže a napodobuje tak lidský pigment melanin, který tak rádi získáváme sluněním. K efektu opálení tak dochází ještě před pobytem na slunci.Krokem číslo dva je Klíčkový olej s vitamíny A, C, E. Ten stejně jako Betavital obsahuje množství antioxidantů a zároveň oleje udržující pleť hebkou, hydratovanou a pevnou.Proč užívat tolik antioxidantů? Antioxidanty v podobě provitamínu A (betakarotenu), a vitamínů A, C, E jsou klíčem k mládí kůže. Zastavují degenerativní procesy buněk, tedy jejich stárnutí a změny, pleť tak udržují zářivou, mladistvou a plnou života.Několik typů pro krásné opálení

  • Na pobyt na slunci se připravte užíváním přípravků Betavital a Klíčkový olej s vitamíny A, C, E. Obsahují velké množství antioxidantů, které budou chránit buňky vašeho těla před rakovinným bujením.
  • Nezapomeňte se natřít přípravkem s ochranným UV faktorem nejméně 15 a to i tehdy pokud se opalujete dobře, tedy dohněda. Pokud nejste opálení, použijte UV faktor silnější. Často opomíjenými a přitom velmi exponovanými místy jsou tzv. sluneční terasy, tedy uši, nos i rty i hřbety rukou, nezapomeňte je také chránit. Vhodné je namazat se dvakrát asi 30 minut před sluněním, namazejte se znovu po koupání nebo pokud se silně potíte.
  • Opálení získávejte postupně a na slunci se „neopékejte“ dlouhé hodiny. Dlouhým pobytem na slunci a spálením výrazně zvyšujete riziko kožních onemocnění. Nesluňte se mezi 11-14 hodinou.
  • Dobu opalování i opalovací přípravek volte podle fototypu vaší kůže:

 

1) Kůže vám po opalování vždy zrudne, vaše vlasy jsou přirozeně zrzavé a máte velmi světlou pleť i oči? Nejspíše patříte k fototypu I. Vaše kůže je velmi citlivá, proto omezte dobu opalování na maximálně 5 -10 minut.

 

2) Kůže vám  po opalování často zrudne, máte světlou pleť, řídké pihy a světlé oči? Kůži máte citlivou s fototypem II, proto omezte pobyt na slunci na 10-20 minut.

 

3) Vaše kůže výjimečně zrudne, ale jinak se dobře opalujete, máte hnědé vlasy i oči? Patříte k fototypu III s normální kůží. Na sluníčku můžete být až 20-30 minut.

 

4) Nikdy se nespálíte a opalujete se vždy do hněda, vaše vlasy a oči i pleť jsou hnědé až černé? Patříte k fototypu IV-VI. Pokud milujete slunění, můžete si ho užívat až 45 minut.

  • Voda, voda a zase voda. Pitný režim je na slunci skutečně nutný. Tělo v horku odpařuje mnohem více vody než obvykle. Pokud tedy nechcete mít pleť o několik let starší a zanesenou škodlivinami, chcete se cítit příjemně a svěže, doplňujte tekutiny.

 

Celková nabídka přípravků sluneční ochrany.


Související články:
Kůže a opalování
Opalovat děti nebo ne?
Zrádný bronz
Slunce a UV záření
Správný pitný režim vás zbaví vrásek a únavy
Pozor na úžeh a úpal! Hlídejme si pitný režim.


11.08.2011
zdroj: www.klas.cz
další články v rubrice: Prevence


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

325,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS