Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
parfemy.cz
Značková parfumerie
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
vivantis.cz
Být sám sebou
logo  
lékařská poradnakatalog stránekobchod pro zdraví


Na 100 % účinné enzymy, miliardy bakterií a všestranné „céčko“ (komerční sdělení)

04.12.2018
Viva enzym Viva Enzym vstupuje do nabídky přírodních přípravků s ambiciózním cílem překonat všemožné enzymatické přípravky. Čím se snaží Viva Enzym nás zaujmout?

 

Rychle z nemoci do zdraví

Enzymy, probiotika + prebiotika i vitamín C jsou při společném podávání určeny pro regeneraci našeho těla. Bez zaváhání po nich sáhneme při rekonvalescenci po nemoci, úraze, kdy chceme urychlit návrat do zdravé kondice. Neméně dovede pomoci i preventivně pro nastartování metabolismu i zdravé střevní mikroflóry.

 

1. nepostradatelný vitamínu C

Vitamín C je antioxidant, jenž chrání naše buňky. To bychom jej měli v dnešní době konzumovat na kila? Pozor, tak to v žádném případě. Všeho s mírou a o účinných látkách, jako jsou vitamíny, to platí dvojnásob! Vyššího účinku vitamínu C dosáhneme, pokud jej užíváme v malém množství a každodenně. Tělo pro každý den potřebuje individuální množství vitamínu C, přebytečné množství si nikde neuschová, naopak nadbytek vyloučíme močí.

 

2. Probiotika a prebiotika

Ano, zase a znovu probiotika a prebiotika. Studium správného složení našich střev (mikrobiom) je dnes jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících oborů studia lidského těla (Kniha Zdravá střeva, nebo článek Probiotika – lidmi jsme sotva z 50%). Medicína zjišťuje, že vlastně ani z poloviny není naše tělo tělem lidským. Protože miliardy bakterií v naší zažívací soustavě dovedou početně strčit do kapsy všechnu buňky našeho těla.

 

  • A jak toho můžeme využít pro naše zdraví?

Dávat našim střevním bakteriím takové životní podmínky, aby naším střevům kralovali bakterie přátelské.

 

  • A jak toho docílit? Potřebují ty přátelské nějaké speciální potraviny?

Ve skutečnosti jsou pro naše přátelské střevní bakterie největší zhoubou všechny nepřírodní látky, jako jsou zemědělská chemie, potravinová aditiva, ale i léky a další syntetické látky. Jakmile si užíváním uvedených látek oslabíme střevní osídlení přátelských bakterií, tak pochopitelně jejich místo zaujmou mikroby méně „přátelští“.

 

  • Jak z toho ven? A co nám může pomoci změnu urychlit?

V každém případě postupným vyřazování polotovarů, aditiv a chemií zatížených potravin. A ano, probiotika + prebiotika nám mohou pomoci tuto změnu nastartovat podstatně snadnější způsobem.

 

3. Enzymy

A jdeme ještě dál. Vitamín C antioxidačně působí na buňky. Probiotika ukázkově kultivují naše střeva. A zbývá už jen naším buňkám a našemu metabolizmu dodat enzymy po efektivní trávení a metabolizmus. Enzymoterapeutické disciplíny jsou moudrou nadstavbou probiotikům, protože z fungujících střev míří živiny k našim buňkám, které dovedou využít živiny na 100 % pouze v případě funkčního enzymatického systému. Přírodně získávané proteázy (enzymy štěpící bílkoviny), lipázy (rozkládající tuky), ale i fenomenální bromelain z ananasu, a dnes z papáji získávaný enzym papain.

 

  • Potřebujeme enzymy?

S lítostí je třeba přiznat, že vlastně ano. S nadsázkou lze říci, že trávící soustava a náš metabolismus se za posledních 10.000 let nezměnil. Zato naše strava se z ryze přírodních potravin změnila v mnoha parametrech. Úbytek přirozených enzymů v potravinách hubí již zmíněná chemie, ale i zpracování na extrémně trvanlivé polotovary.

 

  • Enyzmatických přípravků je celá řada, proč Viva Enzym?

Viva Enzym neobsahuje kontroverzní aditiva. Obsahuje 5 převratně působících přírodních enzymů. Je obohacen o zmíněnou složku prebiotik a probiotik + 50% doporučenou denní dávku vitamínu C.

 

Nežádoucí účinky?

Máme se v případě Viva Enzymu obávat nějakých nežádoucích účinků? Při správném dávkování se nemusíme obávat nežádoucích účinků ani při dlouhodobém užívání. Účinné látky Viva Enzymu jsou přírodní látky, které našemu tělu neuškodí.

 

Závěr o Viva Enzymu

Čeká nás doba, kdy k běžné stravě budeme muset užívat tobolku s enzymy, protože jinak nebude naše trávení fungovat Podobných přípravků bude vznikat stále více. Viva Enzym předběhl dobu, protože přináší enzymy, probiotika i vitamín C v jednom.

 

Doporučujeme Viva Enzym Natural Medicaments.


Související články:
Enzymové komplexy budoucnosti


04.12.2018
komerční sdělení
autor: Mgr. Ondřej Pleskot
další články v rubrice: Přírodní léčba


 
Cukrovka - příznaky a hodnoty glykemie
Extrasystoly aneb bouchání či vynechávání srdce
Priessnitzův obklad
Nejčastější příčiny bolestí na hrudníku
Jak vyčistit ucpané cévy?
Hemoroidy - léčba, která zabírá
Štítná žláza – jak se přestat „léčit“ a raději se svépomocně uzdravovat - 1. část
Serotonin - osm přirozených způsobů, jak posílit jeho produkci a tím i dobrou náladu
Nízký krevní tlak
Warfarin - co vám u lékaře neřeknou
Správně dávkovaný chlad může snížit nemocnost o více jak 90 % (rozhovor s Liborem Mattušem)
Hemofilové nákazy
Hemoroidy - příznaky a fotky
Zvětšené uzliny na krku
Dornova metoda

399,- Kč

220,- Kč
(c) 2004-2019 www.celostnimedicina.cz
O násRSS